Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Mistrzostwa Kotliny w Narciarstwie Alpejskim

Dnia 07 grudnia 60 roku Po Bombach o 10:17 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Talmeisterschaften im Alpinen Skisport
1923/1924




Śnieg, wszedzie śnieg. Śnieżyce już też za nami, a więc i czas zacząć rywalizację. Z małym opóźnieniem, ale w końcu startujemy z sezonem narciarskim w Edelweiss. Druga edycja Mistrzostw Kotliny w Narciastwie Alpejskim zaczyna się!
Startujemy już za tydzień, a więc 14 grudnia (tym razem zawody potrwają od czwartku do niedzieli)!

W zeszłym sezonie witaliśmy narciarzy zarowno z Krainy Szarotek, ale także z Leocji, Muratyki, Sarmacji czy Austro-Węgier. Czy tym razem skusisz się i Ty?

Po więcej szczegółów zaparszam do EDELWEISS!



I tak wiem, że zaczniecie marudzić, ale serio widziałbym takich Winków na starcie przyodzianych w bobrze skóry. :P
1 1

Odpowiedzi (5)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 07 grudnia 60 roku Po Bombach o 18:23 Pan Talerz odpowiedział :
Od razu marudzić... Edelweiss urasta do v-światowej stolicy sportu wszelakiego.

Ej, ale dlaczego nie DELUXE SKI JUMP 2?
1 1
Dnia 13 grudnia 60 roku Po Bombach o 20:42 Herr Gruni odpowiedział :
Mili Państwo,

Czy pamiętacie o zmaganiach w Mistrzostwach Kotliny w narciarstwie alpejskim? Właśnie od jutra, czyli od 14 grudnia zaczynamy zabawę! Kto jest już gotów, to niech zachęca sąsiada, a kto jeszcze nie wie o co chodzi niech sam się zgłasza! Zjazdy z olbrzymią prędkością po śniegu to niebywały zastrzyk adrenaliny. Czy stać Cię na to? Czy jesteś gotów do zwycięstwa?




DSJ jest oklepane... A tak poważnie to chyba z 1,5 roku rozmawiamy w kuluarach o takiej imprezie... :D
0 0
Dnia 15 grudnia 60 roku Po Bombach o 9:51 Herr Gruni odpowiedział :



Informacja z biura zawodów znajduje się w załączonym linku. Chyba nie chcesz okazać się "gapą" i jej nie przeczytać?


Kurde, jak ja bym chętnie zobaczył jakiegoś bobra na starcie, może kogoś z porcelany, a jakby to był jaki inżynier zombie to w ogóle bylo by cudownie. O inkwizytorze nawet nie wspomnę! To byłoby coś! :D
1 1
Dnia 16 grudnia 60 roku Po Bombach o 6:59 Pan Talerz odpowiedział :
Uwierzysz, jak Ci powiem, że zapomniałem o tych mistrzostwach? Przyzwyczaiłeś nas do agresywnego marketingu przy okazji rajdów, że tutaj też się czegoś takiego spodziewałem.
1 1
Dnia 26 grudnia 60 roku Po Bombach o 22:49 Herr Gruni odpowiedział :
W Edelweiss nie ma agresji, jest miła atmosfera. :D


Jedziemy ponownie, nie ma co czekać :)

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=201&t=1144&p=26604#p26604
1 1
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera