Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 18 z 32
Dnia 27 września 53 roku Po Bombach o 16:37 Herr Juarez odpowiedział :
Z ust mi to wyjąłeś Zdradziecki, ale... doceniam chęci Ludwika. :D
0 0
Dnia 27 września 53 roku Po Bombach o 16:54 major Radziecki odpowiedział :
No piwa ode mnie i tak dostał, więcej na razie nie postawię, muszę odczekać.
0 0
Dnia 27 września 53 roku Po Bombach o 17:45 Anton odpowiedział :
Cytuj
Naści parę piw, Sokołow, w tym tempie zostaniesz przodownikiem socjalistycznej pracy. Mam jeszcze jeden drobny bug - w podglądzie postów nie widać odstępów między akapitami, które już poprawnie wyświetlają się we właściwym umieszczonym poście.


Naprawione
0 0
Dnia 27 września 53 roku Po Bombach o 22:25 major Radziecki odpowiedział :
I jeszcze jedno - w tym cudnym wysiwygu przy edycji artykułów w otwierających się okienkach (np. tego od obrazków) jak się coś edytuje to się jebią style, tj. robi się biały tekst na białym tle... w momencie pisania w okienku znaczy, jak się przejdzie do innego, to kolor wraca do czarnego. mam nadzieję że się zrozumiale wyrażam. Na wszelki wypadek daję skrina.



Informacyjnie - na skrinie piszę coś w okienku z adresem obrazka. W tym miejscu to akurat mało problematyczne bo adres się zazwyczaj wkleja, ale jak się np. ręcznie edytuje style obrazka to jest to wkurwiające, bo co chwile musisz sprawdzać czy się nie jebnąłeś.

0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 0:37 Iwan odpowiedział :


Ja mam natomiast nieco inny, aczkolwiek dosyć irytujący problem. Otóż, jak widać na załączonym powyżej obrazku, przez cały czas wyświetla mi się informacja, że mam jedną, nieodczytaną wiadomość. Z ręką na sercu mogę przyznać, że nie ignoruję tych, którzy do mnie piszą i wszystkie "privy" czytam od razu, jak tylko je zobaczę. W związku z czym powyższa informacja o nowych wiadomościach jest zwykłym bugiem, który, pomimo kilkukrotnego przejrzenia skrzynki, nie chce zniknąć.
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 5:26 Anton odpowiedział :
Majorze, sprawdzę to :P

Panie Iwanie, proszę sprawdzić czy teraz się pojawia.
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 12:13 Iwan odpowiedział :
Naprawione, wielkie dzięki.
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 15:15 Herr Juarez odpowiedział :
Nie żałować kufli Ludwikowi!
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 16:44 Anton odpowiedział :
A więc istniał błąd :P Polegał on na tym, że do nieprzeczytanych wiadomości doliczało wiadomości usunięte przez autora zanim odbiorca zdążył przeczytać :P
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 16:54 Pan Talerz odpowiedział :
To pewnie była moja wiadomość. Czasem z rozpędu klikam kilkukrotnie na button wysyłki wiadomości, bo boję się że nie dojdzie. A potem kasuję kopie xD
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 16:55 Anton odpowiedział :
Brawo, pobiłeś Zanika w konkursie idioty roku :P
0 0
Dnia 28 września 53 roku Po Bombach o 17:04 Pan Talerz odpowiedział :
Bo nie mogłem go pobić realnie :P
0 0
Dnia 30 września 53 roku Po Bombach o 21:12 major Radziecki odpowiedział :
Dobra, to ja mam teraz jeden drobiazg, który nie wiem czy jest bugiem, ale mnie irytuje. Jest dział "Instytucje", nie? No więc wyświetla mi się wątek z tego tam Towarzystwa Dżentelmenów, ma informację że jest post nieprzeczytany (zresztą chyba żeby było śmieszniej chodzi o mój własny post dodany jeszcze na starym systemie, przynajmniej tak mam napisane że mój jest ostatni), no i świeci się to na czerwono, wkurwia, bo oczywiście że nie jestem członkiem, to nie mogę otworzyć wątku. Czy da się to odstrzelić, żeby nie wkurwiało?

W ogóle, to te dyskusje wewnątrzfrakcyjne będą też na nowym systemie, czy to pozostałość po starym? Bo nie widziałem nigdzie (choć patrzyłem od strony frakcji, nie od forum) na dodawanie postów na wewnętrzne forumy...
0 0
Dnia 01 października 53 roku Po Bombach o 23:37 Herr Juarez odpowiedział :
Chyba jestem dziś zbyt wstawiony żeby Cię zrozumieć Radziecki. :D
0 0
Dnia 02 października 53 roku Po Bombach o 17:07 Anton odpowiedział :
Znam to uczucie.
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera