Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bobry

Pimpel z Trizondalu wita przyjaciół - Winków

Dnia 13 kwietnia 52 roku Po Bombach o 22:57 Ciaran van Scharfschuetze rozpoczął dyskusję pisząc:
Witajcie!
Przez długi czas nie chciałem Wam przeszkadzać, bo wiem, że nie przepadacie za jakimiś przemądrzałymi pimplami spoza waszego pięknego miasta.
Stwierdziłem jednak, że wypada wybrać się do Was choć na chwilę z sąsiedzką wizytą.
Nie wiem na ile w ogóle interesuje Was to, co się dzieje na kontynencie, ale pewnie wiecie, że Haseland z innymi kolegami zajmuje sobie części terenów "niczyich", choć słyszałem, że część z nich była dla Was źródłem materiałów wtórnych albo i pierwotnych.
Przed chwilą dowiedziałem się też o tym, że wysyłają w bliskie nam i Wam rejony swoje wojska. Mam nadzieję, że w razie czegoś można liczyć na Wasze wsparcie ?
Z pozdrowieniami !
53
0 0

Odpowiedzi (54)

Na dół Strona 4 z 4
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 19:54 Pan Talerz odpowiedział :
user::41::link, date::1431449928

Dobry wieczór Winkom. :)
Właśnie przybywam z Surmenii, gdzie obecnie wybiera się nowego Archonta - więcej tutaj.


Radziecki widzisz to? WIDZISZ?!? Surmeńczyk! :P

Witam szanownego pana! Ależ się pan ubrał na wypad na Pustkowia!
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 19:59 Orjon odpowiedział :
Trzeba jakoś sensownie wyglądać. :)
Od jakiegoś czasu śledzę Winktown.
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 20:31 Pan Talerz odpowiedział :
Tak ubranemu byłoby Ci wygodniej:
.

.
Jakieś wnioski wynikły z inwigilacji? :D
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 20:33 Orjon odpowiedział :
Nie. :)
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 21:38 major Radziecki odpowiedział :
user::18::link, date::1431446838

A czy przypadkiem Zepp nie siedzi też na tronie Rzeczpospolitej Obojga Narodów? Wszedłem na forum Skarlandu, a tak na głównej rzuciło mi się w oczy nazwisko Zep, członka rodziny królewskiej :D Ja już nie ogarniam tych wszystkich koneksji i powiązań jakie utworzyły się pomiędzy Surmenią i resztą v-świata. Gdzie afera, tam w środku Surmeńczyk ^^

Tak, z tego co wiem jest unia personalna między Królestwem Surmeńskim a RONem - przy czym z tego co włąśnie doczytałem, to właśnie dobiega końca. A dodatkowo małżonką Króla Markosa Viktorjosigosa/Marka Pawła jest władczyni Skarlandu Eleonora.

Natomiast z tego nie wynika, że Rotria czy Hasseland akurat są "surmeńskie". To tak, jak moja obecność tu oraz długoletnie siostrzenie nie czyni Winktown wandejskim - mimo zbliżenia jest to jednak inny krąg kulturowy.
0 0
Dnia 13 maja 52 roku Po Bombach o 4:16 Pan Talerz odpowiedział :
No dobrze, w takim razie mam założyć że Surmenia, Rotria, RON, Skarland i pośrednio Hasseland to ten sam krąg kulturowy? Patrząc w ten sposób (koncepcja jest bliższa temu co miałem na myśli), te kraje są bardzo "srumeńskie" jak to się mawia w Ciprofloksji.

Bo jeżeli chodzi o Winktown i Wandystan, to oba państwa jednocześnie wykształciły coś na miarę wspólnego pierwiastka porozumienia ze względu na klimat w obu państwach panujący. Wątpię czy Winkom i Sarmatom udałoby się wypracować coś tak samo (Wandystańczykom nie wyszło).
0 0
Dnia 13 maja 52 roku Po Bombach o 21:41 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
user::41::link, date::1431453566

Od jakiegoś czasu śledzę Winktown.


Czerwony śledź ! :) Winków wita, a co z pozostałymi ?

A co do "multikontingu"... Co innego mieć konta w wielu państwach, ale być jedną i tą samą osobą, a co innego być jedną osobą w jednym państwie, drugą w drugim i tak dalej. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby były Mikisigos który był królem Brytanii przekazał swoje terytoria królowi Hasselandu, który okazałby się nim samym a przy tym postacią Zayma, który stworzył postać dla zapewnienia sobie przerwy w rządach bez przerwy w rządach... A do tego ożenił się sam z sobą i spłodził sam ze sobą syna, który jest następcą wszystkich tronów mikronacyjnych :)
Wiem, pojechałem, ale to nie jest niemożliwe :D
0 0
Dnia 13 maja 52 roku Po Bombach o 21:43 Orjon odpowiedział :
Ano zapomniałem. :D
Witam serdecznie prezydenta Trizondalu i Towarzysza Radzieckiego.
0 0
Dnia 13 maja 52 roku Po Bombach o 21:47 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Dziękuję :) Również witam :)
0 0
Strona 4 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera