Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 16 z 32
Dnia 30 sierpnia 53 roku Po Bombach o 20:27 Pan Talerz odpowiedział :
Nie zmienia to jednak faktu że to niezbyt estetycznie wygląda.
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 0:06 Herr Juarez odpowiedział :
Lunton byłbym bardzo wdzięczny gdybyś zajrzał do skryptu, ustawień, czy cholera wie jak to się nazywa, wiadomości. PW czasem szwankuje.
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 2:45 Anton odpowiedział :
Coś tam pogrzebałem, mam nadzieję, że to wystarczy.
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 3:59 Pan Talerz odpowiedział :
Bezsenna noc Luntek?
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 5:47 Anton odpowiedział :
Za dużo narkotyków.
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 15:14 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Za dużo narkotyków.

Środek na mole to żaden narkotyk, ale skoro pomaga Ci w pracy, to mogę zamówić więcej od handlarzy.

Teraz to ja widzę ten bajer. Niestety, podobnie jak w przypadku Wasteland Express, źle zlicza wiadomości :(
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 20:08 Herr Juarez odpowiedział :
Nie można edytować artykułów. Kiedy wprowadzam zmiany i klikam "Opublikuj" system nie zapisuje tych zmian. Poza tym możliwość ułożenia tekstu (center, left itp.) oddziałuje nie tylko na zaznaczoną linijkę tekstu, ale również na cały tekst.
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 20:49 Pan Talerz odpowiedział :
To są bolączki które najwyraźniej Luntek wyeliminował tylko dla adminów strony, bo ja mogę robić wszystkie te rzeczy na które się skarżysz. Natomiast jeżeli spróbujesz wyedytować artykuł ze starej strony, to się może coś krzaczyć (np. grafika się nie wyświetlać).
0 0
Dnia 03 września 53 roku Po Bombach o 21:13 Anton odpowiedział :
Co do edycji artykułów, to sprawdzę o co chodzi. Natomiast jeśli chodzi o to centrowanie linijek, to nie da się. Zupełnie tak samo jak w wordzie, openofficie. Wycentrować można cały paragraf. Skoro piszecie artykuły jednym ciurkiem, czyli w jednym paragrafie, to potem centruje się wszystko. Jeśli chcecie coś wycentrować, należy umieścić to w osobnym, nowym paragrafie.

Dziękuję za uważne wysłuchanie wykładu.
0 0
Dnia 10 września 53 roku Po Bombach o 0:58 Herr Juarez odpowiedział :
Od kilku dni wandejskie agentury sabotują mój licznik wiadomości. Ciągle mam niby 2 nieprzeczytane. Proponuje zapobiegawczo odpalić "Strogonova". Nie wiadomo czemu ten pocisk od miesiąca jest nakierowany na Genosse-Wanda-Stadt...
0 0
Dnia 10 września 53 roku Po Bombach o 10:19 Anton odpowiedział :
Licznik wiadomości podlicza wszystkie nieprzeczytane posty. Czy kolega jest pewny, że przejrzał wszystkie strony w wiadomościach? Przykładowo dyskusja może mieć dwie strony, ale po kliknięciu w nią wchodzi na tą drugą stronę i odhacza jako przeczytane te posty z drugiej strony. Tobie się wydaje że wszystko przeczytałeś, a na stronie pierwszej może być jakiś nieprzeczytany post i on zwiększa licznik.

Od jak dawna ta liczba 2 się pojawia? Od zawsze czy od niedawna, bo to może być kwestia tego, że liczy jeszcze posty ze starszej wersji strony, które zostały pousuwane (czyli są niewidoczne), ale jednak jeszcze gdzieś tam figurują.
0 0
Dnia 10 września 53 roku Po Bombach o 13:58 Pan Talerz odpowiedział :
Zepsułeś rejestrację! Czy może to umyślny sabotaż?
0 0
Dnia 13 września 53 roku Po Bombach o 20:29 Herr Juarez odpowiedział :
Według czego mam ustawić kolor Publikatora? Przykłady typu #ff0000 lub #000000 zbyt pomocne nie są. :P
0 0
Dnia 14 września 53 roku Po Bombach o 9:29 Pan Talerz odpowiedział :
0 0
Dnia 15 września 53 roku Po Bombach o 18:59 major Radziecki odpowiedział :
To ja jedno zgłoszenie napiszę - w komunikatach wyświetlanych w formie dymka na górze strony jest literówka w odwołaniu do folderu ikon (http://pustkowia.org/dosc/images/raportheader.png zamiast http://pustkowia.org/docs/images/raportheader.png) w związku z czym ikony komunikatów się oczywiście nie wyświetlają.
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera