Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Niewolnictwo w Winktown

Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 18:43 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Pomysł jest prosty: nie jesteś aktywny przez 30 dni? Przedstawiciele Gildii Łowców Niewolników mogą Ci zrobić wjazd na melinę i zakuć Cię w kajdany. I z dnia na dzień z bogacza stajesz się niewolnikiem.

Ma to służyć wyplenieniu nieaktywnych obywateli. Skoro ich już w Winktown nie ma, to coś trzeba zrobić z ich kontami i aktywami trwałymi (nieruchomościami, zapasami alkoholu). Po 30 dniach nieaktywności, z automatu taki delikwent wraz z dobytkiem ląduje w lochach, gdzie automatyczna Gildia Łowców Niewolników zarządza licytację. Zacząwszy od jakiejś kwoty, można sobie kupić najprawdziwszego niewolnika. Jak ktoś wygra licytację, to w profilu tej osoby pojawia się informacja że X jest jej niewolnikiem, a w profilu X że Y jest jego panem. Cały dobytek przechodzi na pana. Myk przy licytacji polega na tym, że nie wiadomo do końca, jakim majątkiem dysponuje potencjalny niewolnik. Więc taka trochę loteria. Ale fajnie jest mieć niewolnika nieprawdaż? :D

A co jak taki nieaktywny obywatel wróci do "żywych" i będzie chciał odzyskać wolność? Będzie musiał panu zapłacić kwotę którą ten wyłożył na niego + ileśtam procent dodatkowo. A jako że taka osoba utraciła wcześniej majątek, to będzie mogła pracować conajwyżej w burdelu lub działać kulturalnie pisząc teksty itp.

Co Wy na to?
1 1

Odpowiedzi (10)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:09 Liliana odpowiedziała :
Jakiś Ty radykalny.. .ale pomysł niekiepski
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:12 Pan Talerz odpowiedział :
Przyznaj się: jara Cię pomysł zrobienia z Toczy seksualnego niewolnika :D
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:18 Liliana odpowiedziała :
Czy ja wyciągam jakiś aspekt seksualny, może mi chodzi o tortury nożem i solą na Haroldzie?
(głodnemu chleb na myśli :P)
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:51 Pan Talerz odpowiedział :
Akurat :P
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:53 Anton odpowiedział :
Jeszcze raz zdublujesz posty a dostaniesz bana!!!!
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 20:56 Pan Talerz odpowiedział :
Akurat tutaj przyciski są bardzo delikatne. Nie raz niby klikam raz na któryś z tagów, a mi dwa razy się robi :/
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 23:00 Toczald odpowiedział :
To nie klikaj, tylko pisz. Tak robią prawdziwi faceci! A jeżeli chodzi o bycie niewolnikiem Liliany, mamy już to dawno za sobą. :D
<Krzywi się trochę nienaturalnie, próbując zaznaczyć, że uśmiech był ironiczny, choć miał być przekaźnikiem dobrego humoru.>
0 0
Dnia 25 kwietnia 51 roku Po Bombach o 4:06 Pan Talerz odpowiedział :
Ewentualnie Liliana może zostać Twoją niewolnicą :P Chociaż szczerze mówiąc, oczyma wyobraźni widzę już Harolda-Zarządcę i hordy jego niewolników na plantacjach bawełny ;)
0 0
Dnia 29 kwietnia 51 roku Po Bombach o 6:34 Anton odpowiedział :
Ja już jestem niewolnikiem Talerza :(
0 0
Dnia 29 kwietnia 51 roku Po Bombach o 14:24 Pan Talerz odpowiedział :
I właśnie z powodu tego, że wczoraj nie wyrobiłeś normy, dzisiaj czeka Cię batożenie.
<Talerz poprawia smoking który dodaje mu tej specyficznej, dżentelmeńskiej elegancji.>
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera