Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

RMAW - informacje ogólne

Dnia 09 sierpnia 60 roku Po Bombach o 20:15 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Wielkimi krokami nadchodzi czas ścigania. Kolejny sezon RMAW przed nami! Spotkamy się na mikronacyjnych trasach rajdowych już po raz piąty. Spodziewajcie się wkrótce ogłoszenia całego sezonu. Bądźcie czujni!

1 1

Odpowiedzi (172)

Na dół Strona 3 z 12
Dnia 19 października 60 roku Po Bombach o 16:45 Herr Gruni odpowiedział :




Nikt sobie nie wyobrażał, że taki piękny paźdzernik tak mnie przytłoczy. No, ale jestem i nie mogę zawieźć przyjaciół z Królestwa Lumerii. Rajd jest tym czasem kiedy, choćby i w nocy, ale trzeba się postarać i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Startujemy już za 8 dni, czasu pozostaje naprawdę niewiele. Już dziś rozpocznę "obiegówkę" po discordzie z informacją do kierowców czy zamierzają wystartować. Proszę o zrozumienie, ale ułatwi mi to znacznie pracę. Co do osób, które nie posiadają tego środka komunikacji, proszę o info na pw lub właśnie w wątku informacyjnym.

No, ale dosyć nudzenia. Jesteście gotowi na prawdziwe szaleństwo po lumeryjskich drogach???


0 0
Dnia 20 października 60 roku Po Bombach o 8:51 Herr Gruni odpowiedział :



Już tylko tydzień do wielkiej gonitwy koni mechanicznych na ziemiach lumeryjskich. Pamiętajmy jednak, że cała otoczka rajdowa nie odbyła by się bez udziału grona mecenasów i sponsorów. W końcu nikt za darmo nie będzie jeździł. :)




Wielu kierowców już potwierdziło swój udział, ale jest też "pewna" grupa, która nie odpowiedziała na wezwanie. Proszę o deklarację, czy to składane w w tym wątku, czy jako odpowiedź na discordowym pw.

Pamiętajcie żeby sprawdzać czy należy Wam się jakaś dodatkowa licencja, czy już możecie awansować w "hierarchii" B,A, PRO. Lumeryjczyków gorąco zachęcam do skorzystania z udogodnienia "Cztery Kąty" - 3 minutki mogą być na wagę złota.
0 0
Dnia 21 października 60 roku Po Bombach o 17:11 Herr Gruni odpowiedział :


Czas pedzi nieubłaganie. Warto także przed startem sprawdzić czy aby na pewno umiejętnie wykorzystujecie swoją wiedzę na temat "dróg" w Lumerii. Turbosprężarka działa (mi właśnie w aucie poszła...), a czy hamulce są sprawne? Może gdzieś nie dokręciłeś śróby? Sprawdź to z mechanikami - najlepiej od razu! Od tego jest CENTRE D’ESSAIS DE MACHINES


0 0
Dnia 22 października 60 roku Po Bombach o 23:34 Herr Gruni odpowiedział :


Pamiętajcie żeby nic nie robić na ostatnią chwilę, jeśli więc zamierzasz dołączyć do stawki to nie zwlekaj, zrób to teraz! Czas to pieniądz. A ten zyskujemy dzięki sponsorom... Dołącz do wąskiego grona wspierających i wypromuj swoją markę!


0 0
Dnia 24 października 60 roku Po Bombach o 9:16 Herr Gruni odpowiedział :


Trzy dni, zaledwie trzy dni dzielą nas od rozpoczęcia najbardziej emocjonującego widowiska sportów wirtualnych w Mikroświecie. Rajd samochodowy w Lumerii pod egidą RMAW zbliża się wielkimi krokami. A już dziś tradycyjne przekazywanie numerów startowych wszystkim zainteresowanym uczestnikom. Bądź czujny i wypatruj ekipy organizatorów u siebie w garażu. :)

0 0
Dnia 25 października 60 roku Po Bombach o 11:36 Herr Gruni odpowiedział :


Przed ostani zakręt i...zaczynamy. Wyobrażacie sobie, że to już pojutrze ruszymy na trasę drugiego w historii Rajdu Lumerii. RMAW czuje się zaszczycone, że może organizować swoje wydarzenia w tak wielu miejscach na mikroświatowych ziemiach. Od wschodu do zachodu, od południa, aż po samą północ, każdy może stanąć w szranki, każdy może uczestniczyć w tym wielkim widowisku sportowym. Jeśli czujesz taką potzrebę rywalizacji, na co czekasz? Zgłoś się już dziś, bo będzie za późno!


1 1
Dnia 26 października 60 roku Po Bombach o 21:40 Herr Gruni odpowiedział :


Już jutro ruszymy w prologu o 16:00 pętlą dookoła przepięknego jeziora Couervichon. Na razie Lumeria "odpoczywa", ale mam nadzieję, że jutro ruszy "z kopyta" i w pełni wykorzysta potencjał jaki daje organizacja rajdu, przy współpracy z RMAW.
No, ale do sedna... Grafika poniżej przedstawia pojazd wyśicgowy z załogą składającą się z dwóch osób. I choć w Rajdzie Lumerii, jak w każdym innym jedziemy w "pojedynkę", to jednak miejcie w pamięci, że współpraca w teamie może przynieść naprawdę wiele korzyści! Nie dziś, ale jutro czy za miesiąc zastanów się czy nie warto mieć partnera "w doli i niedoli", który w nie jednym, a może nawet kilku wspomoże, lub zastąpi...


0 0
Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 16:25 Herr Gruni odpowiedział :
Zaczynamy 2.Rajd Lumerii!

Stan na prologu:

1 1
Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 18:07 Herr Gruni odpowiedział :
Rajd Lumerii trwa, odcinek specjalny numer 1 - stan na 18:04

0 0
Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 18:11 Pan Talerz odpowiedział :
Widzę, że specjaliści od systemu VAR podczas Rajdu Lamerii będą mieli duuuużo roboty. Kliknąłem raz, a mój post cudownie został pomnożony.
1 1
Dnia 27 października 60 roku Po Bombach o 21:13 Herr Gruni odpowiedział :
OS 2
stan na 21:05



Na prowadzeniu zdecydowanie sarmacka piękność Fatima Popow-Chojnacka. Start należał zdecydowanie do niej. Kobiety górą! Tuż za nią lokalny kierowca "Zibi" Siobraux! Kibice szaleją! Trzeci jest ik Ruth z Lumerii.

Faworyci na razie zawodzą...


Herr Talerz, jak się odświeża forum lumeryjskie to dubluje posty.
0 0
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 2:09 Herr Gruni odpowiedział :
Odcinek Specjalny numer 3
NOC


1 1
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 10:44 Pan Talerz odpowiedział :
Trzynastka to mój szczęśliwy numer!
0 0
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 10:58 Herr Gruni odpowiedział :
OS 4
Stan na 10:48



Krótkie podsumowanie. Rajd Lumerii płata figle od samego poczatku. Najpierw przesunięcie czasowe o dwie sekundy, czego efektem były masowe falstarty tych co się przeliczyli. Następnie sugerowano jakieś błędy podczas wysylania, znaczy się, że post pomimo tego, że kliknięty o czasie nie "wskakiwał" w odpowiednim momencie. Brałem to za takie nerwowe i czcze gadanie, jak to w rajdzie wielokrotnie bywało. Dopiero sam się o tym przekonałem o godzinie 2:00. Wyczekiwany sen musiał zostać przesunięty, więc za wczasu przygotowałem post. Jak się okazało było to błedem, gdyż klikając w "punkt" niestety nie wskoczył. Dopiero kiedy skończyłem dodawać wszystkich kierowców do tabeli przekonałem się, że nie ma mnie w stawce. Pomogło odświeżenie, a efektem oczywiście strata. Chciałbym zatem wszystkich wyczulić, że może takie coś się zdarzyć i sprawdzajcie czy post rzeczywiście wskoczył. Tymczasem zachęcam do zwiększenia wysiłku i pisanie dłuższych postów niż tylko przysłowiowe "brum"...
1 1
Dnia 28 października 60 roku Po Bombach o 11:04 Pan Talerz odpowiedział :
Ha! Proszę mi oddać w takim razie pierwsze miejsce! Infrastruktura techniczna Lamerii jest nawet gorsza w niektórych miejscach niż Winko.NET w wersji 3.0.
1 1
Strona 3 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera