Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Nota dyplomatyczna od Królestwa Garapenii

Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 14:16 Kazimierz Garapeński rozpoczął dyskusję pisząc:


Królestwo Garapenii przesyła pozdrowienia dla Pustkowi i prosi o uznanie naszej lokacji we wskazanym miejscu Orientyki. Zgodnie z ustaleniami Kongresu Orientyki, miały minąć trzy miesiące istnienia naszej mikronacji. Tak też się stało, dlatego prosimy o uznanie naszej państwowości i lokacji w obszarze pasa przygranicznego Pustkowi.
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 16:29 Pan Talerz odpowiedział :
Hile Kaźmierz!

Cieszy nas niezmiernie że Królestwo Garapeńskie przetrwało pierwsze trzy miesiące. Mamy nadzieję że nie podzieli ono losów dziesiątek innych v-państw, które po początkowym boomie, bardzo szybko wymierały z powodu pandemii realiozy.

Nie mamy obiekcji co do lokalizacji Królestwa na terytorium części Archipelagu Tyrenckiego. Proszę jednak o trzymanie się jak najdalej jest to tylko możliwe od linii brzegowej Pustkowi. Nie gwarantujemy że jakieś dzikie mutaki lub zbuntowane maszyny nie zechcą zatopić Waszych rybaków którzy zanadto zbliżyli się do brzegu naszego państwa.

Pozdrawiam
(-) Otto von Teller
Niewybrany w żadnych wyborach, nieformalny przywódca Pustkowi
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 21:36 major Radziecki odpowiedział :
Cytuj
Niewybrany w żadnych wyborach, nieformalny przywódca Pustkowi

Mniej przywódca, bardziej... przedstawiciel? Ktoś kto zabawia obcych rozmową, kiedy duzi chłopcy decydują o tym co się faktycznie na Pustkowiach dzieje? Plus minus tak.
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 21:46 Pan Talerz odpowiedział :
NIE DYSKREDYTUJ MNIE PRZY OBCYCH!

Jak to wygląda? :(
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 22:28 major Radziecki odpowiedział :
Ja tylko potwierdziłem twoje akredytacje do rozmowy z tow. Garapeńskim. I zaznaczyłem brak pełnomocnictw do decyzji wewnętrznych.
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 23:09 Herr Juarez odpowiedział :
A więc Garapenia żyje i bardzo dobrze! Z tego co pamiętam to mieliśmy chyba o to jakiś zakładzik co nie Talerz? :D
0 0
Dnia 30 września 53 roku Po Bombach o 19:10 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
I zaznaczyłem brak pełnomocnictw do decyzji wewnętrznych.

Ty to już byś chciał żebym się Ciebie pytał. Won budować bambusowe chatki na Green Islands.

Cytuj
Z tego co pamiętam to mieliśmy chyba o to jakiś zakładzik co nie Talerz? :D

ALE JA NIE CHCĘ STRACIĆ MOJEJ RĘKI PONIEWAŻ JESTEM DO NIEJ PRZYWIĄZANY A ONA DO MNIE!!!
0 0
Dnia 30 września 53 roku Po Bombach o 21:07 major Radziecki odpowiedział :
Oj tam od razu pytał. Masz siedzieć cicho i słuchać poleceń.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera