Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016

Dnia 02 czerwca 53 roku Po Bombach o 21:12 Marcel Hans rozpoczął dyskusję pisząc:

Ogródek Informacyjny Our Sound Trizondal 2016


Witajcie Fani Muzyki!
Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej, już 9 edycji Our Sound, która w tym roku organizowana jest przez Trizondal (Nowy Jantar) oraz Austro-Węgry (Wiedeń). Jednak to tylko miejsca ogłoszenia piosenek-kandydatów i wyników całego konkursu. Our Sound jest tą szczególną imprezą międzynarodową, która toczy się wszędzie tam, gdzie zbierze się przynajmniej dwóch fanów muzyki. Mamy nadzieję, że także w Waszym kraju!

Ten temat będzie miejscem, gdzie zawsze będą aktualne informacje dotyczące 9 odsłony Our Sound. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało, nie zwlekaj!

Cytuj
Informacje podstawowe

+ Strona internetowa
+ E-mail kontaktowy: oursoundix@gmail.com
+ Forum Our Sound
+ Ogłoszenie piosenek finałowych we Wiedniu
+ Finał w Nowym Jantarze


Cytuj
Terminarz

+ Zgłaszanie uczestników i piosenek: 25.05 – 25.06
+ Ogłoszenie zgłoszonych piosenek: 26.06
+ Głosowania krajowe: 27.06 – 20.07
+ Finał: 25.07 lub 31.07

Zawsze aktualny terminarz znajdziesz klikając w ten tekst!


Cytuj
Our Portrait


W tej edycji przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swojego państwa szerokiej publiczności ze wszystkich krajów biorących udział w Our Sound - mowa o Our Portrait!

Wystarczy opracować prezentację swojego państwa pod kątem jednego przez siebie określonego tematu przewodniego i zgłosić ją TUTAJ. Prezentacja taka trafi na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich ogródków informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziesz klikając w ten tekst!



Cytuj
Nowy Jantar



To właśnie w Nowym Jantarze odbędzie się finał tej edycji Our Sound! Przy tej okazji warto zawitać do tego najmłodszego trizondalskiego miasta, które łączy w sobie klimat nadmorskiego kurortu okrytego tajemnicą dawnej historii tego miejsca. Największym skarbem Nowego Jantaru są jego mieszkańcy, zawsze pełni zapału i z uśmiechem na twarzach!

Odwiedź Nowy Jantar klikając w ten tekst!
Na miejscu czeka na Ciebie już luksosowy pokój w jednym z lokalnych hoteli.
Będąc w mieście nie możesz nie odwiedzić takich miejsc jak Piwne SPA czy Palmiarnia!
Dla ludzi lubiących nurkowanie proponujemy odwiedzenie Społecznego Klubu Miłośników Sportów Wodnych "Balena".

Jeśli zapragniesz zwiedzić inne zakątki Trizondalu oraz Austro-Węgier, skorzystaj z naszego portalu transportowego: V-Transport!


0 0

Odpowiedzi (12)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 10:17 major Radziecki odpowiedział :
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:28 Pan Talerz odpowiedział :
Od pierwszej edycji Our Sound próbujemy wygrać konkurs tą piosenką Frytki z nadzieją że kiedyś w końcu docenią talent naszego ziomka. Zamiast tego wolą jednak dawać wygrać jakimś... Nawet nie wiem jak nazwać tych wykonawców. Jedynie słuszne w v-świecie są melodie skomponowane przez mieszkańców Pollinu. Dlatego też osobiście propsuję twórczość Ekskomunika.
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 12:17 major Radziecki odpowiedział :
Ekskomunik daje radę. Myślę, że niewątpliwie MW i PW będą się wzajemnie wspierać w głosowaniu.
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 13:00 Marcel Hans odpowiedział :
Cytuj
Od pierwszej edycji Our Sound próbujemy wygrać konkurs tą piosenką Frytki z nadzieją że kiedyś w końcu docenią talent naszego ziomka. Zamiast tego wolą jednak dawać wygrać jakimś... Nawet nie wiem jak nazwać tych wykonawców. Jedynie słuszne w v-świecie są melodie skomponowane przez mieszkańców Pollinu. Dlatego też osobiście propsuję twórczość Ekskomunika.


Nic dziwnego, przecież niedozwolone jest zgłaszanie drugi i kolejny raz artysty, który już raz był reprezentowany na OS. :P

Liczę, że Winktown, mimo to weźmie udział w konkursie!
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 13:26 Pan Talerz odpowiedział :
Cholerka, mogliśmy przeczytać regulamin! No nic, trzeba będzie poszukać czegoś w klimacie. Jak Wy to nazywacie? Preselekcję trzeba będzie urządzić! Oto dwie moje propozycje:
[br]

[film]xuqI7yid3ew[/film]


[film]9RVVHXdMmog[/film]
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 14:13 major Radziecki odpowiedział :
Cytuj
Nic dziwnego, przecież niedozwolone jest zgłaszanie drugi i kolejny raz artysty, który już raz był reprezentowany na OS. :P

Śmiem wątpić, biorąc pod uwagę, że A-W wygrały dwa razy tą samą piosenką... Po pierwsze powinno to być ograniczone do utworu nie artysty, po drugie - powinno być to ograniczenie zniesione dla oryginalnych utworów mikronacyjnych.

Ta sfera kulturalna potrzebuje niewątpliwie wsparcia, a jej możliwości produkcyjne są ograniczone w stosunku do znajdowania utworów na jutubie. Myślę, że organizatorzy powinni to przemyśleć.

BTW lista wykorzystanych podana w regulaminie jest pusta (link wyświetla białą stronę), więc myślę, że Bartold jak najbardziej się nadaje.
0 0
Dnia 03 czerwca 53 roku Po Bombach o 15:09 Marcel Hans odpowiedział :
Więc tak, co do wniosku, aby artystów - mikronautów traktować inaczej, to sam go popieram i zgłoszę go dalej.
Co do listy, już przeniosłem na stronę OS16: https://oursound2016.wordpress.com/regulamin/dotychczasowi-artysci/

Podrzucam Wam także kolejną dawkę informacji o nowościach w OS:


_______________________________________________________________

Nowości w Our Sound




Od otwarcia Ogródków Informacyjnych minęło kilka dni, pora zobaczyć, co nowego słychać w temacie Our Sound. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących naszego konkursu.

Cytuj
14 Ogródków już otwartych

Dzięki pracy naszych wolontariuszy udało się już otworzyć 14 Ogródków Informacyjnych, w których będziemy Was informować o nowościach związanych z tą edycją imprezy. Zasadniczym założeniem Ogródków jest zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące konkursu, tak aby każdy mógł szybko sprawdzić terminarz, znaleźć adres e-mail do wysłania piosenek, poznać ofertę imprez towarzyszących bez opuszczania swojego krajowego forum.
Jeśli w Waszym kraju nie powstał jeszcze odpowiedni Ogródek, wyślijcie nam wiadomość pod ten adres e-mail:oursoundix@gmail.com




Cytuj
Our Sound TV

W ramach inicjatywy prywatnej powstała Our Sound TV, w której znajdziemy zestawienie wszystkich poprzednich zwycięskich piosenek wyłonionych w konkursie Our Sound. Można więc zapoznać się z tym, co w ciągu ostatnich 6 lat przypadło do gustu mikronautom i spróbować na podstawie tego wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jednak może to być także rodzaj czasoumilacza, dla osób, które robią coś przy komputerze, a równocześnie chciałyby posłuchać dobrej muzyki (w końcu nie trzeba na bieżąco śledzić teledysków, bo chodzi nam o brzmienie).





Cytuj
Reklamuj swój kraj!



W dobie, gdy aktywność w mikronacjach spada, a wiele z nich odchodzi "na drugi v-świat", warto zareklamować swoje państwo. My dajemy Wam niepowtarzalną szansę, aby to zrobić. Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrati i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!

Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!


Cytuj

Arena muzyki

Czy widzieliście już, gdzie odbędzie się finał Our Sound? Specjalnie dla Was zebraliśmy kilka zdjęć prezentujących Micronator Staid II, bo właśnie tam spotkamy się już w lipcu!
Najpierw sprawdźmy, gdzie mieści się ten stadion, oto mapka Nowego Jantaru:


(większa wersja TUTAJ)


I zdjęcia stadionu:

0 0
Dnia 20 czerwca 53 roku Po Bombach o 13:10 major Radziecki odpowiedział :
Towarzysze,

Czy coś się ruszyło w temacie? Ja zgłaszam poniższy kawałek, ale nadal mam nadzieję na zmianę zasad dot. wirtualnych wykonawców i ich utworów, bo zawsze lepiej wystawić coś własnego niż sciągniętego z reala.

[film]WMvuidVdYN4[/film]
0 0
Dnia 20 czerwca 53 roku Po Bombach o 14:42 Pan Talerz odpowiedział :
Jak to u nas, utknęło wszystko w martwym punkcie i zostało przysypane gruzem. Dobrze że major miał przy sobie saperkę, to się zaraz preselekcje zorganizuje.

PS. Szczerze nienawidzę tej piosenki ;) Po spędzeniu iluś tam setek godzin na Stołecznych Pustkowiach po prostu rzygam nią jak szczurzyną.
0 0
Dnia 20 czerwca 53 roku Po Bombach o 20:50 major Radziecki odpowiedział :
Heh, ja więcej grałem w New Vegas, więc to jego muzyka mnie bardziej zmęczyła :P Na przykład to:

[film]Podnos3GnLE[/film]
0 0
Dnia 21 czerwca 53 roku Po Bombach o 7:08 Pan Talerz odpowiedział :
Też wkurwiający :D W Falloucie 4 za to zrobili po raz kolejny recykling kawałków z Fallouta 3. Jednak soundtrack z FO1 i FO2 w dalszym ciągu są najlepsze i powodują że ciary po plecach przechodzą.
0 0
Dnia 22 czerwca 53 roku Po Bombach o 12:49 Herr Juarez odpowiedział :
Winkosławieni ci, którzy zamiast Fallouta wybrali prawą ścieżkę Stalkera!
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera