Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Zbiorczo o Pawełku

Dnia 27 stycznia 54 roku Po Bombach o 12:52 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
To chyba będzie ostatni temat o Pawełku, ale trzeba go założyć żeby wszystko o nim znalazło się w końcu w jednym miejscu. Pod moim artykułem ukazującym sylwetkę Garapeńczyka, zamieściłem informację o tym, że założył on swoją mikronację...

A czy wiecie że Pawełek zawitał również do Księstwa Sarmacji i chce tam uchodzić za zdolnego, dziesięcioletniego (sic!) hakiera? xD

Po prostu ma talent skurwesyn!

Poczytajcie też inne wypowiedzi Pawełka. Ciekawe ile z nim wytrzymają w KS'ach zanim i tam dostanie permanentnego bana. Juarez, możesz im podlinkować biografię Garapeńczyka z Pustkowi, może to ich częściowo przygotuje na to, co nas spotkało :)
0 0

Odpowiedzi (26)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 27 stycznia 54 roku Po Bombach o 15:28 Pan Talerz odpowiedział :
0 0
Dnia 29 stycznia 54 roku Po Bombach o 11:57 Anton odpowiedział :
To nasza ban katapulta ma aż taki zasięg?
0 0
Dnia 29 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:16 Pan Talerz odpowiedział :
Ma jebnięcie co nie? Pawełek umacnia swoją pozycję w Sarmacji. Podobno już ma status Pysznego Obywatela. To pewnie za program 500 libertów na dziecko który forsuje wśród lokalnej społeczności. Nie wiem jak inni ale ja myślę że Plata zostanie następnym Kanclerzem Księstwa!
0 0
Dnia 30 stycznia 54 roku Po Bombach o 12:31 Batts odpowiedział :
Lepsze dla świata było by trzymanie go u nas. Można by nad nim trochę popracować, wrzucić do kadzi z radioaktywnymi odpadami i stworzyć z niego niepozorną acz skuteczną broń biologiczną, powiedzmy taki TROLYN-500 w tabletkach albo czopkach.
0 0
Dnia 31 stycznia 54 roku Po Bombach o 22:23 Herr Juarez odpowiedział :
Batts, plan śmiały, ale z Pawełkiem to ni w dupę, ni w oko. Zaciągnąłem go na szkolenie przygotowawcze dla Inkwizytorów do Czwórki, ale jak doszedł do etapu rytualnego przypalania podgrzewaczem to leciało z niego wszystkimi otworami. Smród był większy niż w traumlandzkiej tanzbudzie więc przekazałem go władzom Pustkowi.
0 0
Dnia 02 lutego 54 roku Po Bombach o 11:47 Batts odpowiedział :
Mogliśmy go zmielić i przerobić na kaszankę którą można by wykorzystać w tak bardzo modnej teraz wojnie hybrydowej :)
0 0
Dnia 05 lutego 54 roku Po Bombach o 17:38 Pan Talerz odpowiedział :
Kanibalizm na Pustkowiach jest zjawiskiem powszechnym, ale podejrzewam że nawet wygotowane mięso gnarpa Pawełka byłoby potwornie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Myśmy się pośmiali i go wywalili jak tylko Lunton stworzył do tego niezbędne narzędzie, a w Sarmacji go wciąż trzymają, prawdopodobnie dla podreperowania spadających statystyk ogólnej aktywności kraju (w ostatnim rankingu aktywności forumowej KS wyprzedził Dreamland).

Powstała nowa mikronacja, Kongresówka. Na forum Królestwa już pojawiła się Agnieszka Plata. Pawełek już się próbował wcześniej przebierać za kobietę, ale nie zwiódł Sokołowa i ten go nie wpuścił do kraju za szybki numerek. W dzisiejszych czasach nigdy już nie można być pewnym, czy panienka z którą właśnie rozmawiamy to naprawdę panienka, czy może ma siusiaka. I ludzie się dziwią że mikronacje upadają...
0 0
Dnia 07 lutego 54 roku Po Bombach o 16:53 Herr Juarez odpowiedział :
Myślisz, że Karolina von Lichtenstein też miała siusiaka? Kiedyś wołali na nią Konrad. O.o

Ciekaw jestem, czy za jakieś 10 lat Winkowie nie zaczną gadać, że von Teller była kobietą. xD
0 0
Dnia 10 lutego 54 roku Po Bombach o 14:41 Pan Talerz odpowiedział :
Podejrzewam że na tych słynnych sarmackich zjazdach, delegacja wandejska dokładnie obmacała Karolinę, więc musisz się pytać majora Radzieckiego.

Nie śledziłem ostatnio poczynań Pawełka, coś odpierdolił w KaeS'ach ostatnio?
0 0
Dnia 11 lutego 54 roku Po Bombach o 0:58 Herr Juarez odpowiedział :
Hah, Pawełek. xD Trzeba było siedzieć na sarmackim IRC-u. Potworzył jakieś heretyckie instytucje w ich systemie typu: Biuro Kontroli Władzy. Tamci się wkurwili i zagrozili odsiadką oraz grzywną. Pawełek zdezorientowany wchodził i wychodził z IRC-a prosząc o anulowanie kary więzienia. Wkręcił sobie, że jak nie ma go w sarmackich "systemach" to nie mogą go wsadzić. :DDD
0 0
Dnia 11 lutego 54 roku Po Bombach o 17:06 Pan Talerz odpowiedział :
W Królestwie Kongresowym Pawełek przestał przebierać się za kobietę i postanowił zostać burmistrzem miasta Krakowarszawy czyli połączenia Krakowa i Warszawy (nie pytajcie mnie jak, po co i czemu ale chyba użyto tutaj Wielkiego Zderzacza Handronów aby połączyć te dwa miasta w jedno). Oto akt założycielski:

Cytuj
Akt założenia

I LOKALIZACJA
Krakowarzawa jest połączeniem Krakowa i Warszawy

II DATKI
Każdy mieszkaniec ma prawo przynosić datki w wysokości 4000 złotych, pod rygorem wydalenia z miasta.

III WNIOSEK O PROGRAM 500+
Każdy ma prawo złożyć wniosek o program 500 zł na bobasa

IV WIZYTA KUPCÓW
Kupcowie są mile widziani w Środę.

V WEJŚCIE W ŻYCIE
Akt wchodzi z dniem 3-02-2017 r.


Wygrzebałem to ze śmietnika Kongresówki, jak większość wątków autorstwa Pawełka ;)
0 0
Dnia 12 lutego 54 roku Po Bombach o 13:44 Herr Juarez odpowiedział :
Mein Gott... Moje oczy, chyba straciłem oczy!
0 0
Dnia 12 lutego 54 roku Po Bombach o 20:38 Pan Talerz odpowiedział :
To już chyba drugi raz przez Pawełka. Niedługo zacznie Ci brakować kapsli na protezy, bo my tutaj libertów nie uznajemy.
0 0
Dnia 17 lutego 54 roku Po Bombach o 20:39 Pan Talerz odpowiedział :
Pawełek kandyduje na stanowisko kanclerza Księstwa Sarmacji i ma ogromne poparcie w społeczeństwie! Wcale bym się nie zdziwił gdyby to on zastąpił RCA na stołku głowy sarmackiego rządu. Juarez, wiesz na kogo głosować w nadchodzących wyborach? ;)
0 0
Dnia 18 lutego 54 roku Po Bombach o 15:06 Herr Juarez odpowiedział :
A teraz wszyscy głośno jak podczas katastrofy! Pawełek na Kanclerza!
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera