Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza # 2

Przyleciała na miotle!

Dnia 10 września 53 roku Po Bombach o 14:23 Znachorka rozpoczęła dyskusję pisząc:
Witam mieszkańców Pustkowi.
Po ciężkich próbach poprzez rejestrację a następnie po dłuższej rozkminie jak tu się dodaje temat, udało mi się napisać ten post... :D

Mam nadzieje, iż moje zdolności lecznicze pozwolą mi na przeżycie w Waszym Państwie długi czas bez potrzeby noszenia maski oraz specjalnego uzbrojenia.

Sama nie wiem co napisac więcej, po prostu chciałam się kulturalnie przywitać. :P
0 0

Odpowiedzi (53)

Na dół Strona 4 z 4
Dnia 13 września 53 roku Po Bombach o 23:01 Herr Juarez odpowiedział :
A wiesz, że mi się kiedyś udało takowe stworzyć? :D Osterreich-Ungarn Radio. Tak to cudo się nazywało. Miałem nawet program do prowadzenia audycji i odtwarzania playlist za pomocą wirtualnego dekodera. Niestety przepadło wraz z całą domeną. Szkoda, że nie mam już tego programu na dysku. :/
0 0
Dnia 13 września 53 roku Po Bombach o 23:31 Znachorka odpowiedziała :
Ja kiedyś przepowiadałam pogodę w dawnym radiu Wurstlandzkim :P

Jeżeli chodzi o puszczanie muzyki to się nie nadaję do tego kompletnie. Zawsze się okazuje że wszyscy słuchają czegoś ambitnego, tylko ja jedyna słucham chłamu i reszcie się nie podoba.
0 0
Dnia 14 września 53 roku Po Bombach o 9:42 Pan Talerz odpowiedział :
Radio mamy, nazywa się Radio "Wolne Pustkowia" i jak DJ jest trzeźwy (co jest czymś rzadkim) i nie siedzi w swojej bimbrowni (co jest czymś nagminnym), to od czasu do czasu puści nam jakiś kawałek, który leci zapętlony dopóki ktoś nie wyłączy urządzenia przy pomocy pistoletu lub krzesła.
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 9:46 major Radziecki odpowiedział :
No siema, Znachorka! Z góry ostrzegam, że jak będziesz słuchała co plecie Juarez, to wyjdziesz na tym jak Austro-Węgry.

Talerz, Cipsona proszę nie wsadzać w kołnierz niewolniczy, bo on już jest na smyczy Kaufmana w Dreamlandzie. Jeden właściciel mu wystarczy, bo inaczej się chłopak pogubi totalnie.

Co do Radia, to byłoby fajnie, jakby coś zorganizować. Pomysł na szybko - własna playlista na YouTube z kilkoma stylowymi kawałkami.
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 11:22 Znachorka odpowiedziała :
Witam majora Radzieckiego. Dziękuje za cenne rady ale doskonale sobie radze, jestem już dużą dziewczynką :P
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 14:14 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Talerz, Cipsona proszę nie wsadzać w kołnierz niewolniczy, bo on już jest na smyczy Kaufmana w Dreamlandzie. Jeden właściciel mu wystarczy, bo inaczej się chłopak pogubi totalnie.

Goblin jest ignorowany przez większość obecnych na Pustkowiach osób i jego wypowiedzi są kasowane w większości wypadków. Zostawiam je wyłącznie w debacie na temat idioty roku, wątku tak nudnego że nawet go nie czytam, tylko klikam żeby mi się nie wyświetlało że mam jakieś zaległości na forum. Nawet mu nie odpowiadaj, ignoruj to może sobie pójdzie do Hasselandu.




ERRATA: Czytam wiadomości czasem jak się zaczynają od słowa Talerzyk... i kasuję od razu ;] Tyle co się Karbiak naprodukował treści którą potem usunąłem to tylko ja wiem. Ale jak hobby to hobby :D
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 15:42 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Z góry ostrzegam, że jak będziesz słuchała co plecie Juarez, to wyjdziesz na tym jak Austro-Węgry.


Dowcipas się z Ciebie zrobił w tym Traumlandzie.
0 0
Dnia 16 września 53 roku Po Bombach o 8:44 major Radziecki odpowiedział :
Znachorka, ostrzegam we własnym interesie, bo ostatnio jak tu była kobieta to ta banda heretyków heteryków tak się zagapiła na jej bimbały, że zaślinili pół pustkowi i od nawodnienia zrobił się niemal Żyzny Półksiężyc.
0 0
Strona 4 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera