Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Salve!

Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 15:52 Camillus Plautius Scaevola rozpoczął dyskusję pisząc:
Witam po długiej nieobecności i zesłaniu w niebyt. Jestem Camillus Plautius Scaevola ostatni Imperator Tyrencji. Mimo wygnania mnie i zapewniania o dalszym działaniu widzę że tutaj znajduje się teraz stolica mojego państwa. Liczę na rozmowę oraz przedstawienie historii bo nigdzie indziej nie chcą aktywować mojego konta.

Ps. Służę pomocą i gawędą o tym co się stało w niesławnej Tyrencji
0 0

Odpowiedzi (8)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 16:28 Pan Talerz odpowiedział :
Hile!

Pierwsze słyszę ażeby w Wolne Miasto Winktown było aktualnie stolicą Imperium Tyrencji ;) Ale tak na poważnie, owszem Winkowie swojego czasu zajęli Regiomontum, ponieważ Carat Hasselandu planował przejąć ziemie Waszego Imperium i włączyć je do swojego pseudoimperium jako niesławną Bizancję. Ostatni Kongres Orientycki potwierdził jednak status Tyrencji jako ziemie niczyje a sam Hasseland wycofał się z wszelkich roszczeń wobec Tyrencji, Mersji, Brytanii, Ekwilinii i innych historycznych państw Istokii.

Z ustaleń naszej ekspedycji w czasie ofensywy na południe udało nam się stwierdzić że Wasz kraj unicestwiła realioza. Planujecie odbudowę?
0 0
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 16:37 Camillus Plautius Scaevola odpowiedział :
Realioza! Wspaniała choroba! Co nas zabiło? Chyba to że dałem wolną rękę dla wszystkich. Podzieliłem kompetencję i nawet oddałem władzę co w końcu zaowocowało dziecinnymi zagrywkami usunięciami strony i forum. Tak podjąłbym się odbudowy spoczywa na mnie konstytucyjny obowiązek. Myślę, że w kwestii ziem można zawsze się dogadać, nikt z zewnętrznych przedstawicielstw nigdy się ze mną nie kontaktował mimo posiadania maila w bazie no chyba że inaczej wygląda działanie dyplomacji ;) Widzę, że odbył się też kongres państw. Szkoda, że się zakończył bo chętnie bym się udzielił.
0 0
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 16:51 Pan Talerz odpowiedział :
Oto kilka artykułów powiązanych z Tyrencją które ukazały się na łamach publikatorów od kwietnia tegoż roku. Myśmy zawsze wierzyli że nastanie czas że Imperium kontratakuje:

http://winktown.cba.pl/article.php?id=141
http://winktown.cba.pl/article.php?id=142
http://winktown.cba.pl/article.php?id=143
http://winktown.cba.pl/article.php?id=145

Osobiście zawsze uważałem że zamordyzm najlepiej się sprawdza w kierowaniu mikronacją :) W skład Pustkowi nie wchodzi żaden kawałek dawnej Tyrencji, więc z nami się nie musicie dogadywać jeżeli chodzi o Wasze ziemie. Jednakże postarałbym się na Waszym miejscu o jakieś dowody że jesteście tym za kogo się podajecie. Ostatnio np. Archont Surmenii podawał się za króla Brytanii i przekazywał ziemie Caratowi Hasselandu co koniec końców okazało się jedną wielką bujdą na resorach.

Proponuję zebrać kilku starych obywateli, postawić forum i skromną stronę i zacząć działać na rzecz odbudowy Imperium. Ze swojej strony mogę zapewnić stosowne dostawy piwa i wina w beczkach do stolicy Waszego kraju ;)
0 0
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 17:01 Camillus Plautius Scaevola odpowiedział :
Nie ma kontaktu dlatego zwlekałem. Czekałem aż wygasną mandaty poszczególnych osób. Zostałem tylko sam więc mogę działać. Strona jakaś jest ale nie mogę na niej postawić forum.
http://kamos90.wix.com/tyrencja
0 0
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 17:16 Pan Talerz odpowiedział :
Serio czekałeś aż się skończą ludziom kadencje na stanowiskach? LOL :D Mi by się nie chciało, bym urządził Noc Okrągłych Kamieni jakąś czy coś w tym stylu ;)

I fakt, strona trochę biednie się prezentuje. Przykład Tirimudzii pokazuje jednak że da się stworzyć estetyczną stronę na tym CMS'ie. Niestety, z tego co wiem, to na tym Wiksie to raczej się nie da postawić forum ale przecież istnieją darmowe fora na stronach typu fora.pl itp. Osobiście jednak radziłbym wybrać jakiś darmowy serwer typu cba.pl i wrzucić tam samodzielnie forum. Dzięki temu byś miał dostęp do bazy danych gdyby zaszła taka potrzeba.
0 0
Dnia 08 lipca 52 roku Po Bombach o 23:59 Camillus Plautius Scaevola odpowiedział :
No tak te darmowe serwisy a potem wychodzą kwiatki i yoyonacje :D
0 0
Dnia 09 lipca 52 roku Po Bombach o 7:14 Pan Talerz odpowiedział :
To nie te czasy które były kiedyś, że mieliśmy okresem letnim wysyp mikronacji opartych o PHP-Fusion :P Dzisiejsze czasy są trochę inne i należy się cieszyć że Imperium Tyrenckie wraca, nawet jeżeliby miałoby stanąć na yoyo.pl :)
0 0
Dnia 10 lipca 52 roku Po Bombach o 9:45 major Radziecki odpowiedział :
Wypierdalać!

Cieszę się niezmiernie że tyreńczycy jednak całkiem nie wymarli! Ze swojej strony to gorąco zachęcałbym aby rekonstrukcję państwa od razu organizować we współdziałaniu - na całkowicie partnerskich stosunkach - z Winktown, które zasłużyło się w obronie ziem tyrenckich przed biedakolonializmem Hasselandu. Myślę że taka współpraca zaprocentuje, a nie będzie dla Tyrencji ograniczająca, gdyby chciała pójść później własną drogą.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera