Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Śmietnik pośrodku drogi.

Dnia 14 sierpnia 52 roku Po Bombach o 12:45 Batts rozpoczął dyskusję pisząc:
<z stojącego pośrodku drogi, stalowego kontenera co rusz wypadają mniejsze lub większe elementy maszyn, elektro zło i resztki niegdyś prężnie działających mechanizmów>

Gdzie to jest! Nic nie mogę znaleźć w tym burdelu!

<nagle z kontenera wyskakuje wielki jak stodoła, zielony supermutant w przypominającym namiot wojskowy płaszczu>

Czy ktoś mi może powiedzieć co się stało z moim bunkrem w Nuketown? i gdzie są moi bracia??
0 0

Odpowiedzi (2)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 14 sierpnia 52 roku Po Bombach o 19:31 Pan Talerz odpowiedział :
Talerz przyglądał się wściekłemu supermutakowi, który po latach tułaczki w końcu powrócił w rodzinne strony Nukecoast, gdzie znalazł tylko zgliszcza i żadnego z braci. Odpowiedzi postanowił szukać w Winktown, ponieważ zwykle wszystkie odpowiedzi można znaleźć w Perle Pustkowi o ile mocno się przyciśnie delikwenta do podłogi swoim cielskiem.
Teraz wściekły, przeszukiwał kontener z jakimś niedziałającym elektronicznym złomem, aby znaleźć chociaż jeden działający karabin energetyczny. No cóż, jeszcze w okolicach Bramy Pasterskiej, złodziej ukradli jego wyrzutnię rakiet. Teraz chciał się policzyć ze wszystkimi.

- Hmmmm... Podejrzewam że pewnie jakaś bomba wybuchła w Nuketown i ci zrównała bunkier z ziemią. A powtarzałem żebyście tam nie składowali atomówek w magazynach.

Batts, chyba coś znalazł, bo dało się słyszeć dźwięk przeładowywanej broni.

- A co do mutaków, to wiele z nich postanowiło powrócił na łono przyrody i przemienić się w takich zielonych Indian. Wiesz o co chodzi, wolność, jedność z naturą i te sprawy. Koniec z wojskowym drylem, powtarzali jak budowali pierwsze szałasy.
0 0
Dnia 23 sierpnia 52 roku Po Bombach o 19:14 major Radziecki odpowiedział :
OFFTOP: Jak to się stało, że przegapiłem ten wątek? /OFFTOP

Po tym jak Batts wyszedł z kontenera, to zanim zdążył zastrzelić Talerza przechodzący bóbr wcisnął mu do ręki ulotkę:

Cytuj

JESTEŚ ZIELONY?
ZA DUŻO NA GŁOWIE?
NIE WIESZ CO ZE SOBĄ ZROBIĆ?
ZAJEBALI CI BROŃ?

DOŁĄCZ DO MILICJI POSTAPOKALIPTYCZNEGO FRONTU LUDOWO-RADIOAKTYWNEGO! BROŃ I AMUNICJA GRATIS! I NIGDY JUŻ NIE BĘDZIESZ NARZEKAŁ NA BRAK ALKOHOLU!

ZGŁOŚ SIĘ DO KOSZAR DAWNYCH ADEPTUS ASPAMTES.


Bóbr zwinął się, zanim ktoś zdążył go kopnąć. Batts dopiero po chwili zorientował się, że futrzak przy okazji zwinął mu giwerę, którą mutek dopiero co zdążył wyciągnąć z kontenera.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera