Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Sprawa Karola M.

Dnia 02 stycznia 54 roku Po Bombach o 14:16 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:

Źródło: https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-2310-page-3.html

SKHANDAL!!!

O ile jestem w stanie wybaczyć obrażanie Inkwizycji, to nie mogę przejść obojętnie wobec obrażania Winków. Juarez szmato! Kto to jest ten Karol Medycejski i dlaczego jeszcze żyje?!

Wieloletnia tradycja inwkizytorska na Pustkowiach nakazuje założyć teczkę gościowi, spałować go, potem przesłuchać i w końcu spalić na stosie (niekoniecznie w takiej kolejności). A jak trzeba będzie to zrównać z ziemią ten jego Skarland jak sie będzie chował po jaskiniach! Czy ja Cię mam uczyć sprawować obowiązki Wielkiego Mistrza Zakonu Płonącego Miecza?!? Od czasu objęcia przez Ciebie tronu arcyksięcia Monderii strasznie się opuściłeś jeżeli chodzi o Twoją inkwizytorską służbę. Czyżbyś wstąpił na ścieżkę Herezji?

Z wyrazami poirytowania
(-) Otto von Teller
0 0

Odpowiedzi (12)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 02 stycznia 54 roku Po Bombach o 21:25 Herr Juarez odpowiedział :
Nie skhandaluj mi tu podrobie! Herr Medycejski to nie kto inny jak Karl Nicolaus von Habsburg-Lothringen, ale z tego co pamiętam sam wystąpił z rodu. Poza tym nie wiem o co masz pretensje. Kiedyś Winkowie byli nazywani "orientyckim śmieciem", a teraz awansowali do "podrobów". To chyba dobrze, że opinia poszła o szczebel wyżej?

A co do moich obowiązków... Po pierwsze to nie arcyksiążę tylko książę. Po drugie żaden podrób nie będzie uczył Inkwizytora jak heretyków palić. Po trzecie za zdRadzieckie posądzanie mnie o herezję odwiedzisz Czwórkę, a potem zajmę się tym Medycejskim choróbskiem.
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:07 Pan Talerz odpowiedział :
Ten niemyty pimpel tytułujący się Twoim eks-królem groził Ci stosem wiesz? No co jak co, ale Wielki Mistrz nie powinien takich "gorących" propozycji pozostawiać bez adekwatnej odpowiedzi bo to godzi w autorytet stanowiska jednak...
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:57 Pawełek Plata odpowiedział :
Jako Prokurator Generalny jestem zainteresowany tą sprawą.
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 18:14 Pan Talerz odpowiedział :
W takim razie w trybie natychmiastowym proszę się udać do Republiki Bialeńskiej i Imperium Skarlandu aby rozeznać się w sprawie. Rakieta pasażerska czeka już na lotnisku w Nuketown.
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 19:07 Pawełek Plata odpowiedział :
Opublikowałem Akt Oskarżenia przeciwko Karolowi M.
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 19:47 Pan Talerz odpowiedział :
Dlaczego w gazecie? Sugeruję panu utworzyć oddzielną stronę internetową i forum dla działań Prokuratory. Może na przykład na terytorium wolnego Hasselandu?
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 21:10 Pawełek Plata odpowiedział :
To jest inne państwo.
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 21:35 Pan Talerz odpowiedział :
Doskonała przykrywka! Pojedzie pan do Hasselandu jako abchazyjski handlarz opium. Co pan na to?
0 0
Dnia 03 stycznia 54 roku Po Bombach o 22:41 Herr Juarez odpowiedział :
On naprawdę pojawił się w Białenii. :D Szczerze wierzyłem, że jak wejdę na forum Skarlandu to też zobaczę akt oskarżenia, ale cóż... Najwyraźniej rakieta, którą mu przygotowałeś jak zwykle była zasilana chrzczonym paliwem. Aczkolwiek Winkosławię naszego Pawełka za zaangażowanie!
0 0
Dnia 04 stycznia 54 roku Po Bombach o 2:16 Pan Talerz odpowiedział :
Co Prokuratura Generalna, to Prokuratura Generalna. Jednakże skierowałem go na kurs przygotowawczy do Inkwizytorium coby Pawełek nabrał odpowiedniego stylu.
0 0
Dnia 04 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:37 Herr Juarez odpowiedział :
Szanuję, ale od podgrzewacza (co najmniej!) się nie wywiniesz.
0 0
Dnia 04 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:43 Pan Talerz odpowiedział :
Smutam z tego powodu i mam nadzieję że jednak się wywinę.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera