Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry

Profesor Sokołow versus Arkadiusz Karbiak [DEBATA - IDIOTA ROKU 2016]

Dnia 10 września 53 roku Po Bombach o 22:38 Szklorz rozpoczął dyskusję pisząc:
A ma Ekscelencja pstrykotko do zdjęć osobników? :)
0 0

Odpowiedzi (68)

Na dół Strona 5 z 5
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 13:36 Szklorz odpowiedział :
Talerzyku, oj Ty mój maly talerzyku! Co taki przymkniety w sobie jestes? Jak tam poszukiwania niejakiego Pana Arkadiusza Karbiaka? :P Slyszalem, ze ów Jego Mosc zainstalowal sie w Sarmacji. Szukales tam moze? :D

P.S.1
Skoro chcesz znowu zaczynac te gre z usuwaniem, to ja Ci umozliwie jej skonczenie. Jak bardzo zalezy Ci na tym calym Pustkowiu, co? :) A i musze Ci powiedziec, ze Twoi znajomi sa dosc skorzy do mówienia jak im sie zaproponuje obciagniecie paly. :)

P.S.2
Kolejny raz twe wykształcenie w naukach politycznych daje Ci przyzwolenie na usuwanie odmienności? Talerzyku, no nie sądziłem, że weźmiesz sobie uwagi pewnego Pana i będziesz spawał swoją brać morderczą. :P
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 14:14 Iwan odpowiedział :
Ach, Karbiaczku, nieudaczniku jeden. Mamusia tłukła Cię pasem, jak byłeś mały, że teraz musisz latać po całym mikroświecie, żeby odreagować? Większego, tak kwiczącego wieprzka, to ja jeszcze w życiu nie widziałem. :D
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 14:24 Szklorz odpowiedział :
Nie wiem o jakim Karbiaczku Szanowny znowu pluje do mnie. Znowu macie jakieś chore teorie urojone i je puszczacie w eter? Wstyd, kurwa. :)
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 15:06 Pan Talerz odpowiedział :
Arkadiusza Karbiaka zwolnili z pewnej placówki oświatowej w której był nauczycielem języka angielskiego. Podobno były na niego liczne skargi. Nie wiem czy chodziło tutaj o molestowanie seksualne, czy może inne przyczyny, ale faktem jest że najprawdopodobniej obecnie jest na utrzymaniu rodziców. Albo zbiera grzyby w lesie i sprzedaje je przy autostradzie.

Nalegam na każdoraze pisanie jego personaliów: Arkadiusz Karbiak, wpłynie to na pozycjonowanie jego nazwiska w Google. Już teraz poniższa debata jest na miejscu trzecim, a podejrzewam że wkrótce jak ktoś wpisze jego imię i nazwisko to wyskoczy mu na pozycji pierwszej. Zrobi mu to bardzo zły PR, kiedy potencjalny pracodawca będzie szukał informacji o nauczycielu języka angielskiego. Albo spowoduje masę śmiechu wśród uczniów którzy będą sprawdzali swojego nauczyciela języka z Poznania, który jest trollem internetowym.

Pietrow, nie dyskutuj z idiotą. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 15:21 Szklorz odpowiedział :
Ach podobno na niejakiego Pana Arkadiusza Karbiaka były skargi? Jak sprawdzisz dokładniej (nie zapomnij szukać w Sarmacji :P), to wówczas możesz sobie pisać powyższe dyrdymały, a i nie zapomnij załączyć dowodów, bo ja twoją pracę magisterską posiadam, więc wiem o czym pisałeś, gdzie pisałeś, kto był twoim promotorem i z kim byłeś na roku. :D

Widzę, że propagandy sowietów i nazistów nauczyli Cię na studiach, Szanowny magistrze. Korzystaj z niej więcej, a kto wie, jak pewnego dnia znajdą się u Ciebie pewne służby, które Cię wyeliminują. :)

Osoba niewinna by tak nie srała ogniem jak Ty to robisz, Talerzyku. Oświadczam Ci, że będziesz miał przejebany żywot, bo do takich kretynów jak Ty, to jakoś nie mam litości. :D
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 15:26 Pan Talerz odpowiedział :
Hahahahahahahahahaha xD
Wróć do komórki trollu.
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 15:31 Szklorz odpowiedział :
Ty jakiemuś trollowi polecenia wydajesz? A kim Ty kurwa jesteś? :)

Polecenia to swojej łyżce wydawaj, aby Cię karmiła. :D
0 0
Dnia 21 września 53 roku Po Bombach o 16:04 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Ty jakiemuś trollowi polecenia wydajesz? A kim Ty kurwa jesteś? :)

Polecenia to swojej łyżce wydawaj, aby Cię karmiła. :D


0 0
Strona 5 z 5 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera