Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Pozdrowienia z Monarchii Austro-Węgierskiej

Dnia 24 czerwca 52 roku Po Bombach o 13:28 Herr Juarez rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam Szanownych mieszkańców Winktown! :)

Jestem Ministrem Spraw Zagranicznych C. K. Monarchii i postanowiłem wyprawić się na południe w celach dyplomatycznych. Dziwnym trafem podczas wędrówki przez Pustkowia jakieś pokraczne istoty porwały 2 członków mojej eskorty i zanim zdążyliśmy chwycić za broń zniknęły za pobliskimi ruinami jakiegoś szałasu... To jest u Was częste zjawisko?

Wracając do tematu,czy Winkowie byliby zainteresowani nawiązaniem stosunków dyplomatycznych z Monarchią? Jesteście naszym sąsiadem,a po wydarzeniach z czasów Cara Ivana wolałbym aby granice austro-węgierskie były w miarę bezpieczne.

Pozdrawiam,

(-) Jan Edler v. Maikowski .
0 0

Odpowiedzi (43)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 10 lipca 52 roku Po Bombach o 9:39 major Radziecki odpowiedział :
Oczywiście to ja wszystko blokuję, bo zalegam z grafikami. Bla bla bla, nie jestem jakimś wurstlandzkim popychadłem, jestem artystą! Sztuki nie da się popędzić!
0 0
Dnia 10 lipca 52 roku Po Bombach o 14:56 Pan Talerz odpowiedział :
To samo mówi Ludwik, tzn. niewolników się nie popędza bo wolniej pracują i im efektywność spada.
0 0
Dnia 11 lipca 52 roku Po Bombach o 20:07 major Radziecki odpowiedział :
To masz. [br][br]


0 0
Dnia 12 lipca 52 roku Po Bombach o 1:11 Pan Talerz odpowiedział :
Nie no... Towarzyszu Radziecki, należy Wam się medal za zlokalizowanie tajnego schronu Inkwizytorium. Jeżeli będziesz w okolicach ratusza, to wpadnij i zaznacz mi na sztabówce miejsce jego położenia. Będę wiedział jakie miejsca omijać w czasie najbliższego dziesięciolecia.
0 0
Dnia 12 lipca 52 roku Po Bombach o 2:25 major Radziecki odpowiedział :
[br]

Nie no, to zdjęcie ze schronu Inkwizycji niedalek Archwandielska. Jak widać na kolejnym zdjęciu - weszliśmy do środka, wytłukliśmy robactwo i oczyściliśmy teren. Schron został w sposób kompleksowy zniszczony, nic się już w nim nie zalęgnie.
0 0
Dnia 12 lipca 52 roku Po Bombach o 3:02 Pan Talerz odpowiedział :
0 0
Dnia 12 lipca 52 roku Po Bombach o 13:36 major Radziecki odpowiedział :
Jestem w mediach! Chciałbym pozdrowić tatę i tatę.
0 0
Dnia 13 lipca 52 roku Po Bombach o 11:37 Herr Juarez odpowiedział :
Ehhh... Po jaką cholerę zniszczyliście ten schron? Pan von Teller doskonale wie,że zamierzam reaktywować Inkwizycję,a ten schron mógłby posłużyć za bazę skąd kontrolowalibyśmy obszary leżące wokół Archwandielska.
0 0
Dnia 13 lipca 52 roku Po Bombach o 18:59 Pan Talerz odpowiedział :
Jeszcze nie został dowódcą garnizonu Inkwizycji, a już snuje plany podboju Pustkowi... Typowe dla przedstawicieli tej organizacji. Zachęcam do opracowania doktryny organizacji, jej celów i zadań. W długiej historii Winków ta instytucja występowała w wielu odmianach i odłamach, także jestem otwarty aby wpasować Waszą koncepcję w ramy klimatyczne Pustkowi.
0 0
Dnia 14 lipca 52 roku Po Bombach o 21:44 Herr Juarez odpowiedział :
Ja zamierzam oprzeć struktury Inkwizycji na bazie organizacji Zakonu Krzyżackiego, oraz Zakonu Kawalerów Mieczowych. Oczywiście postaram się zachować winkowy charakter organizacji, a nawet go ulepszyć tworząc nietypową i chwytliwą ideę Świętego Zakonu Wiecznego Płomienia :)


[URL=https://imageshack.com/i/f0RnN0sXj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/540/RnN0sX.jpg[/IMG][/URL]
0 0
Dnia 14 lipca 52 roku Po Bombach o 23:13 Pan Talerz odpowiedział :
Jestem niezmiernie ciekaw co zaproponujesz. Zapewne będę miał milion uwag ale no cóż... Współpracownicy wiedzą że jestem strasznym detalistą i malkontentem :) I czy przypadkiem Wieczny Płomień nie jest zapożyczeniem z Sagi o Wiedźminie? Bo po premierze nowej gry z serii, wszyscy nagle się okazali znawcami polskiej literatury fantastycznej.

IMHO... Święty Zakon Atomowego Grzyba brzmi lepiej i w takim razie wcale nie musi to być lokalny odłam Inkwizycji tylko coś kompletnie nowego bo wyczuwam że Twoja koncepcja na organizację różni się nieco od stereotypowego postrzegania Inkwizytorium jako nawiedzonych piromanów. Myślę że gdybyś zwrócił się do towarzysza Radzieckiego, mógłby on pomóc z logo które bardziej by było w naszych klimatach. Sam oferuję pomoc na etapie koncepcyjno-projektowym.
0 0
Dnia 15 lipca 52 roku Po Bombach o 23:23 Herr Juarez odpowiedział :
Święty Zakon Atomowego Grzyba

Hmmm... Brzmi ciekawie i co najważniejsze kojarzy się z Winktown. Co do mojej koncepcji to chciałem zostawić szaleńczą wizję świata w płomieniach i dodać jej nieco uroku poprzez zmianę Inkwizycji w zakon i reformę jej struktur, oraz doktryny. Planuję również stworzyć historię narracyjną zakonu i powiązać ją z dziejami Pustkowii. Krótko mówiąc zamierzam ubrać szaleństwo i fanatyzm w elegancki płaszcz.
0 0
Dnia 16 lipca 52 roku Po Bombach o 8:32 major Radziecki odpowiedział :
Zacząłem robić powyższy herb w bardziej winkowym stylu, brakuje mi jeszcze pomysłu na stylowe labry.
0 0
Dnia 16 lipca 52 roku Po Bombach o 19:06 major Radziecki odpowiedział :
Ok, labrów nie zrobiłem, bo nie miałem pomysłu. Wstawiłem co innego, żeby nie było pustawo. Mam nadzieję, że zaspokoję tym herbem nawet wygórowane oczekiwania Talerza.

0 0
Dnia 16 lipca 52 roku Po Bombach o 19:32 major Radziecki odpowiedział :
(naniosłem drobne poprawki do łacińskiej nazwy, zgodnie z niezawodnymi radami mandragora seniora Pupki)
0 0
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera