Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

No i wessało mnie do bimbrociągu!

Dnia 27 października 52 roku Po Bombach o 17:35 Ławica Żubrów rozpoczął dyskusję pisząc:
Jechałem sobie jak zwykle jedenastką na dworzec w Pięciogrodzie, a tu jak nie hulnie tramwajem! Drzwi wyrwało, ciemno się zrobiło, czuć tylko samogon i ten pęd! Nie sądziłem, że strategiczny bimbrociąg Pięciopolska - Pustkowia jeszcze istnieje, i to jeszcze na wstecznym!

No i tak jestem, muszę przyznać klimat wspaniały, na północy Orientyki tak ciepło, tu grzeje człowieka każdy Grej! W końcu miejsce gdzie można odetchnąć pełną piersią. Dawno u Was nie było, widzę, że zmian mnóstwo, a klimat dalej jedyny i niepowtarzalny; co prawda chwilkę rozkminiałem forum, ale już ogarniam wszystko. Idę pozwiedzać, jakbyś mieli jakieś ogniwa paliwowe, to poproszę, podróż na wanamingo potrwa trochę za długo :/

No i pozdrawiam z VRP! :)
0 0

Odpowiedzi (22)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 28 października 52 roku Po Bombach o 17:05 Pan Talerz odpowiedział :
Hmmm... Pięciogród leży na samej granicy Pięciopolskiego Okręgu Stołecznego z ziemiami niczyimi. To może podzielcie to miasto przy pomocy Muru Pięciogrodzkiego na część trizondalską i pięciopolską?

A film wygląda jakbyście kręcili go w Corleone City ;)
0 0
Dnia 28 października 52 roku Po Bombach o 17:48 Ławica Żubrów odpowiedział :
W moim wieku dźwigać cegły? Dzięki, dzięki, jak możesz ...

Wpływy sąsiedniego Corleone City, klimat jednak Pięciogrodzki :)
0 0
Dnia 07 listopada 52 roku Po Bombach o 0:24 Iwan odpowiedział :
Witam. Trochę późno, ale witam.

Jeżeli dźwiganie cegieł jest dla Ciebie męczące, to zapraszam do Techrzeszy. Przeprowadzimy mały biotransfer, wszczepimy Ci części z robota. Sama przyjemność, naprawdę!
0 0
Dnia 15 listopada 52 roku Po Bombach o 22:05 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Ech, Zenku, Zenku... Cóż ty za wywrotowe teorie tu wygłaszasz...Ja jakoś nie widzę staczania się Trizondalu. Może w moim wieku już wzrok nie ten? Ale przynajmniej (jak dziś czytałem) 9 aktywnych osób to więcej niż ty sam walczący o niepodległą VRP. Jak już CI wspominałem na początku Twojego powrotu po długim czasie, nie widzę problemu, byś rozwijał Pięciopolskę w stanie obecnym - jako Region Autonomiczny Trizondalu. Co się zmieni kiedy oderwiesz Pięciopolskę ? Przywrócisz ją do Sarmacji ? Bo tak rozumiem wspominki o nielegalnym władztwie Trizondalu nad ziemiami VRP ?
0 0
Dnia 15 listopada 52 roku Po Bombach o 22:15 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
user::36::link, date::1446044314

A generalnie Trizondalowi to się przyda zimny prysznic, banda korwinistów cholernych.


Skąd takie wnioski ? :)
0 0
Dnia 17 listopada 52 roku Po Bombach o 12:00 major Radziecki odpowiedział :
No akurat wtedy to było zamieszanie o tą Kukrię i powływania się przez was na prywatną własność dróg i innej infrastruktury. Kurwinizm godny towarzysza Komo, doprawdy. Yaraeh miał rację, że was wykopsał.
0 0
Dnia 17 listopada 52 roku Po Bombach o 17:54 Pan Talerz odpowiedział :
Akurat tak jak prognozowałem, Kukria zdycha. Wkrótce nastąpi wyścig po ziemie niczyje pozostałe po tej pseudorepublice. Kraj się nawet nie rozkręcił, a już powstają jakieś Narodowe Zgromadzenia Ocalenia Publicznego.

Może Zenek poczekasz trochę i sobie właśnie na tej Kukrii urządzisz Szóstąpolskę? :D Nie rób wojny o piksele, bierz co tam jeszcze na północy po Pięciopolsce zostało i jeżeli nowy kraj będzie na tyle aktywny, to prędzej czy później Pięciopolski Okręg Autonomiczny powróci pod zarząd VRP. Tak jak Kukria pod zarząd niczyi :D
0 0
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera