Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Pimpel z Trizondalu wita przyjaciół - Winków

Dnia 13 kwietnia 52 roku Po Bombach o 22:57 Ciaran van Scharfschuetze rozpoczął dyskusję pisząc:
Witajcie!
Przez długi czas nie chciałem Wam przeszkadzać, bo wiem, że nie przepadacie za jakimiś przemądrzałymi pimplami spoza waszego pięknego miasta.
Stwierdziłem jednak, że wypada wybrać się do Was choć na chwilę z sąsiedzką wizytą.
Nie wiem na ile w ogóle interesuje Was to, co się dzieje na kontynencie, ale pewnie wiecie, że Haseland z innymi kolegami zajmuje sobie części terenów "niczyich", choć słyszałem, że część z nich była dla Was źródłem materiałów wtórnych albo i pierwotnych.
Przed chwilą dowiedziałem się też o tym, że wysyłają w bliskie nam i Wam rejony swoje wojska. Mam nadzieję, że w razie czegoś można liczyć na Wasze wsparcie ?
Z pozdrowieniami !
53
0 0

Odpowiedzi (54)

Na dół Strona 3 z 4
Dnia 30 kwietnia 52 roku Po Bombach o 23:35 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Dreamland ostatnio przysunął wyspę do lądu, to można i odwrotnie. A może po prostu uczynić z nich naród podwodny...
0 0
Dnia 01 maja 52 roku Po Bombach o 18:05 Pan Talerz odpowiedział :
Właśnie porównałem mapy towarzysza Radzieckiego i towarzysza de Witta i FAKTYCZNIE archipelag na którym położony jest Carat przesunął się ze wschodu na zachód! Myślę że katastrofa geologiczna która może doprowadzić do zatonięcia Wysp Razuri i Zegisa jest już blisko.
.
.
0 0
Dnia 04 maja 52 roku Po Bombach o 23:44 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Cytuj
Trizopolis, 4 maja 2015 r.

Dostojni !

Hasseland zagarniając nielegalnie ziemie przyległe do terytorium Trizondalu oraz ziemie kontrolowane przez Winków, nic nie robi sobie z ogólnoświatowego braku poparcia względem tych działań.
W dniach 1-6 maja organizuje, wraz z Republiką Bialeńską, manewry wojskowe na terenach tzw. Złotej Rusi oraz ziemiach byłego Królestwa Brytanii graniczących z Trizondalem.

Moje żądania wycofania wojsk i osadników z nielegalnie zagarniętych ziem Orientyki do czasu nowego Kongresu Orientyki są ignorowane, a Iwan Romanow ma się najwyraźniej za władcę całego mikroświata, mogącego samodzielnie decydować o tym, które ziemie sobie zabierze i jak zagospodaruje.

W związku z powyższym Trizondal oświadcza, że do momentu wycofania wszelkich jednostek oraz osadników Hasselandu z okupowanych ziem Kontynentu Wschodniego, będzie w każdy możliwy sposób blokował i negował jakiekolwiek postanowienia na temat przydzielenia jakiegokolwiek skrawka Kontynentu Wschodniego temu zaborczemu i niepoważnemu tworowi.
Jednocześnie informuję, że nie widzę możliwości prowadzenia jakichkolwiek rozmów bez obecności mediatorów zewnętrznych.

Mam również nadzieję, że państwa Orientyki a także inne, poznawszy sposób poważania opinii mikroświatowej i podejście do polityki zagranicznej władcy Hasselandu, powezmą odpowiednie kroki ku alienacji tego organizmu z pola działań mikroświatowych.


(-) Ciaran van Scharfschuetze

Prezydent Trizondalu
0 0
Dnia 06 maja 52 roku Po Bombach o 18:38 Pan Talerz odpowiedział :
Ja już wielokrotnie to powtarzałem: zrzucić bombkę na Razuri i Zegisa i zrównać Carat z oceanem. No ale nikt mnie nie słucha i tylko mnie fanatykiem nazywają :(
0 0
Dnia 07 maja 52 roku Po Bombach o 0:30 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Mimo, że zazwyczaj jestem legalistą i preferuję drogę dyplomatyczną, podpisuję się pod Twoim wnioskiem ;p
0 0
Dnia 07 maja 52 roku Po Bombach o 16:05 Pan Talerz odpowiedział :
Cieszy mnie to :) Akurat abdykował car Hasselandu. Ciekawi mnie kto zostanie nowym: Noqtern czy Zaym. Obaj najprawdopodobniej dalej będą prowadzić politykę agresywnego zająca.
0 0
Dnia 09 maja 52 roku Po Bombach o 7:53 Anton odpowiedział :
CHWDH!
0 0
Dnia 10 maja 52 roku Po Bombach o 3:00 Pan Talerz odpowiedział :
No i wyszło że nie miałem racji :D
0 0
Dnia 10 maja 52 roku Po Bombach o 3:39 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
user::18::link, date::1431007546

Cieszy mnie to :) Akurat abdykował car Hasselandu. Ciekawi mnie kto zostanie nowym: Noqtern czy Zaym. Obaj najprawdopodobniej dalej będą prowadzić politykę agresywnego zająca.

Na 99,99% nowym królem zostanie Zaym. Jest jedynym kandydatem i wyraża zgodę. Ale Noqtern wydał rozporządzenie o rezygnacji z przejętych ziem, powrocie wojsk na wyspy i przyznał o tym, że nie uznają konwencji o ziemiach za ratyfikowaną.
Ciekawe, czy Zaym nie wyciągnie znów po nie swojej ręki kiedy ponownie siądzie na tronie... Tymczasem wypada nam świętować. Do dziś mają się wynieść.
0 0
Dnia 10 maja 52 roku Po Bombach o 4:39 Pan Talerz odpowiedział :
Albo Zaym albo Noqtern. W obu przypadkach zachodzi uzasadniona obawa że mamy do czynienia z jedną i tą samą osobą - Poulem Morthensenem :P Ciekawi mnie natomiast zwrot polityki zagranicznej Caratu Hasselandu o 180 stopni. Być może doszli do wniosku że po fali krytyki jaka ich zalała z każdej strony, najlepiej będzie zwalić winę na Iwana i niczym byli żołnierze Wermachtu, ogłosić że oni tylko wykonywali polecenia swojego dowódcy. Widziałem na ich forum że obecnie wylewają wiadra pomyj pod adresem Romanowa-Pietrowa.
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 0:37 Ciaran van Scharfschuetze odpowiedział :
Widzę, że Iwan niedługo wytrzymał bez swojego alter ego w Haselandzie. Mimo, że przyznał się do dwóch postaci, nadal jest tolerowany.
Dla mnie takie działanie jest srodze niepoważne i bezsensowne.
Ech... Mikronacje schodzą na psy. Albo nawet suki.
Ja bym nie dał się przekonać nawet za kody do broni z jąder.
Co do wyborów - jest tylko jeden kandydat - Zaym.
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 17:42 Pan Talerz odpowiedział :
Najlepsze że jak przybył na forum Mandragoratu to pisał coś w stylu "O jak dobrze znów oddychać socjalistycznym powietrzem!" Jak więc łatwo zauważyć, dosyć szybko zatruł się smogiem z wandejskich fabryk i musiał ewakuować się do Caratu Hasselandu. Drugiej tak niezdecydowanej osoby w v-świecie to jeszcze nie spotykałem ;)

W każdym bądź razie, olał nawet odpisywanie w wątku na naszym forum, jak widać przestraszył się że obetną mu nie tylko rękę ;) Zwróć uwagę że multikonting swoją kolebkę ma w krajach surmeńskich, tj. Surmenii, Rotrii i Hasselandzie. Pszypadek? Nie sondzem.

Zaym robi sztuczkę w stylu Putina, kiedy ten nie mógł kandydować po raz trzeci na stanowisko prezydenta Federacji Rosyjskiej. Na krótki okres czasu zastąpił go Iwan, który zasadniczo powtórzył to co zrobił diuk hasselandzki. Teraz w glorii chwały powróci na tron Caratu ale wszystko co złe, to będzie wina pułkownika Pietrowa ;)
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 17:53 major Radziecki odpowiedział :
Cytuj
Zwróć uwagę że multikonting swoją kolebkę ma w krajach surmeńskich, tj. Surmenii, Rotrii i Hasselandzie. Pszypadek? Nie sondzem.

???

Pomijając, że multikonting (w tej samej, bądź w różnych mikronacjach) ma rodowód starszy niż Surmenia, Rotria i Hasseland (w obecnym wydaniu - z kontekstu wynika że nie mówisz tu o dawnym Hasselandzie z Magdą Hassę, jedną z pierwszych multikonterek w mikronacjach) to pisanie że Rotria i Hasseland są "krajami surmeńskimi" jest chyba trochę nieporozumieniem.

Rotria kiedyś faktycznie była zdominowana przez dwóch czy trzech Surmeńczyków, ale chyba obecnie (i od jakiegoś czasu) pierwsze skrzypce grają tam Skarlandczycy, RONowcy i inne kraje Vaarlandu? No a Hasseland to poza tym, że po zdryfowaniu od Sarmacji przepłynął przez Surmenię i dostał od niej ziemie, to raczej ani stylu, ani specjalnie ludzi z Surmenii nie przejął. Nie przypominam sobie specjalnie jakichś transferów.

Nie wiem zatem co miały te sformułowania oznaczać :)
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 18:07 Pan Talerz odpowiedział :
A czy przypadkiem Zepp nie siedzi też na tronie Rzeczpospolitej Obojga Narodów? Wszedłem na forum Skarlandu, a tak na głównej rzuciło mi się w oczy nazwisko Zep, członka rodziny królewskiej :D Ja już nie ogarniam tych wszystkich koneksji i powiązań jakie utworzyły się pomiędzy Surmenią i resztą v-świata. Gdzie afera, tam w środku Surmeńczyk ^^

Jakby żył Stefanigos to by ich tam wszystkich wziął za mordy :D
0 0
Dnia 12 maja 52 roku Po Bombach o 18:58 Orjon odpowiedział :
Dobry wieczór Winkom. :)
Właśnie przybywam z Surmenii, gdzie obecnie wybiera się nowego Archonta - więcej tutaj.
0 0
Strona 3 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera