Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Frakcje - mapa

Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:41 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze Pustkowiacze,

Od jakiegoś czasu starałem się zrobić mapę frakcji, aby jakoś łatwiej umiejscawiać nasze rejony działania. Talerz już widział pierwsze efekty. Ponieważ projekt się rozwijał, to od razu przedstawiam trzy wersje: jak było pod koniec kwietnia, jak było 3 czerwca i jak jest dzisiaj. Kolejne zmiany będę się starął w miarę możliwości nanosić i aktualizować.

Mapy będą dostępne zawsze pod adresem http://pub.wandystan.eu/PTR/winktown/mapy/.
0 0

Odpowiedzi (79)

Na dół Strona 2 z 6
Dnia 30 czerwca 53 roku Po Bombach o 1:14 Herr Juarez odpowiedział :
Ależ się to heretyckie ścierwo rozlazło. Trza by było jakąś dewandyzację zrobić.
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 2:45 major Radziecki odpowiedział :
Będę aktualizował mapę na dniach. Jakieś sugestie?
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 15:40 Herr Juarez odpowiedział :
Zmień nazwę siedziby Inkwizytorium na Gründen i dodaj Molestadt (pierwotnie leżało nieco ponad Cardifbergiem).

Może warto pomyśleć nad jakimś znacznikiem dla czasowo zniszczonych obiektów/baz?
0 0
Dnia 16 września 53 roku Po Bombach o 9:02 major Radziecki odpowiedział :
Cytuj
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 15:40 Juarez napisał:
Zmień nazwę siedziby Inkwizytorium na Gründen i dodaj Molestadt (pierwotnie leżało nieco ponad Cardifbergiem).

Przyjęto.

Cytuj
Może warto pomyśleć nad jakimś znacznikiem dla czasowo zniszczonych obiektów/baz?

Hm, pomyślę.
0 0
Dnia 17 września 53 roku Po Bombach o 14:35 Pan Talerz odpowiedział :
- Oddaj Winktown w ręce Strażników Pustkowi ;)
- Może niech Hegemon wyrwie trochę na północ;
- Można zaznaczyć że Mudziaki migrują na wschód;
- W moich tekstach zawsze twierdziłem że Zapora jest pod kontrolą bobrów, więc można by było odebrać ją Kolejarzom;
- Może poza zniszczonymi lokacjami, również niezależne zaznaczyć?
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 12:01 Iwan odpowiedział :
Wiele się mówiło o techrzeszowskich autobanach. Byłbym wdzięczny, gdyby w jakiś sposób zostały zaznaczone na mapie.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 18:25 Pan Talerz odpowiedział :
Myślę że takowe można by było zamieścić na innej mapie, tj. takiej która nie przedstawia podziału Pustkowi pomiędzy frakcje, a pokazuje osady, ośrodki przemysłowe, bazy wojskowe itp.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 18:41 major Radziecki odpowiedział :
Cytuj
Oddaj Winktown w ręce Strażników Pustkowi ;)

To już mam zrobione.

Cytuj
Może niech Hegemon wyrwie trochę na północ;

Jakieś podstawy do tego?

Cytuj
Można zaznaczyć że Mudziaki migrują na wschód

Jak napiszesz jakiś konkret to można będzie.

Cytuj
W moich tekstach zawsze twierdziłem że Zapora jest pod kontrolą bobrów, więc można by było odebrać ją Kolejarzom;

Bobry nie mają swojej frakcji, więc nie miałbym komu jej dać.

Cytuj
Może poza zniszczonymi lokacjami, również niezależne zaznaczyć?

Ale w sumie potrzebowałby w obu przypadkach konkretów, które lokacje są zniszczone, które niezależne i tak dalej. Wymyślać samemu z siebie mi się nie chce.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 20:03 Iwan odpowiedział :
Cytuj
Myślę że takowe można by było zamieścić na innej mapie, tj. takiej która nie przedstawia podziału Pustkowi pomiędzy frakcje, a pokazuje osady, ośrodki przemysłowe, bazy wojskowe itp.


Nie no, można, jak najbardziej, jeszcze jak. Po prostu uznałem, że skoro na mapie Radzieckiego są zaznaczone linie kolejowe, łączące miasta, to w Techrzeszy mogłyby być autobahny (jako ciągła linia, czy coś takiego). Bo obecnie z mapy, to wychodzi na to, że całe Pustkowia są jako tako skomunikowane, a w Techrzeszy wieje pustką.
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 12:30 major Radziecki odpowiedział :
To ja tylko zaznaczam, że nie chodzi o to, że to są wszystkie linie kolejowe, tylko te aktywnie obsługiwane przez kolejarzy, chciałem je nanieść bo w teorii to te tory stanowią "strefę kontroli" tej frakcji. Zakopanych torów na pustkowiach jest zapewne sporo więcej. Spokojnie mógłbyś i u siebie reaktywować.

Swoją drogą, chciałem dać jakąś krótką informację o zniszczeniach wojennych w walkach Inkwi-Wandusi i zlikwidować jedno z połączeń na trójkącie Winktown-Haust-Emporium (tak żeby była pojedyńcza nitka z rozgałęzieniami, bo w tych warunkach ilość utrzymywanych połączeń powinna być minimalna. Co sądzicie o tym?
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 14:41 Herr Juarez odpowiedział :
To zlikwiduj odcinek Emporium-Haust jak już musisz. :P

A co do Mudziaków to zgadzam się z Talerzem. Czas znaleźć im nową lokację, a z racji, że ja będę teraz zajęty opisywaniem posthabsburskiego osadnictwa na terenach IOZ to ten zaszczytny obowiązek spada na Ciebie Porcelanko!
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 15:03 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Jakieś podstawy do tego?

To już nieaktualne, bo blaszaki zaczęły się gryźć z mutkami Hegemona.

Cytuj
Jak napiszesz jakiś konkret to można będzie.

Ok.

Cytuj
- Bobry nie mają swojej frakcji, więc nie miałbym komu jej dać.
- Ale w sumie potrzebowałby w obu przypadkach konkretów, które lokacje są zniszczone, które niezależne i tak dalej. Wymyślać samemu z siebie mi się nie chce.

TO oznacz Zaporę jako lokację niezależną. Jereth i Meggido również. Quark zostało zniszczone. Ktoś chyba rejon dawnej Mudy określił jako Popielisko/Pogorzelisko? I może na nitce która ciągnie się do Techrzeszy, dodaj niezależne miasto Hym. W sumie trochę mnie bolała również duża ilość niezagospodarowanej przestrzeni w centralnej części Pustkowi, ale ma to swój urok.

Również jestem za likwidacją linii Emporium-Haust. I z Haustu do Quark.
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 17:04 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Quark zostało zniszczone. Ktoś chyba rejon dawnej Mudy określił jako Popielisko/Pogorzelisko?


Mi tam "Zona" zawsze się podobała. :) A Quark może zostać. Cardifberg to też ruina, ale na mapie widnieje.
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 20:54 Iwan odpowiedział :
Cytuj
I może na nitce która ciągnie się do Techrzeszy, dodaj niezależne miasto Hym.


A za jaką cholerę to miasto?
0 0
Dnia 23 września 53 roku Po Bombach o 21:33 Pan Talerz odpowiedział :
Bo gdzieś tam było po drodze, tylko że to zaginione miasto jest ;)
0 0
Strona 2 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera