Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Katalog maszyn Techrzeszy

Dnia 25 lipca 53 roku Po Bombach o 22:44 Iwan rozpoczął dyskusję pisząc:
W celu zebrania informacji o sprzęcie wykorzystywanym przez Techrzeszę, postanowiłem utworzyć ten oto wątek. Będzie on zawierał wizualizację każdej maszyny oraz dołączony do niej krótki opis. Wątek będę aktualizować i z czasem uzupełniać.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[br]
KATALOG MASZYN TECHRZESZY

[br]
[br]
1) Robot Serwisowy RS-1
[br]

[br]
Produkowany w Słomagromskiej Fabryce Maszyn Nożnych Nr 1. Przystosowany jest do prowadzenia prac w każdych warunkach klimatycznych. W prawej kończynie górnej zamontowany jest palnik plazmowy, natomiast w lewej kończynie górnej spawarka. W korpusie robota znajduje się promiennik podczerwieni dla noktowizora. Dzięki temu maszyna może pracować również w nocy. Robot zasilany jest ze standardowego ogniwa wodorowego typu X101, natomiast centralną jednostkę obliczeniową stanowi procesor P-1.

Dane techniczne:

Waga: 550 kg
Wzrost: 200 cm
Wyposażenie: 1x palnik plazmowy, 1x spawarka
Jednostka zasilania: Ogniwo wodorowe X101
Centralna Jednostka Obliczeniowa: Procesor P-1
[br]
[br]
2) Robot Serwisowy RS-2
[br]

[br]
Produkowany w Słomagromskiej Fabryce Maszyn Gąsienicowych Nr 1. Podobnie jak RS-1 jest zdolny do pracy w każdych warunkach klimatycznych. Jest to maszyna przeznaczona do działania z ładunkami ciężkimi, dlatego wyposażona jest w widły. Na lewym ramieniu robota zamontowany jest promiennik podczerwieni dla noktowizora. Zasilany przez to samo ogniwo, jak w RS-1. "Mózgiem" jest procesor P-1.

Dane techniczne:

Waga: 800 kg
Wzrost: 220 cm
Wyposażenie: 2x widły
Jednostka zasilania: Ogniwo wodorowe X101
Centralna Jednostka Obliczeniowa: Procesor P-1
[br]
[br]
3) Robot-Zwiadowca RZ-1
[br]

[br]
Produkowany w Fabryce Maszyn Bojowych Nr 1. Jest to maszyna szybka, przystosowana do prowadzenia działań zwiadowczych w każdych warunkach klimatycznych. RZ-1 jest nową konstrukcją, zaprojektowaną jeszcze przez ludzi, ale w pełni wyprodukowaną w czasach po eksterminacji. Charakteryzuje się wysokimi walorami bojowymi (uzbrojony jest w dwa działka wielolufowe) i manewrowymi. Jest jednak lekko opancerzony. Jako maszyna zwiadowcza dysponuje zaawansowanymi przyrządami optycznymi - może widzieć w termowizji i noktowizji. Zasilany przez ogniwo wodorowe X101, centralną jednostkę obliczeniową stanowi procesor dla maszyn bojowych P-2

Dane techniczne:

Waga: 300 kg
Prędkość max: 120 km\h
Uzbrojenie: 2x podwieszane wielolufowe działko obrotowe
Jednostka zasilania: Ogniwo wodorowe X101
Centralna Jednostka Obliczeniowa: Procesor P-2
0 0

Odpowiedzi (25)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 14:07 Herr Juarez odpowiedział :
Słabiutko Führerku... To już Inkwizytorium ma na stanie lepsze zabaweczki. :P
[br]
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 15:25 Iwan odpowiedział :
Cytuj
Słabiutko Führerku... To już Inkwizytorium ma na stanie lepsze zabaweczki. :P


Zabaweczki, to są, za przeproszeniem, do dupy, a nie do walczenia. Tutaj przedstawione są maszyny najwyższej klasy, produkowane w Techrzeszy i zdolne w ułamku sekundy zamienić w proch całą Inkwizycję. To pierwsze primo.

Po drugie primo, pragnę zauważyć, że katalog jest jeszcze niepełny. Będzie uzupełniany o coraz to lepsze i bardziej zabójcze roboty. To, co jest powyżej, to taki wstępniak. Po prostu uznałem, że warto gdzieś wszystko zebrać do kupy, coby nie było porozrzucane po forum.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 15:57 Pan Talerz odpowiedział :
No ale tylko trzy typy maszynek po tylu miesiącach rozwoju Techrzeszy? Słabiutko... Dział projektowy ma problemy z weną? :P
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 16:28 Iwan odpowiedział :
To nie jest tak, że trzy typy... Typów jest wiele, ale część z nich nie została jeszcze przedstawiona tłuszczy.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 16:47 Herr Juarez odpowiedział :
Cytuj
Zabaweczki, to są, za przeproszeniem, do dupy, a nie do walczenia. Tutaj przedstawione są maszyny najwyższej klasy, produkowane w Techrzeszy i zdolne w ułamku sekundy zamienić w proch całą Inkwizycję. To pierwsze primo.


Blaszaki są takie słodkie kiedy się złoszczą, aż mi się na wymioty zbiera. <3 Skoro Blachrzesza jest taka potężna to niech to udowodni. Czarne Legiony już puściły z dymem całe Schmetterling i niebawem wpadną do Bob Oil, a Wy co? Ośki Wam zardzewiały?
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:26 Pan Talerz odpowiedział :
CL-4P
[br]


[br]
Mechaniczny odpowiednik bobra. Zasadniczym celem tego modelu jest usługiwanie Führerowi. Z powodu instalacji procesora Pietrow-0,5, robot jest jednak tak nieudolny w tym co robi (zupełnie jak prawdziwy futrzak!) że najczęściej kończy zezłomowany. Nisko koszt produkcji sprawia że po Techrzeszy kręcą się setki modeli tego typu.

Dane techniczne:

Waga: 50kg
Prędkość max: 50 km\h
Uzbrojenie: brak
Jednostka zasilania: Ogniwo energetyczne W45
Centralna Jednostka Obliczeniowa: Procesor P-0,5
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:34 Iwan odpowiedział :
Co to ma być?! Wynocha mi z mojego wątku!
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:39 major Radziecki odpowiedział :
TALERZ MASZ U MNIE 5 PIW!

<siegheil>
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:45 Iwan odpowiedział :
Uprzejmie proszę administrację o usunięcie tego spamu powyżej i pozostawienie pierwotnej części wątku.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:48 Pan Talerz odpowiedział :
Prototypowy Putinator serii 1 "Spybot"
[br]

[br]
Zanim jeszcze Techrzesza zaczęła produkować seryjnie mordercze Putinatory z serii X00, Führer stworzył wiele prototypów maszyn tego typu. Putinatory z serii pierwszej, okazały się kiepskimi żołnierzami ale za to świetnymi stewardami, asystentami a także szpiegami. Führer zdecydował się wysłać w prezencie po egzemplarzu Spybota władzom różnych frakcji, aby pozyskiwały one ważne informacje dla Imperium Machin. A także podawały herbatkę kiedy jest to wymagane. Bardziej zamożnych stać na "Spyboty" z powłoką ochronną, zapobiegającą dostawaniu się piasku pomiędzy części przez co nie wymagają one tak częstego czyszczenia. Po pewnym czasie model ten został wprowadzony do sprzedaży detalicznej na terytorium całych Pustkowi.

Dane techniczne:

Waga: 80 kg
Prędkość max: 30 km\h
Uzbrojenie: dużo gada
Jednostka zasilania: Ogniwo wodorowe X101
Centralna Jednostka Obliczeniowa: Procesor P-1
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:51 Pan Talerz odpowiedział :
user::40::link, date::1469547931

Uprzejmie proszę administrację o usunięcie tego spamu powyżej i pozostawienie pierwotnej części wątku.


Administracja informuje że postanowiła rozszerzyć ofertę robotów oferowanych przez Techrzeszę. Proszę nie odbierać tego w sposób negatywny. Pięć modeli to zawsze więcej aniżeli trzy.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:54 Iwan odpowiedział :
Kurna, wystarczy. Jak nic nie robię, to źle. Jak zechcę coś zrobić, opisać Techrzeszę, to też źle. Zdecydujcie się do stu martwych Wandusów.

I mówię serio, nie chcę tych bzdurnych postów w moim wątku. Talerz, dziękuję za dobre chęci, ale dam sobie radę sam.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 17:58 Pan Talerz odpowiedział :
Ja tylko chciałem ubogacić ofertę Techrzeszy. Ja rozumiem że docelowo wszystkie maszyny mają być zabójcze ale bez przesadyzmu proszę :)
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 18:03 Iwan odpowiedział :
To ja powtórzę jeszcze raz - nie dziękuję, sam sobie dam radę. Mój wątek, to ja będę decydował, co w nim będzie, a czego nie będzie.

Jak będę chciał się z Tobą, Talerzu, skonsultować, to na pewno napiszę do Ciebie na PW. Tymczasem proszę o wywalenie powyższych wiadomości, bo uważam je za zwykły spam.
0 0
Dnia 26 lipca 53 roku Po Bombach o 18:44 Pan Talerz odpowiedział :
W związku z tym że na nowej stronie dostaniesz dużo większe opcje customizacji działu Techrzeszy (Radziecki może potwierdzić), to te posty pozostawię. Nie będziesz jednak zawiedziony ponieważ wkleiłem już listę maszyn i wygląda całkiem zacnie :)

Ja wiem że Ciebie wkurza ingerencja innych w Twoje dzieło, ale taka jest specyfika Pustkowi że budujemy wspólnie i lubimy dorzucić kilka cegiełek tu i tam. Gdyby tak nie było to nie publikowałbym artykułu o mojej wycieczce po obozach pracy. Sugeruję zaktualizować opis frakcji na stronie organizacji ponieważ na chwilę obecną jest mylący.
0 0
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera