Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Tablica wymagań konstrukcyjnych

Dnia 22 lutego 51 roku Po Bombach o 13:29 Toczald rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym miejscu będę zgłaszał swoje obiekcje odnośnie konstrukcji całego serwisu. Ludwiku, strzeż się!
0 0

Odpowiedzi (480)

Na dół Strona 4 z 32
Dnia 23 marca 51 roku Po Bombach o 22:22 Toczald odpowiedział :
Mam nadzieję, że moje przypadki testowe go nie demotywują. :-)
0 0
Dnia 23 marca 51 roku Po Bombach o 22:23 Pan Talerz odpowiedział :
Zachęca Cię do kolejnych prób :P
0 0
Dnia 10 kwietnia 51 roku Po Bombach o 13:00 Pan Talerz odpowiedział :
- Zbyt krótkie są teraz nazwy wątków które są publikowane na głównej. Nawet ten wątek kończy się na [...] :/ Wydłuż to **** xD
0 0
Dnia 10 kwietnia 51 roku Po Bombach o 21:31 Anton odpowiedział :
user::18::link, date::1397127634

- Zbyt krótkie są teraz nazwy wątków które są publikowane na głównej. Nawet ten wątek kończy się na [...] :/ Wydłuż to **** xD



Zrobione do ***** nędzy.
0 0
Dnia 23 kwietnia 51 roku Po Bombach o 13:41 Pan Talerz odpowiedział :
[justify]Wciąż zbyt krótkie są te nazwy. Ucina je za wcześnie, przez co każdy dłuższy tytuł będzie nieestetycznie wyglądał.
[br]- Wracając jednak do ostatnio naglącej nas sprawy związanej z barem... Tag fabularny trochę kiepściutko wygląda. Po tagu fabularnym nie potrzebna jest ta linijka-odstęp od treści posta która jest nieotagowana. Zresztą samo pole taga wygląda dosyć pospolicie, mało klimatycznie. I ta czcionka.
[br]Kurde...Wiem że dużo od Ciebie wymagam ale to w imię większego dobra :D[/justify]
0 0
Dnia 23 kwietnia 51 roku Po Bombach o 21:56 Pan Talerz odpowiedział :
- ARCHIWUM POSTÓW Z BARU! Chcemy pamiętać co wypisywaliśmy będąc pijani xD
0 0
Dnia 23 kwietnia 51 roku Po Bombach o 22:17 Toczald odpowiedział :
Mimo że nie byłoby to szczególnie realistyczne. :-)
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 18:44 Pan Talerz odpowiedział :
Skąd wiesz czy w "Kundlu" nie zainstalowano dyskretnego monitoringu? :P
0 0
Dnia 24 kwietnia 51 roku Po Bombach o 18:44 Pan Talerz odpowiedział :
Skąd wiesz czy w "Kundlu" nie zainstalowano dyskretnego monitoringu? :P
0 0
Dnia 27 kwietnia 51 roku Po Bombach o 11:20 Toczald odpowiedział :
- Po umieszczeniu w treści posta/artykuły/etc. znaczników BBCode, kawałek oryginalnego zaznaczenia jest pomijany.
- Znacznik „center” ignoruje odstępy, przykład: http://winktown.cba.pl/sys.php?file=article%26id=80
- Parser ignoruje ampersand, przez co podawanie linków jest utrudnione. W linku powyżej musiałem użyć % 26.
- Nie wiem, czy ktoś wspomniał, ale brakuje podglądu podczas pisania artykułu (albo jestem ślepy).
0 0
Dnia 27 kwietnia 51 roku Po Bombach o 13:12 Anton odpowiedział :
Ten parser to jest jedna wielka porażka i będę musiał go w przyszłości przebudować :P
0 0
Dnia 28 kwietnia 51 roku Po Bombach o 11:49 Pan Talerz odpowiedział :
- Coś się ewidentnie jebie przy próbie usuwania komentarzy. Reaktor zaczyna się nagrzewać i ciągle to robi. Boję się że wybuchnie :(
- Problem rozwalonych, przydługich nazw tematów dotyczy chyba tylko przydługich, przekombinowanych tematów. Póki co, nie stwierdzam problemów.
- Też wspominałem o tych znacznikach. Strasznie Ci one delikatne. Niby kliknę raz, a dwa razy się pojawiają.
0 0
Dnia 28 kwietnia 51 roku Po Bombach o 16:53 Anton odpowiedział :
Cytuj
- Coś się ewidentnie jebie przy próbie usuwania komentarzy. Reaktor zaczyna się nagrzewać i ciągle to robi. Boję się że wybuchnie :(

A nie przyszło Ci do głowy, że usuwanie komentarzy nie jest jeszcze zaprogramowane? :P
0 0
Dnia 28 kwietnia 51 roku Po Bombach o 16:56 Pan Talerz odpowiedział :
Ja nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska, tj. ilekroć dodajesz jedną rzecz do strony, musisz poprawić dwie :P
0 0
Dnia 28 kwietnia 51 roku Po Bombach o 17:02 Anton odpowiedział :
user::18::link, date::1398696960

Ja nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska, tj. ilekroć dodajesz jedną rzecz do strony, musisz poprawić dwie :P



Bo to jest oczywiste, że im prostsza strona tym mniej z nią do roboty. Jak dodajesz system np. artykułów, to pochodną tego systemu jest mechanizm dodawania artykułów, lista artykułów, edycja artykułów, kasowanie artykułów etc. Nie było by nic do poprawiania gdybym w ogóle nie wprowadził systemu artykułów. To jest coś w rodzaju tego, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
0 0
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera