Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Czołem

Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 15:54 Borys rozpoczął dyskusję pisząc:
Nazywam się borys targersdorf i przybywam z terenów dawnej Cekanii tropem hieny cmentarnej, która kilka dni temu rabowała to co pozostało po Monarchii. Miałem gości już gościa na muszce ale mi nawiał. Trop zaprowadził mnie na Pustkowia.
0 0

Odpowiedzi (15)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 18:03 Pan Talerz odpowiedział :
Hile Borysie!

Akurat powinieneś być takim hienom wdzięczny! Gdyby nie oni, dorobek wielu pokoleń Austriaków i Węgrów odszedłby w zapomnienie. A tak, wiele dzieł z Upadłej Monarchii możesz dziś zakupić na targowiskach po naprawdę okazyjnych cenach. Sam np. mam portret Leopolda Augusta, który wisi w moim gabinecie. Wasz ostatni monarcha przestrzega mnie przed tym, jakim królem nie być.

PS. Zakładam że Rzeplici są liberalni, jeżeli chodzi o poprawną pisownię. My nie, więc proszę nam tutaj Uhrainy nie odstawiać okey? :)
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 19:40 Borys odpowiedział :
Czołem Panie Talerz
Krytyka przyjęta i może faktycznie nie tropiłem hieny a nie znanego mi kolekcjonera i miłośnika Cekanii?? :)
A z tym pouczeniem Leopolda Augusta to mnie Pan zaciekawił.
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 19:46 Pan Talerz odpowiedział :
Ano, jak widzę jego zdjęcie to sobie myślę: "Za moich rządów mój kraj nie upadnie!" i od razu mam troszkę więcej motywacji do pracy.

A Austriaków i Węgrów na Pustkowiach coraz więcej. Czekam aż Juarez przyjdzie do mnie z wnioskiem o założenie diaspory. Namioty w obozie nomadów czekają na nowych gospodarzy!
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 19:51 Herr Juarez odpowiedział :
Wnioskuję o wydzielenie eksklawy dla Związku Kombatantów Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości. Bardzo ładnie wnioskuję. - powiedział chwytając za swój miotacz.

Willkommen Borys! Coraz więcej Nas się zbiera. Wygląda na to, że mamy monopol na naszego dawnego sąsiada. :D
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 19:55 Pan Talerz odpowiedział :
Jasne, jasne... Gdy tak teraz sobie myślę, to zaczynam się zastanawiać czy herr Borys nie jest tak naprawdę Borisem Hristowem von Maikowskim z Uhrainy. Jeżeli tak, to Wy się tylko powołujecie na Upadłą Monarchię, a tak naprawdę chcecie nam tutaj Nową Uhrainę zbudować!

PRZYZNAWAĆ SIĘ!!!

Nie chcemy żeby nas potem Brodia najechała i włączyła do Konfederacji Hasselandzkiej jako region.
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 20:02 Herr Juarez odpowiedział :
Karwa fa, Talerz już żeś mu o Arcyksięciu nagadał mendo jedna?!
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 20:09 Pan Talerz odpowiedział :
Tak w ogóle, jak robiłem risercz, żeby Ci pojechać to znalazłem wzmiankę o tym, że jesteś obywatelem Brodrii. W takim razie: Ty hajslandzka szwinio! Po naszo ziemie pryjechałeś?! Poszał won!!!

Dobrze mówię po ichniemu? Wyśmianie za związki z Hasselandem na Pustkowiach będzie zawsze na propsie :D
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 22:21 Borys odpowiedział :
Willkommen Janek!
Dobrze Cię widzieć. Chyba nie planujesz założenia Klubu Zramolałych Dziadków :)
Herr Talerz ja jestem Borys Targersdorf kawaler Orderu Żelaznej Korony a nie Boris von Maikowski zbieżność imion nic więcej.
Janek, przyjacielu mamy gdańskiej flaszeczkę dokończyć :)
0 0
Dnia 13 marca 54 roku Po Bombach o 11:44 Pan Talerz odpowiedział :
Oczywiście że kojarzę nazwisko Targersdorf z Upadłej Monarchii, tak się tylko nabijam z przeszłości Juareza, kiedy to był Arcyksięciem Uhrainy. Lunton znalazł archiwalne forum tej mikronacji parę dni temu i do dzisiaj się śmieje.

A czym się zajmujesz w Rzeczpospolitej Obojga Narodów?
0 0
Dnia 13 marca 54 roku Po Bombach o 12:02 Stary Pierdoła odpowiedział :
Herzlich Willkomen, her Tagersdorf! Miło widzieć znajomą twarz :)
0 0
Dnia 14 marca 54 roku Po Bombach o 22:16 XYZ odpowiedział :
Witaj, kiedyś próbowałem wciskać wam automobile, ale wy woleliście srające czteronogi.
0 0
Dnia 15 marca 54 roku Po Bombach o 0:07 Borys odpowiedział :
Herzlich Willkomen, her Kłopocki! Miło mi poznać Ostatniego Austryjaka :)
Panie Talerz ja w RON-ie to jestem szlachciur gołota co się u pańskiej klamki wiesza :)
0 0
Dnia 15 marca 54 roku Po Bombach o 19:20 Pan Talerz odpowiedział :
A to nie da się napaść na jakąś osadę, złupić ją, chłopów wziąć w niewolę i zostać panem na włościach? Słabiutko... Zawsze twierdziłem że zasady moralne w pozostałych częściach Pollinu, nie pozwalają w pełni rozwinąć swojego potencjału ludziom ambitnym.
0 0
Dnia 18 marca 54 roku Po Bombach o 1:05 Herr Juarez odpowiedział :
Jakie zasady moralne? Ja trzymam dwa kraje za pysk, w których już niedługo zasady moralne dołączą do legend o Bobie, Bobie i Bobie. :D
0 0
Dnia 19 marca 54 roku Po Bombach o 12:34 Pan Talerz odpowiedział :
Jakie Ty dwa kraje trzymasz za mordy? Nie chodzi Ci chyba o ten folwark w Monderii? :D
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera