Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Rajd Bobra

Dnia 17 stycznia 58 roku Po Bombach o 9:14 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
xD
1 1

Odpowiedzi (18)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 08 lutego 61 roku Po Bombach o 12:45 Pan Talerz odpowiedział :
No to termin dogadany mamy! xD Jakby co, Pustkowia Winków wyrażają chęć organizacji kolejnego rajdu. Chciałem to zrobić właśnie przy okazji premiery nowej wersji strony, ale nie wiem ile ten chuj Lunton potrzebuje jeszcze czasu.
1 1
Dnia 09 lutego 61 roku Po Bombach o 9:42 Herr Gruni odpowiedział :
Bylem pewien, że to żart. :D

A tak już poważnie, to jestem w stanie w nowym sezonie przygotować dla Winków jeden termin - sezon VI zacznie się w okolicach września i potrwa do marca.
1 1
Dnia 09 lutego 61 roku Po Bombach o 17:57 Pan Talerz odpowiedział :
No cóż, nawet Winkowie czasem dostrzegają korzyści płynące z wpuszczenia zagraniczniaków na terytorium Ödlandu przy zachowaniu ściśle określonych procedur. Każdy uczestnik Rajdu Bobra przed wydaniem decyzji o prawie do pobytu, zostanie sprawdzony przez funkcjonariuszy Inkwizycji pod kątem jego pochodzenia oraz czy nie stanowi zagrożenia dla Władzy™.
Cytuj
(...) sezon VI zacznie się w okolicach września i potrwa do marca.
Myślę, że naszym kartografom którzy ostatnio prężnie działają do tego czasu uda się wytyczyć jakąś ciekawą trasę. Oczywiście zapomnijcie o poznaniu sekretów Kraju Winków. To ma być impreza strice sportowa, więc ograniczymy liczbę porwań wśród uczestników wyścigu do niezbędnego minimum.
1 1
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera