Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Radioamator z Austro-Węgier

Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:26 Stary Pierdoła rozpoczął dyskusję pisząc:
Czołem!
Nazywam się Xavery Kłopocki i nadaję do Was radiowo póki co z opustoszałej Monarchii Austro-Węgierskiej. Byłem jej mieszkańcem lata temu, i po powrocie do mikroświata z przerażeniem odkryłem że zostały z niej puste ulice i budynki. Prowadzę tam teraz swego rodzaju misję stalkerską, którą można śledzić na ostatnim znanym forum (http://maw.cba.pl) albo na moim blogu (http://ostatnipoddany.blogspot.com). Chętnie pomogę w rozwoju Pustkowi, lubię pisać fabularnie, umiem trochę w grafikę i kodowanie, i kiedyś nawet pamiętałem jak się programuje w PHP. To zobaczenia nad kufelkiem!
0 0

Odpowiedzi (11)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:38 Pan Talerz odpowiedział :
Hile Xawery!

My już sobie popisaliśmy prywatnie przez Wasteland Express i jest mi niezmiernie miło że zdecydowałeś się uaktywnić na Pustkowiach. Jeżeli masz taką ochotę, możesz założyć bloga w systemach naszej strony, gwarantuje Ci to że Twoje notatki z Twojej stalkerskiej wyprawy będą dostępne czytelnikom zaglądającym na Planetę Mikronacji.
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:40 Stary Pierdoła odpowiedział :
Dzięki piękne Herr Teller, moje zapiski juz są na planecie, ale zastanawiam się czy w kolaboracji z moim rodakiem nie publikować mieszkańcom Pustkowi jakiegoś radioraportu z eksploracji, podobno na pustkowiach jest diaspora austriacka, myślę że byliby słuchacze
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:42 Pan Talerz odpowiedział :
Rozumiem w takim razie że skontaktowałeś się z herr Thorn-Maikowskim?

Szkoda że już publikujesz na Planecie, ale zawsze możesz robić przedruki w lokalnym publikatorze, nie wszyscy Winkowie zaglądają na tę stronę. A i okazja do otrzymania dodatkowych kufelków będzie ;)
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:46 Stary Pierdoła odpowiedział :
Herr Maikowski skontaktował się ze mną, tak :) A czy taki manewr nie zdubluje wpisów na Planecie?
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:49 Pan Talerz odpowiedział :
Domyślnie masz ustawioną opcję że chcesz publikować swoje notatki na Planecie, ale jeżeli odznaczysz to nie będzie żadnego spamowania ;)
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:55 Stary Pierdoła odpowiedział :
O! To jest myśl :) Danke schon, Herr Teller!
W takim razie liczę po cichu na miejsce w Radiu Neue Waterland, bo chyba zakładać osobnego publikatora nie ma sensu.
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:58 Pan Talerz odpowiedział :
Bitte! Herr Thorn-Maikowski musi Cię ino dodać do redakcji swojego tytułu, bo niestety ja nie mogę :(
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 17:28 Herr Juarez odpowiedział :
Viel Glück bei der Arbeit Herr Kłopocki! Pomimo niewielkich problemów z systemem (kochany złom) dodałem Cię do redakcji.
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 17:33 Stary Pierdoła odpowiedział :
Cóż, gdyby to było austryjackie radio, to problemu by nie było...
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 17:39 Herr Juarez odpowiedział :
Jak widać nie przelewa Nam się więc działamy na tym, czego Nam jeszcze bobry i menele nie rozkradli.
0 0
Dnia 02 marca 54 roku Po Bombach o 13:07 Pan Talerz odpowiedział :
Albo czego nam nie wywieźli do Księstwa Sarmacji...
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera