Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Juarez

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 5 z 12
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 12:38 Anton odpowiedział :
Na szczęście ranking nie wartościuje postów, bo wówczas Winktown było by trzecie od końca - nad Suderlandem i Wurstlandią :D
0 0
Dnia 13 stycznia 55 roku Po Bombach o 13:30 Pan Talerz odpowiedział :


W skali roku wcale tak źle nie wypadamy. Spójrzcie ile państw przeżyliśmy :D Kto jest aktualnym królem Wurstlandii? Zróbcie unię personalną z Księstwem Sarmacji i Roberta Fryderyka wynieście na kiełbasiany tron :D
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 16:31 Pan Talerz odpowiedział :

Kto się spodziewał awansu Pustkowi z 23 na 16 miejsce w rankingu? No na pewno nie ja :] Styczeń był dobrym miesiącem dla całego v-świata, w większości państw zanotowano poprawę aktywności względem grudnia. Myślę, że pierwsza dziesiątka jest w zasięgu naszych zmutowanych łap!
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 17:40 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Podziękuj mnie :)
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 19:30 Pan Talerz odpowiedział :
Łapaj w ramach podzięki kufel za te 23 posty w styczniu i 1 w lutym :)

Aczkolwiek dalej w niektórych krajach (palcem nie będę pokazywał), stosuje się najbardziej prymitywne formy nabijania wiadomości w statystykach, czyli wklejanie grafik z minimalną ilością tekstu, bądź w ogóle.
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 20:54 Anton odpowiedział :
Nie zapominajcie o tym, że dzięki mnie macie GDZIE te wasze statystyki nabijać :P
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 21:02 Pan Talerz odpowiedział :
A już jakbyś w końcu opublikował ten długo oczekiwany przez wszystkich patch, to w ogóle byłoby mega :D
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 21:04 Anton odpowiedział :
Przez wszystkich, czyli przez Ciebie? Zakapturzony pewnie o żadnym patchu nic nie wie :P
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 21:07 Pan Talerz odpowiedział :
On nie musi wiedzieć, on mi jest potrzebny na wypadek gdyby inni oczekujący, którzy umarli w tym oczekiwaniu, powstali ze zmarłych na wieść, że jednak patch skończyłeś ;)
0 0
Dnia 01 lutego 55 roku Po Bombach o 21:10 Anton odpowiedział :
Ty mi tutaj nie odwracaj kota chujem. Patch będzie jak go napiszę.
0 0
Dnia 04 lutego 55 roku Po Bombach o 8:55 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
No ja o patchach zaproponowanych przez Pana Talerza nie mam pojęcia. Ale propo patchy, proponuję jednak dalej patch z sklepem ;) Bo te skrzynki bez obrazy, ale
jakoś nie są efektywne, a w końcu ktoś chciałby np.sprzedać jakieś badziewa lub kupić dobrą broń lub narzędzia potrzebne do napraw pojazdów.
0 0
Dnia 04 lutego 55 roku Po Bombach o 9:59 Pan Talerz odpowiedział :
Jeżeli chodzi o skrzynki, to swojego czasu zaproponowałem ich modernizację. Mógłby wpaść na Pustkowia herr Donner Kebab z IV Rzeszy/Dreamlandu. Ostatnio na Królewskim forum postawił on (moim zdaniem) słuszną tezę jakoby mikronacje były usługą nastawioną na spełnianie oczekiwań klientów.
0 0
Dnia 04 lutego 55 roku Po Bombach o 20:41 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Zamiast modernizować te skrzynki, to jak ma przybyć więcej chętnych to mimo wszystko przydałby się sklep. To skoniłoby graczy do wymieniania badziewia z skrzynek za dobrą broń(oczywiście musieli by dodakowo dopłacić kapslami). Także jak już coś wprowadzać, to nie modernizowac coś co jest, a wprowadzić coś nowego. W końcu przybyszy jarają takie smaczki.
0 0
Dnia 10 lutego 55 roku Po Bombach o 15:22 Pan Talerz odpowiedział :
A Ty pewnie byś chciał stać za ladą tego sklepu i sprawować pieczę nad towarem co?
0 0
Dnia 11 lutego 55 roku Po Bombach o 9:27 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Nie, myślę że najlepiej jakby nad takim sklepem pieczę miał prof.Sokolov, ponieważ jest z nas najbardziej ogarnięty.
0 0
Strona 5 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera