Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

RMAW - informacje ogólne

Dnia 09 sierpnia 60 roku Po Bombach o 20:15 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Wielkimi krokami nadchodzi czas ścigania. Kolejny sezon RMAW przed nami! Spotkamy się na mikronacyjnych trasach rajdowych już po raz piąty. Spodziewajcie się wkrótce ogłoszenia całego sezonu. Bądźcie czujni!

1 1

Odpowiedzi (172)

Na dół Strona 5 z 12
Dnia 02 listopada 60 roku Po Bombach o 17:26 Anton odpowiedział :
Grammar nazi...
1 1
Dnia 02 listopada 60 roku Po Bombach o 17:29 Pan Talerz odpowiedział :
Nie powinieneś mieć Lunton złych wspomnień związanych z tematyką rajdową żeby tutaj tak sobie normalnie zaglądać?
2 2
Dnia 02 listopada 60 roku Po Bombach o 17:31 Anton odpowiedział :
Nie, właśnie rozważam udział :D
0 2
Dnia 12 listopada 60 roku Po Bombach o 20:52 Herr Gruni odpowiedział :


Szanowni Fani Mikromotoryzacji,

Nadchodzi wielkimi krokami kolejne wydarzenie z cyklu Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier. Tym razem czeka na nas długo wyczekiwany rajd na leockich wyspach! Gospodarze zawsze spisywali się na medal podczas organizacji imprezy. Miejmy nadzieję, że i tym razem wydarzenie będzie cieszyć się równie ogromnym zainteresowaniem. Z tego co dochodzą do mnie słuchy to wielu kierowców przygotowywało się własnie na ten wyścig szczególnie. Prestiż, sponsoring i wyjątkowść legendy rajdów. Czego chcieć więcej. Musicie tu być!
1 1
Dnia 13 listopada 60 roku Po Bombach o 6:49 Pan Talerz odpowiedział :
Hmmm... Całkiem możliwe, że mam weekend pracujący więc może i wezmę udział.
1 1
Dnia 13 listopada 60 roku Po Bombach o 22:05 Herr Gruni odpowiedział :
Herr Porzelanen, miło to słyszeć!
A Dr Wiecznie Nieżywy? To jak będzie wstaniecie z grobu "na fest"? :D
-1 1
Dnia 14 listopada 60 roku Po Bombach o 6:43 Pan Talerz odpowiedział :
Nie proponuj mu takich rozrywek, bo skończy się jak ostatnio.
1 1
Dnia 14 listopada 60 roku Po Bombach o 10:57 Herr Gruni odpowiedział :

Nikt nie wie jak potoczą się losy bohaterów "walki o Leocję", ale na pewno warto śledzić zmagania podczas tego wydarzenia. Sponsorzy wprost "walą drzwiami i oknami" by choć częściowo wchłonąć blask imprezy.
Nie zwlekajcie, dołączcie do zabawy jako kierowca, sponsor, kibic a może i nawet organizator! Niedługo zaczynamy prawdziwą rywlizację!
1 1
Dnia 14 listopada 60 roku Po Bombach o 11:49 Pan Talerz odpowiedział :
To jak w takim razie nazywaliśmy rajd w Lamerii? Rywalizacją w 50% bo na sto się baliśmy?
0 0
Dnia 15 listopada 60 roku Po Bombach o 13:53 Herr Gruni odpowiedział :


Nie ma nic gorszego jak pomyłka podczas zjeżdżania z wysokiego wzniesienia i później ostry zakręt. To właśnie spotkało mnie wczoraj i...pomyliłem odliczanie. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, więc jeszcze raz... Dziewięć dni dzieli nas od rozpoczecia rywalizacji w rajdzie na leockich wyspach. Czy jesteście już na to gotowi? Czy wszystko już zaplanwaliście, sprawdziliście czy silnik działa? Jeśli nie, to zachecam do szybkiej kontroli. Nie ma co zwlekać! Rajd Leocji tuż tuż!
1 1
Dnia 15 listopada 60 roku Po Bombach o 18:16 Pan Talerz odpowiedział :
Mi też się zdarzy czasem dni zgubić jak za długo posiedzę w Różowym gdzie rozmyślam jak poprawić sytuację naszego kraju.
1 1
Dnia 16 listopada 60 roku Po Bombach o 9:13 Herr Gruni odpowiedział :
Wracamy do standardów RMAW. Chciałbym Państwu zaprezentować całkiem spore grono mecenasów zbliżającego się Rajdu Leocji. Jeśli chcesz to nadal możesz dołączyć do grupy sponsorskiej, a jak wiemy jest to niemały prestiż.




Jeśli jednak Twój budżet jest za mały, a chciałbyś uczestniczyć w wydarzeniu to nic straconego! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, w tym wypadku do mnie, a ja pokieruję w odpowiednie miejsca, by móc otrzymać licencję startową oraz wszelkie niezbędne dokumenty. Warto zaznaczyć, że w obecnej chwili mamy już zgłoszonych ponad dwudziestu kierowców, a podejrzewam, że to jeszcze nie koniec. Trzymajcie się zatem na zakrętach bo o zwycięstwo nie będzie łatwo!

0 0
Dnia 17 listopada 60 roku Po Bombach o 23:22 Herr Gruni odpowiedział :


Dokładnie za tydzień zaczniemy wielkie ściganie. Czy jesteście na to gotowi? Nie? A trasa, w maleńkich szczegółach już tak! Zajrzyj i zapoznaj się z nią! . Zaczniemy na liceryjskiej wyspie, a następnie poprzez Brzozopola i kończąc w stołecznym Nowym Brzegu dotrzemy do mety! Nie będzie łatwo. Jestem nawet w stanie uznać, że będzie ciężko, ale czy to nie właśnie o to chodzi?




1 1
Dnia 18 listopada 60 roku Po Bombach o 10:11 Pan Talerz odpowiedział :
W porównaniu do tras poprzednich rajdów, ten wydaje się wyjątkowo ubogi w OS'y. Celowo tak?
1 1
Dnia 18 listopada 60 roku Po Bombach o 22:17 Herr Gruni odpowiedział :
Leocja bawi się w realizm ponad stan. Mała wyspa, to kilometrów nie dorysują. Tylko w zeszłym sezonie, na pięć zaszaleli z ilością. Dla mnie szacunek po wsze czasy, że chcą oddawać real w mikro :)





Tradycja Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier nie przewiduje przerwy w odliczaniu, więc, choć pora znów późna zjawiamy się u Was.
Dobrze się rozejrzyjcie, czy Wy, czy wasi znajomi są gotowi do rywalizacji. My dobrze wiemy, że tylko spokój nas uratuje, ale może Wy potrzebujecie innych bodźców do osiągania sukcesów? Czy to będzie wizyta w pewnym dyskoncie z logiem z czarne krpoki na czerwonym tle, czy może akurat przeprowadzana operacja na otwartym sercu, nie ma zmiłuj, nie ma, że nie chcę. Osiąganie sukcesów musi być "ostemplowane" logiem wysiłku. A gramy o wiele, pamiętajcie, że wirtualnie waluty to zapłata warta zachodu, ale dla tych co to za mało informuje, że także realne złotówki wchodzą do gry! NIe wierzysz? Weź udział i sam się przekonaj!



0 0
Strona 5 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera