Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 17 z 32
Dnia 16 września 53 roku Po Bombach o 8:48 major Radziecki odpowiedział :
I jeszcze jedno, a propos PW. Jak się nie doda poprawnie odbiorcy, ale kliknie wyślij - to wiadomość i tak się wysyła, jest widoczna jako wysłana, tylko bez odbiorcy. Łatwo przegapić, że się posłało list w pustkę, więc bez przynajmniej jednego odbiorcy system nie powinien przyjmować wysłania listu.
0 0
Dnia 18 września 53 roku Po Bombach o 16:03 Orjon odpowiedział :
Moim zdaniem przy postach na forum przydałaby się funkcja podglądu posta, dałoby się sprawdzić czy coś się nie spierdoliło w tagowaniu. Byłoby to przydatne, a było chyba na starym forum...
0 0
Dnia 19 września 53 roku Po Bombach o 22:09 Orjon odpowiedział :
O, jeszcze jedno - to że nie ma pola na zmianę maila w ustawieniach profilu uważam za skhandal i zuo :( A akurat chcę zmienić, więc no...
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 22:11 Anton odpowiedział :
Wprowadziłem spore zmiany w rejestracji nowych mieszkańców. Od teraz po zarejestrowaniu potrzebna jest aktywacja konta przez admina, a ściślej mówiąc przeze mnie.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 22:13 Pan Talerz odpowiedział :
Pozdrawiamy Arkadiusza "Szklarza" Karbiaka!!! ;]
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 13:05 Anton odpowiedział :
- Działa wgrywanie avatarów.
- Naprawiłem (mam nadzieję) problem, że nie przenosiło do ostatniej strony w temacie, gdzie występowały usunięte posty.

Cytuj
To ja jedno zgłoszenie napiszę - w komunikatach wyświetlanych w formie dymka na górze strony jest literówka w odwołaniu do folderu ikon (http://pustkowia.org/dosc/images/raportheader.png zamiast http://pustkowia.org/docs/images/raportheader.png) w związku z czym ikony komunikatów się oczywiście nie wyświetlają.

Naprawione.

Cytuj
Moim zdaniem przy postach na forum przydałaby się funkcja podglądu posta, dałoby się sprawdzić czy coś się nie spierdoliło w tagowaniu. Byłoby to przydatne, a było chyba na starym forum...

Zrobione.

Cytuj
O, jeszcze jedno - to że nie ma pola na zmianę maila w ustawieniach profilu uważam za skhandal i zuo :( A akurat chcę zmienić, więc no...

Zrobione. PS. Proszę nie pisać jak pokemon.
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 13:39 Herr Juarez odpowiedział :
Ludwik nareszcie oderwałeś się od bukkake i zabrałeś się za robotę! :D
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 14:28 Anton odpowiedział :
- Naprawiłem błąd, który polegał na tym, że redaktorowi medium nie wyświetlało się owe na liście dostępnych do wyboru przy tworzeniu nowego artykułu.

Cytuj
I jeszcze jedno, a propos PW. Jak się nie doda poprawnie odbiorcy, ale kliknie wyślij - to wiadomość i tak się wysyła, jest widoczna jako wysłana, tylko bez odbiorcy. Łatwo przegapić, że się posłało list w pustkę, więc bez przynajmniej jednego odbiorcy system nie powinien przyjmować wysłania listu.

Chyba naprawiłem.

Cytuj
Nie można edytować artykułów. Kiedy wprowadzam zmiany i klikam "Opublikuj" system nie zapisuje tych zmian. Poza tym możliwość ułożenia tekstu (center, left itp.) oddziałuje nie tylko na zaznaczoną linijkę tekstu, ale również na cały tekst.

Kiedy ten bład się objawia? Bo ja takowego nie zauważyłem.
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 15:01 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Kiedy ten bład się objawia? Bo ja takowego nie zauważyłem.


Wybacz za dużo grzybków. :P
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 15:18 Anton odpowiedział :
Masz szczęście, że nie jesteś Talerzem, bo już byś był potłuczony.
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 16:49 Herr Juarez odpowiedział :
Oszczerstwo! Gratuluję jesteś podejrzany o herezję. Jak to się mówi? Przyszła piczka na Ludwiczka?
0 0
Dnia 24 września 53 roku Po Bombach o 18:02 Anton odpowiedział :
W panelu admina ustawiłem możliwość aktywowania konta przez wszystkich adminów, czyli mnie i Talerza. Wcześniej było ustawione, że tylko ja to mogę robić bezpośrednio w bazie danych. Udogodnienie to sprawia, że nowy mieszkaniec nie będzie musiał czekać na aktywację dwa miesiące, jakby to było w przypadku gdyby to zależało tylko ode mnie.
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 18:36 major Radziecki odpowiedział :
Naści parę piw, Sokołow, w tym tempie zostaniesz przodownikiem socjalistycznej pracy. Mam jeszcze jeden drobny bug - w podglądzie postów nie widać odstępów między akapitami, które już poprawnie wyświetlają się we właściwym umieszczonym poście.
0 0
Dnia 26 września 53 roku Po Bombach o 20:29 Pan Talerz odpowiedział :
Profesorek zmodyfikował również listę mieszkańców za co również kufelki "Uranowego" powinny lecieć do niego.

0 0
Dnia 27 września 53 roku Po Bombach o 10:05 major Radziecki odpowiedział :
Trochę chujowo wygląda, bo rozmiar awatarów niedostosowany.
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera