Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 6 z 12
Dnia 12 lutego 55 roku Po Bombach o 13:05 Pan Talerz odpowiedział :
On nie potrafi rozczytać tego, co dwa miesiące (w kodzie strony) napisał, a Ty mi tutaj sugerujesz, że on jest ogarnięty... Haha, dobry żart milordzie xD
0 0
Dnia 02 marca 55 roku Po Bombach o 17:06 Pan Talerz odpowiedział :
Kolejny miesiąc i kolejny ranking furmowej aktywności!
Tradycyjnie już wleczemy się na końcu stawki. Trochę wstyd, że Ci podrabiańce z Winkulii mają kilkadziesiąt razy więcej postów od nas, ale to wina Luntona, bo nie zrobił update'u patcha który obiecuje od zeszłego roku. Szuja.
0 0
Dnia 08 kwietnia 55 roku Po Bombach o 14:38 Pan Talerz odpowiedział :
I znowu ranking!

Ten jest o tyle ciekawy, że trochę się na szczycie pozmieniało. Oczywiście Sarmacja rządzi, ale kto się spodziewał, że taka Brodria wyląduje na drugim miejscu? Nie wiem co się tam odiwania, ale pewnie obalają carat i oddają władzę w ręce ludu pracującego.

Dreamland na siódmym miejscu, nawet w Królestwie zauważyli, że dzieje się źle, a może być jeszcze gorzej.

A my to dalej na szarym końcu choć i tak lepiej niż ostatnim razem :)
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 20:13 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ciekawe kiedy się tu pokaże ranking za kwiecień...
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 22:45 Pan Talerz odpowiedział :
Byliśmy na samym jego dnie, wstyd nawet było publikować na stronie.
0 0
Dnia 28 maja 55 roku Po Bombach o 22:49 Pan Talerz odpowiedział :
Na specjalne życzenie Łowcy: świadectwo jak nisko upadliśmy, że nawet Przedruś była w rankingu przed nami...
0 0
Dnia 29 maja 55 roku Po Bombach o 17:25 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Nawet Garapenia, w której prawie nic się nie dzieje była wyżej :O co do tego UTN to ja się nie dziwię że są tak wysoko. W końcu UTN-Uniwersytet Typowych Nudziarzy.

Dreamland dalej spada i to wysoko, no i na koniec dodam pocieszenie że dalej nieprzerwanie jesteśmy wyżej w rankingu od Urbino(małe pocieszenie, ale zawsze jakieś jest).
0 0
Dnia 29 maja 55 roku Po Bombach o 21:14 Pan Talerz odpowiedział :
Dreamland popikuje jeszcze ostro w dół przez abdykację Karoliny Aleksandry. Dane Wandystanu są przekłamane, bo oni przeszli na listę dyskusyjną. Kugaria cały czas mnie zaskakuje za to.
0 0
Dnia 29 maja 55 roku Po Bombach o 21:51 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Może i masz rację co do Dreamlandu. Co do Wandystanu to ich nie śledze od lutego.
Kugaria mała kolejną wojnę domową+afera z Uniwersyteckimi Typowymi Nudziarzami+kłótnie z Brodrią z powodu chana Kugarii(ziemie i te sprawy). Smuci mnie jedynie spadek Bialenii, ale cóż. Część sławnych bialeńczyków całkiem odeszła, część jest częściowo aktywna, a tylko maks 2 osoby są tam co były z Bialenią od dłuższego czasu.
0 0
Dnia 29 maja 55 roku Po Bombach o 22:38 Pan Talerz odpowiedział :
Teraz prezydentem Bialenii jest Mardred z którym skoligacony jest profesor Sokołow. Obaj robili swojego czasu karierę w Udzielnym Księstwie Zakonu Templariuszy. Powiem tyle, że mam taśmy kompromitujące aktualnego prezydenta Republiki w takim stopniu, że jakbym je upublicznił, to jedyne miejsce, gdzie mógłby dostać jakąś fuchę, to byłby to Wandystan. Dokładniej to mógłby zostać buduarem Sodomy i Gomorry :P

Brodria chyba w odwrocie jest. Iwan to się przeniósł na stałe do sarmackiego Hasselandu?
0 0
Dnia 30 maja 55 roku Po Bombach o 16:39 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
O, to ciekawe. Niewiedziałem że nasz profesorek był ziomalem aktualnego prezydenta Bialenii.

Co do Iwana, to też nie wiedziałem.


Jedynie i ostatnie bym dodał że spadek aktywności dreamlandczyków już wcześniej był widoczny, aczkolwiek jak pisałeś, kreske nad i-dała abdykcja królowej Karoliny(z ciekawostek to powiem że chciała ze mną zrobić wywiad, co w ostateczności z niewiadomego powodu do niego nie doszło.
0 0
Dnia 30 maja 55 roku Po Bombach o 21:28 Anton odpowiedział :
Nie ziomalem, a członkiem rodziny. Nie pamiętam tylko czy to był mój brat czy bratanek. A może syn? Nie, raczej nie :P
0 0
Dnia 31 maja 55 roku Po Bombach o 11:08 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
(...)z ciekawostek to powiem że chciała ze mną zrobić wywiad

Ja z nią piłem (realnie) jeszcze jak była zaręczona z Jerzym III i ogólnie skarżyła się na Dreamlandczyków. No cóż, jej abdykacja w dużej mierze związana była z realem.

Cytuj
Nie ziomalem, a członkiem rodziny. Nie pamiętam tylko czy to był mój brat czy bratanek. A może syn? Nie, raczej nie :P

A kim był w takim razie dla Ciebie Fryderyk Wilhelm? :D Swoją drogą, Mardred zrezygnował z posady prezydenta. A nawet go nie zacząłem szantażować na dobre :(
0 0
Dnia 01 czerwca 55 roku Po Bombach o 12:23 Pan Talerz odpowiedział :

I jeb z zaskoczenia skoczyliśmy z 22 miejsca na 15. Kto by się spodziewał? Aktywność podskoczyła w przeciągu ostatnich kilku dni dzięki pojawieniu się Sztywnego (aka Łowcy Zombie) i Naleśnika. Pozycja Elderlandu i Wandystanu w tym rankingu pokazuje tylko, że próby manipulacji środkami komunikacji mogą tylko zaszkodzić. Jak myślicie, będzie lepiej w czerwcu? Może tak, gdy Lunton udostępni nową wersję strony ;)
0 0
Dnia 01 czerwca 55 roku Po Bombach o 18:08 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
No pewnie że w czerwcu będzie lepiej. Jedynie kto może nam stawić prawdziwe zagrożenie to
zombiaki i mutanty(jednak tymi pierwszymi to się osobiście zajmuje), no i ewentualnie tzw.Realioza czy jak to tam majstry z reszty Pollinu, ten stan nazywają.

Urbino mnie zaskoczyło. Od dawien,dawna jak na nią nie miało tak wysokiego skoku postowego!

Dreamland próbuje być na poziomie, ale co z tego wyjdzie zobaczymy.

Hajslandy dalej się staczają, mają szanse nawet na maks 1 post na miesiąc!

Największy spadek zaliczył suderland, od którego odszedł kolejny obywatel, a jego odejście spowodowało że co najmniej 4 obywateli tego kraju nagle stała się minimalnie aktywna.


Kugaria trzyma poziom, w następnym miesiącu też ich widzę w miejscach 1-2.
0 0
Strona 6 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera