Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 9 z 12
Dnia 01 stycznia 56 roku Po Bombach o 10:37 Pan Talerz odpowiedział :
Dawno nie był publikowany żaden ranking aktywności na forach. Początkowo sądziłem, że nie znaleźli jelenia osoby która chciałaby się tym zająć po rezygnacji Daniela von Witta, ale kiedy patrzę na aktualną sytuację na Pollinie, to wcale się nie dziwię, że nikt go nie chciał robić...

Wszystkie aktywne mikronacje razem wzięta mają mniej postów niż Księstwo Sarmacji.
0 0
Dnia 01 stycznia 56 roku Po Bombach o 15:52 Numer 24 odpowiedział :
Dziwię się że Kugaria wykazała szczątkową aktywność. Tak zauważyłem że nie ma Wandystanu.
0 0
Dnia 01 stycznia 56 roku Po Bombach o 16:33 Pan Talerz odpowiedział :
W Kugarii to nie było nawet szczątkowej aktywności, ktoś po prostu napisał, że kraj zdechł. W Wandystanie coś około 10 postów napisano, większość elit tego kraju skoncentrowana jest na krytyce Roberta Janusza w siostrzanym Dreamlandzie.
0 0
Dnia 06 stycznia 56 roku Po Bombach o 21:34 Harlin odpowiedział :
Kiedyś posty Sarmacji i Dreamlandu razem stanowiły nie więcej 40% miesięcznej aktywności mikroświata. Teraz jest to jakieś 75%(!), co pokazuje jak bardzo ruch na Pollinie scentralizował się wokół największych mocarstw.
Warto powiedzieć, że z 1/3 postów Sarmacji pochodzi z Bialenii.
0 0
Dnia 07 stycznia 56 roku Po Bombach o 11:22 Pan Talerz odpowiedział :
Tylko nie zachłyśnijcie się tym wkładem w rozwój Księstwa Sarmacji i nie próbujcie się od razu odłączać xD
0 0
Dnia 01 marca 56 roku Po Bombach o 22:36 Pan Talerz odpowiedział :
Się tak zastanawiam, czy w historii Pustkowi był taki okres w którym kompletnie nic się nie działo u nas i chyba sobie takiego nie przypominam. Luty 56 roku Po Bombach przejdzie do historii, aczkolwiek nie wiem skąd twórca rankingu czerpał dane o aktywności Ödlandu w styczniu, bo raczej nie z naszego forum.
0 0
Dnia 02 marca 56 roku Po Bombach o 12:07 Numer 24 odpowiedział :
Uwzględniono twory o których pierwsze słyszę.
0 0
Dnia 02 marca 56 roku Po Bombach o 15:14 Anton odpowiedział :
Ogólnie w tych mikronacjach to jest bida z nędzą.
0 0
Dnia 02 marca 56 roku Po Bombach o 19:25 Pan Talerz odpowiedział :
Mniej więcej od 10 lat.
0 0
Dnia 02 marca 56 roku Po Bombach o 21:06 Numer 24 odpowiedział :
Wielki spadek na największych mikronacjach.
0 0
Dnia 02 marca 56 roku Po Bombach o 23:33 Pan Talerz odpowiedział :
Bo największe mikronacje w ogóle się nie rozwijają. Od czasu Khanda i Złotej Wolności nie powstało nic nowego, co tknęłoby trochę życia w skostniałą formułę państwa wirtualnego.
0 0
Dnia 03 marca 56 roku Po Bombach o 21:58 Numer 24 odpowiedział :
Bardziej mi chodzi o wielkość spadku o połowę (no +-) w ciągu miesiąca. Myślałem że takie procesy trwają dłużej.
0 0
Dnia 04 marca 56 roku Po Bombach o 17:02 Anton odpowiedział :
Po prostu ludzie mieli postanowienie noworoczne: nie będę się dłużej bawił w te gówniane mikronacje. A wiadomo jak to jest z takimi postanowieniami. Na początku jest zapał a potem zatęsknią i wrócą :P
0 0
Dnia 04 marca 56 roku Po Bombach o 21:04 Pan Talerz odpowiedział :
A ja tam się wcale nie dziwię, że Sarmacji i Dreamlandowi nie udało się utrzymać poziomu z poprzedniego miesiąca. Nastukać 4 tysiące postów to jest jakiś cud, bo zwykle na forum KS publikowano około połowy tego. A KD? Biorąc pod uwagę, że coraz mniej merytorycznych dyskusji tam (ich miejsce zajmują jakieś hepenningi i wzajemne się wzajemne wyzywanie się obywateli ze specjalnym uwzględnieniem RCA), to się dziwię, że ponad 800 postów się tam pojawiło.

Lunton, sam dobrze wiesz jak trudno się od mikronacji odzwyczaić, skoro nawet Ty sporadycznie odwiedzasz Pustkowia ;) Niestety, moje pomysły modernizacji Ödlandu stanęły w martwym punkcie już jakiś czas temu. A szkoda, bo Winko.NET 3.0 to byłoby coś.
0 0
Dnia 08 marca 56 roku Po Bombach o 20:04 Numer 24 odpowiedział :
Chodzi o RCA który swojego czasu tu przebywał?
0 0
Strona 9 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera