Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry

Świecki Kościół Wandejski

Dnia 18 czerwca 52 roku Po Bombach o 15:01 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze,

Przypomniałem sobie, że jestem Archiksięciem Archiwandezji Wysp, która to Archiwandezja rozlewa się po całym Mikroświecie, z wyjątkiem ziem nieprzypisanych do innych archiwandezji bądź protonatów personalnych ( misyjnych).

W ogóle, mam wrażenie, że był kiedyś w Winktown taki właśnie protonat. Nie pamiętam już niestety kto go powoływął i prowadził, ale mam takie wrażenie (niepoparte źródłami). Ktoś coś pamięta?

Tak czy inaczej - jako Dalajwanda i Archiksięć inauguruję niniejszym powrót Świeckiego Kościoła Wandejskiego do Winktown.

Wandosławię!
0 0

Odpowiedzi (5)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 18 czerwca 52 roku Po Bombach o 15:14 major Radziecki odpowiedział :
Info dla Wiernych
W chwili obecnej trwa Sobór Powszechny, zwołany przez Ojca Świeckiego Wziernika V. Ma on miejsce na ogólnodostępnej liście dyskusyjnej Mandragoratu Wandystanu (LDMW). Dyskutowane są nowe rozwiązania, które mają odświeżyć Świecki Kościół i zwiększyć wpływ zwykłego wiernego na jego sprawy. Przedstawiono już w tej mierze projekt zmiany Kodeksu ŚKW.

Wszystkich wiernych ŚKW zachęcam do udziału w Soborze.
0 0
Dnia 18 czerwca 52 roku Po Bombach o 18:18 Pan Talerz odpowiedział :
user::36::link, date::1434632472

W ogóle, mam wrażenie, że był kiedyś w Winktown taki właśnie protonat. Nie pamiętam już niestety kto go powoływął i prowadził, ale mam takie wrażenie (niepoparte źródłami). Ktoś coś pamięta?


Wypierdalać! [br]
Nie było żadnego protonatu na Pustkowiach! Od czasów jednego rotryjskiego kapłana, przedstawiciele innych kościołów skrzętnie omijali nasze ziemie, dzięki czemu mógł się u nas wykształcić jedyne i prawdziwe kulty Wielkiego Ogórka, Atomowego Grzyba i Matki Radiacji.

Mimo to zachęcam do podjęcia działalności misyjnej. Inicjatywa kopania studni jest zawsze spoko!
0 0
Dnia 23 czerwca 52 roku Po Bombach o 22:56 major Radziecki odpowiedział :
Widać zawiodła mnie pamięć w takim razie. Wydawało mi się, że tow. Grigorij się tu kiedyś w takim charakterze udzielał - ale może nie. Tym niemniej wiele jest miejsca dla ewentualnej współpracy.

Świecki Kościół ma doświadczenie w ekumenizmie, nawiązywaliśmy kontakty m.in. z kultem Wielkiej Dżdżownicy z Gnomii :) A współpraca z bardziej "obcymi" religiami jest łatwiejsza niż z jakimiś heterykami od Bravo Girla.

Informuję, że w dniu dzisiejszym kilku sprowadzonych misjonarzy rozpoczęło budowę lokalnej wandgogi. Jak budowa zostanie zakończona zostaniecie oczywiście poinformowani.
0 0
Dnia 25 czerwca 52 roku Po Bombach o 21:15 Pan Talerz odpowiedział :
Towarzysz Grigorij istotnie, udzielał się kiedyś w Winktown. Było to w innym życiu Grigorija, kiedy to był on Ugotowanym Ziemniakiem. Czy później, już po reinkarnacji bywał na Pustkowiach i działał aktywnie na rzecz współpracy religijnej pomiędzy Świeckim Kościołem Wandejskim, a Religiami Pustkowi? No cóż, tego niestety nie pamiętam zbyt dobrze.

Pewne rzeczy jednak pozwalają przypuszczać że tak w istocie było:

0 0
Dnia 01 lipca 52 roku Po Bombach o 9:07 major Radziecki odpowiedział :
Na świeckiego Żenadę, a ostatnio właśnie zastanawiałem się gdzie jest samobieżna wandgoga przeciwpancerna, którą proton precelkhandy wziął z magazynu w 2009 r. i nigdy nie oddał! Wygląda na świetnie zachowaną. Pozostawimy ją do dyspozycji lokalnego kościoła, bo na pustkowiach na pewno przyda się mobilne miejsce kultu świeckiego.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera