Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Strony frakcji

Dnia 26 maja 53 roku Po Bombach o 22:26 Herr Juarez rozpoczął dyskusję pisząc:
Co byście powiedzieli na pomysł stworzenia stron internetowych poszczególnych frakcji? Nowego forum jak nie było tak nie ma, a profile organizacji nie dają zbyt dużego pola do popisu. Na stronach można by dokładniej opisywać aktywne frakcje działające na Pustkowiach, ich wyposażenie, organizacje wojsk, charakterystykę poszczególnych miejsc i inne duperele. Z tworzeniem takiej strony nie powinno być problemu. Myślę, że WordPressa każdy jest w stanie ogarnąć.

A tak w ogóle to co za kretyn zamawiał Uranowe na mój rachunek?! Kartka, którą dostałem z "Różowego" jest długa jak rolka papieru toaletowego!
0 0

Odpowiedzi (9)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 27 maja 53 roku Po Bombach o 23:44 major Radziecki odpowiedział :
Czy potrzeba nam aż strony na każdą frakcję? Biorąc pod uwagę, że są prawie zawsze jednoosbowe (no dobra, miałeś kiedyś Markusa do pomocy) to moim zdaniem lepiej, łatwiej i przystępniej będzie mieć jeden wątek na osobę. Pamiętasz jak się skończyło jak próbowałeś robić osobne forum dla inkwizycji? Ja nie pamiętam, bo nie wiem już jaki adres tam był.
0 0
Dnia 28 maja 53 roku Po Bombach o 14:29 Herr Juarez odpowiedział :
Markus był roboprostytutką w Techrzeszy. Ja miałem jedynie Luntona, który dbał o inkwizytorskie toalety. A co do forum to skończyło się właściwie niczym. A takie ładne było... darmowe.
0 0
Dnia 28 maja 53 roku Po Bombach o 21:57 Pan Talerz odpowiedział :
Proponuję molestować Luntona w każdy możliwy sposób. Ja sam zarejestrowałem się nawet na forum Kiełbaskowa incognito (suchar - Pan Tadeusz xD) żeby nagabywać Sokołowa o wznowienie prac nad stroną.

Stworzyć witryn internetowych frakcji oczywiście nikt nie zabroni, jednakże skupiłbym się przede wszystkim na pozyskiwaniu siły roboczej, bo tak jak napisał Prezerwatyw, w większości wypadków są to jednoosobowe twory. Czym więcej osób będzie działać w organizacjach, tym lepiej dla wszystkich bo to przeniesie się na ogólną aktywność.
0 0
Dnia 29 maja 53 roku Po Bombach o 16:23 major Radziecki odpowiedział :
>pozyskiwanie siły roboczej
wiesz, że to jest utopia? xD Mamy to co mamy i róbmy to mamy, a nie bawmy się w wielkie plany. Czy zmienianie koloru tła strony (jeszcze raz będziesz mnie o takie rzeczy zagadywał a Cię zajebie :P)
0 0
Dnia 29 maja 53 roku Po Bombach o 16:32 Pan Talerz odpowiedział :
Dalej czekam na papier i logo xD
0 0
Dnia 29 maja 53 roku Po Bombach o 20:58 Herr Juarez odpowiedział :
Jak już jesteśmy przy edytowaniu forum to zróbcie coś z możliwością zmiany loga organizacji karwa fa! Wrzuciłem obrazek z białym tłem i gdy zmieniam na inny wciąż widzę ten stary szajs.
0 0
Dnia 29 maja 53 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
Nie do końca ogarniam problem, ale może F5 pomoże?
0 0
Dnia 30 maja 53 roku Po Bombach o 2:09 major Radziecki odpowiedział :
proponuję alt-ctrl-del
0 0
Dnia 30 maja 53 roku Po Bombach o 14:46 Herr Juarez odpowiedział :
Od dzisiaj czczę klawisz F5. Dzięki Talerz. Odwdzięczyłbym się podwójnym Uranowym, ale skoro nabiłeś mi ich z kilkanaście na rachunek to sam wiesz...
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera