Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Woda

Armia robotów

Dnia 14 sierpnia 52 roku Po Bombach o 23:37 Iwan rozpoczął dyskusję pisząc:
Zaczynam dyskusję dotyczącą armii robotów. Przede wszystkim chciałbym ustalić kilka podstawowych kwestii:
- jaki obszar można wyznaczyć pod moje legiony?
- czy istnieje możliwość, aby ktoś pomógł mi stworzyć godła, mapy, grafiki adekwatne do tematu?
- jak armię robotów widzą inni? Ja mam wizję, aby stworzyć coś na wzór Skynetu z Terminatora 4 (jak już wspomniałem wcześniej), z dodatkami z innych uniwersów, m.in. Fallouta.
- i najważniejsze - trzeba w jakiś sposób ustalić zasady prowadzenia wojny. Ja na razie proponuję, aby był spokój. Dwie strony poniosły duże straty (szczególnie moje maszyny) i jasnym jest, że muszą odpocząć (i tutaj kładę nacisk na Winków). Proponuję również, żeby nie dało się ostatecznie wyeliminować jednej ze stron. Oczywiście proponuję taką zasadę, żeby obie strony były zadowolone. Nie zapominajmy również, że ja jestem jeden, a moich przeciwników trzech. ;) Da się to również wyjaśnić w logiczny sposób - roboty nie mają takich możliwości, żeby zniszczyć Winków, bo ci mają wielką wolę walki. Natomiast Winkowie nie mogą zniszczyć robotów, bo Ci są bardzo trudnym przeciwnikiem, można powiedzieć, że zbyt trudnym.

To na razie wszystko. Proszę innych o komentowanie.
0 0

Odpowiedzi (80)

Na dół Strona 2 z 6
Dnia 18 sierpnia 52 roku Po Bombach o 18:06 Markus odpowiedział :
Ten drugi ma brzydkie dłonie, a ten pierwszy coś mi nie podchodzi.
0 0
Dnia 18 sierpnia 52 roku Po Bombach o 21:28 Pan Talerz odpowiedział :
Nie jęcz! Jako maszyna bojowa nie musisz być ładny, bylebyś był funkcjonalny.
0 0
Dnia 18 sierpnia 52 roku Po Bombach o 22:39 Iwan odpowiedział :


To może to?


P.S. Talerz, czy masz może jakieś informacje na temat tego, jakich symboli używała Rzesza Słomagromska? Właśnie zauważyłem, że te roboty-stemple trochę się wytarły i nabijają coś, co wygląda na bezkształtną masę...
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 8:09 Pan Talerz odpowiedział :
Markus, piękniejszy już i tak nie będziesz :P

Iwan, swojego czasu nieoceniony Prezerwatyw Tradycja Radziecki wykonał symbole Rzeszy. Ja ich na dysku niestety nie mam, więc jeżeli przetrwały gdzieś, to w archiwach PTR'a bądź na wandejskim serwerze. Jeżeli ich nie ma nawet tam, no to cóż... Trzeba będzie wykonać je od nowa :)
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 10:16 Markus odpowiedział :


Patrz Iwan co zrobię sobie z twarzą dla ciebie. :P

Btw. da się jakoś formatować te zdjęcia?
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 16:03 Pan Talerz odpowiedział :
Nie rozumiem pytania.
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 16:39 Markus odpowiedział :
W sensie, aby zdjęcie nie było na pół strony, a mieściło się w miejscu dla niego przeznaczonego
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 18:32 Pan Talerz odpowiedział :
A nie możesz znaleźć po prostu obrazka odpowiednich wymiarów? Bo obecna strona nie ma funkcji skalowania i dopasowywania do okna :/
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 19:53 Markus odpowiedział :
No dobra, już się nie czepiam. :P
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 19:56 Markus odpowiedział :
Iwanie, oddaje się pod twe chirurgiczne ręce. Super Soldier is coming.
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 20:08 Pan Talerz odpowiedział :
Akurat w dawnym Słomagromie, projekt Super Soldaten dotyczył organicznych superżołnierzy. Niestety, w wyniku promieniowania i takich tam, zamiast übersoliderów, powychodziły te zielone pokraki.

Talerz pokazuje na zgraję prymitywnych supermutaków.
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 22:24 Iwan odpowiedział :
To w takim razie trzeba połapać trochę tych zielonych olbrzymów i połączyć ich z techniką! W ogóle należy zaznaczyć, że mamy kryzys. W związku z tym będę musiał posiłkować się siłą ludzką z dodatkiem części z robotów.



P.S. Markusie, po avatarze widzę, że operacja udała się. Znakomicie...
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 22:36 major Radziecki odpowiedział :


[br]

To są odnowione symbole Słomagromu, ale całkowicie prawdziwe (tzn. te, z których korzystał wirtualny Słomagrom). Wydaje mi się, że kiedyś w napadzie wolnego czasu robiłem wersję jeszcze bardziej "hardkorowo-nazistowską", ale nie jestem pewien czy komukolwiek ją pokazywałem, a na pewno już jej nie mam.

Było to coś takiego (acz nie pamiętam, czy do końca tak były kolory). [br]

0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 23:04 major Radziecki odpowiedział :
To tyle, jeżeli chodzi o Słomagrom, co do imperium robotów to mogę pomyśleć nad jakimś symbolem, jeżeli takie jest zamówienie. W pierwszym momencie myślałem o czymś mocno nietypowym, geometrycznym - bo taki symbol mogłaby wybrać maszyna, jeżeli w ogóle uznała, że potrzebuje jakiegoś symbolu. Ale z drugiej strony - Pietrow, władca maszyn, jest co najmniej po części człowiekiem, prawda? Więc nie musi to być aż tak "maszynowe".

Jeżeli jest taka wola, mogłoby nawiazywać do symboliki Słomagromu. Albo być całkowicie niezależne. Wasza wola, tow. Pietrow.
0 0
Dnia 19 sierpnia 52 roku Po Bombach o 23:10 Markus odpowiedział :
No pasaran!
0 0
Strona 2 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera