Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 20 z 32
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:33 Pan Talerz odpowiedział :
Ale dzięki temu że nie napisałem Ci tego na skrzynkę pocztową, nabiliśmy kilka postów co sprawi że w ogólnym rankingu aktywności państw wirtualnych (na forum) wskoczymy o kilka pozycji w górę xD

Lunton mógłby zdjąć te ograniczenia co do rozmiaru bo aż tyle grafik to my nie wrzucamy żebyśmy byli zdolni zapchać serwer.
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:35 Herr Juarez odpowiedział :
Stare logo też nie wchodzi. A co do rankingów to nie skoczymy o kilka pozycji w górę, bo tylko kilka osób w całym Pollinie wie o naszej nowej stronie. :D
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:38 Pan Talerz odpowiedział :
Więc albo masz talent, albo faktycznie jest coś spieprzone. Stawiam na to drugie.
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:42 Herr Juarez odpowiedział :
Czyli nie jestem osobą utalentowaną? To by tłumaczyło czemu zawsze masz ból dupy kiedy pokazuje Ci moje dzieła. :P
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:47 Pan Talerz odpowiedział :
Nie przejmuj się. Ogólnie jestem strasznie marudny czym denerwuję Ludwika bo u mnie nawet ilość pikseli się musi zgadzać z tym jakie mam wyobrażenie w głowie. Jestem strasznie wkurwiający pod tym względem ;)
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 20:56 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Jestem strasznie wkurwiający pod tym względem ;)


No co Ty. :D Chciałbym Cię zobaczyć w roli Księcia Sarmacji i miny reszty centrali za Twojego panowania. :D :D
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:01 Pan Talerz odpowiedział :
Jeżeli oni są tak robotni jak Ludwik, to chyba bym nie chciał być ich Księciem xD
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:04 Herr Juarez odpowiedział :
Eee tam. Ja na IRC-u non stop szkaluję Centralę w duchu czystego teutonizmu. Dałbyś radę. :D
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:07 Pan Talerz odpowiedział :
Dobrze że oni tam Ciebie w tej Sarmacji kojarzą z Austro-Węgier/Skarlandu/Bialenii, a nie z Pustkowi bo nie wiem co Ty im na mój temat byś naopowiadał. Pewnie jaki to jestem tyran. A tak nawet przeciętny Sarmata nie wie kto to jest Winek xD
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:19 Herr Juarez odpowiedział :
To ja już nie jestem (UWAGA cytuję) "sarmackim agentem"? Skąd wiesz, że nie działam tu w imieniu Jego Książęcej Mości?
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:23 Pan Talerz odpowiedział :
Kiedy ostatni raz nazwałem Cię Teutończykiem? Będzie chyba parę dni temu. Więc... PAMIĘTAM! xD Mógłbyś na Pustkowia ściągnąć jakieś niewinne duszyczki do wykorzystania, np. kobiety. Ja i Lunton byśmy się ucieszyli ^_^
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 21:30 Herr Juarez odpowiedział :
Teutonki są z natury dość solidne. Kopulacja z nimi wymaga wytrzymałości, bo inaczej stosunek dla drugiej połówki będzie śmiertelny. Gdyby taki Winek albo Wurszt zabrałby się do współżycia z Teutonką to chyba nawet pancerz wspomagany by nie pomógł... :P

Także miłej zabawy z "giwerą"! :D
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 22:19 Pan Talerz odpowiedział :
Nie będę w tym miejscu publikował zdjęć tego jak widzę typową Teutonkę, bo pamiętam że raz major Radziecki już Ci zniszczył życie zamieszczając obrazek którego dzięki Twojemu ostrzeżeniu nie obejrzałem. Jednak przed mymi oczami po Twoim opisie ukazała się dorodna (jakieś 200 kg) loszka w w wikińskim hełmie. Nie chcesz poznawać tego opisu dalej.

Wracając jednak do tematu przewodniego niniejszego wątku...

Już dzisiaj Luntonie poprawiałeś odnośniki w kafelkach z nazwami instytucji. Otóż istnieje podobny problem, a mianowicie po kliknięciu na nazwę/link tematu w nagłówku, pojawia się komunikat o nieistniejącym wątku.
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 22:35 Herr Juarez odpowiedział :
Niech Ci Hergolien Wielki wybaczy te bluźnierstwa, bo nie wiesz co mówisz...
0 0
Dnia 03 grudnia 53 roku Po Bombach o 22:44 Pan Talerz odpowiedział :
Herold Matki Radiacji by załatwił jednym słowem tego fałszywego bożka Hergoliena do którego się modlą w tej całej Teutonii.
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera