Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Rajd Księstwa Sarmacji - Złoty Kłos

Dnia 14 września 58 roku Po Bombach o 8:24 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
I ponownie ruszamy z machiną rajdową...

RMAW wyrobił sobie skromną markę, jako rzetelna organizacja zawodów sportowych. Miejmy nadzieję, że w sezonie oznaczonym jako III nie zawiedziemy i spotkamy się z takim samym zainteresowaniem jak dotychczas. Organizatorzy RMAW liczą, że początek sezonu w Sarmacji, zarówno w jej sercu, czyli w okolicach Grodziska, ale i na hasselandzkich wyspach, z Angemontem na czele przyniesie sporo korzyści.

Czasu do pierwszego odcinka sepcjalnego zostało niewiele, ale warto chyba przypomnieć, że stawka rozgrywa się o nagrody wirtualne, ale i o realne.
Myślę, że w zarówno [mention]Ludwik Tomović[/mention] czy [mention]Helwetyk Romański[/mention] i , ale i [mention]Joanna Izabela[/mention] [mention]Aleksander[/mention] , [mention]Ingvar[/mention] i wielu, wielu innych może potwierdzić, że to naprawdę się dzieje! Nagrody docierają, ale i są całkiem okazałe. ;)
Dopóki nie spóbujesz, dopóty nie otrzymasz wyróżnienia!

Nie przegap początku sezonu! I zabaw się z nami! Nie pozwól by "stare wygi" już na samym początku zyskały przewagę! ;)

2 2

Odpowiedzi (34)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 14 września 58 roku Po Bombach o 20:46 Pan Talerz odpowiedział :
Nieskromnie powiem, że poruszałem temat rajdu z księciem Areczkiem i zachęcałem go do zezwolenia na jego organizację na terenie Sarmacji.
0 0
Dnia 15 września 58 roku Po Bombach o 7:31 Herr Gruni odpowiedział :
Wszystko już wiem. ;)
1 1
Dnia 15 września 58 roku Po Bombach o 9:56 Herr Gruni odpowiedział :

Jak ten czas szybko leci! Nie zwlekaj, bo odjadą bez Ciebie!
1 1
Dnia 15 września 58 roku Po Bombach o 14:18 Pan Talerz odpowiedział :
Wśród ruin znalazłem nowy komputer:

Jak myślicie, pomoże mi w zwycięstwie?
1 1
Dnia 15 września 58 roku Po Bombach o 15:09 Herr Gruni odpowiedział :
Ależ sprzęt! Widzę, że ma nawet czerwony guziczek. ;)
0 0
Dnia 16 września 58 roku Po Bombach o 9:09 Herr Gruni odpowiedział :

Niewiele ponad tydzień do rozpoczęcia zmagań rajdowców. Nie daj sie nabrać na leniwy początek sezonu. W zaciszu swoich garażów mechanicy pracują nad udoskonaleniem maszyn biorących udział w wyścigach. Jedni robiąc zasłonę dymną starają się podnieść ciśnienie i presję innym, a drudzy afiszują się z nowymi nowinkami zastosowanymi w ich pojazdach.
Jeśli choć troszkę interesuje cię sportowa rywalizacja to nie możesz tego przegapić. Najważniejsza impreza sportowa roku wraca do gry!
0 0
Dnia 16 września 58 roku Po Bombach o 10:00 Herr Gruni odpowiedział :
Czy ktoś z Winków startuje???
1 1
Dnia 17 września 58 roku Po Bombach o 9:15 Herr Gruni odpowiedział :

Czy warto czekać na ostatnią chwilę? Zgłoś się już dziś!
2 2
Dnia 17 września 58 roku Po Bombach o 18:13 Pan Talerz odpowiedział :
Pewnie ja, bo mi Areczek będzie dupę truł.
2 2
Dnia 17 września 58 roku Po Bombach o 19:46 Borys odpowiedział :
Złoty Kłos, to kiedyś była taka wódka, lana w 0/2, 0/5 i oczywiście w 0/75 litra.
Wychodzi, na to, że Sarmaci to strażnicy tradycji :)
0 0
Dnia 18 września 58 roku Po Bombach o 8:03 Herr Gruni odpowiedział :
Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier wspinają sie na wyżyny swoich możliwości! Ty również nie możesz odstawać... Bądź z nami!



A kto by tam po trzeźwemu podczas rajdu jeździł, prawda Szlachetny Baronie. ;)
0 0
Dnia 18 września 58 roku Po Bombach o 8:11 Herr Gruni odpowiedział :
Mam również dla wszystkich fanów motoryzacji małą "odezwę" od JKM Arkadiusza Maksymiliana.

Cytuj
Książęce Miasto Grodzisk, 18 września 2021 r.

Wasze Ekscelencje,
Panie i Panowie,
Drodzy Przyjaciele!

Z dużą radością, jako Książę Sarmacji pragnę zaprosić Was wszystkich do Księstwa Sarmacji, gdzie 24 września w piątek rozpocznie się pierwszy rajd trzeciej edycji Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier. Szczególne słowa zaproszeń kieruję do stałych kierowców oraz nowych osób, które chcą wystartować, a oprócz rywalizacji pragną dobrze się bawić. Tradycyjnie dla laureatów przewidziane są nagrody — ze swojej strony dla zwycięzcy rajdu wyślę osobisty list z moim podpisem.

Sarmaci czekają na gości zza granicy gotowi, by dobrze przyjąć ich na swojej ziemi. Dlatego w ich imieniu oprócz uczestników zapraszam wszystkich mieszkańców polskiego mikroświata! Szczególnie natomiast polecam Wam przyjazd do Grodziska w niedzielę 26 września na godzinę 20:30 — oprócz kibicowania swoim drużynom będzie mieć miejsce finał całej imprezy połączony z wręczeniem nagród oraz quizami i zabawami. Proszę też uważnie śledzić wysyłane informacje na stronie RMAW i Księstwa Sarmacji.

W duchu radości oczekuję Was na starcie rajdu, który rozpocznie się 24 września w Anegmoncie. Wyrażam również nadzieję, że z tego rajdu wyniesiecie same najlepsze wspomnienia, czego Wam życzę.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Podpisano:

Książę Sarmacji
0 0
Dnia 18 września 58 roku Po Bombach o 15:57 Pan Talerz odpowiedział :
No i w sumie racja, że rajd zaczyna się w stolicy Hajslandu, w końcu wszyscy chcą stamtąd jak najprędzej uciec.
1 1
Dnia 19 września 58 roku Po Bombach o 15:31 Herr Gruni odpowiedział :
Odliczanie trwa dalej! Nie bądź mięczak i zgłoś się już dziś!

0 0
Dnia 20 września 58 roku Po Bombach o 9:10 Herr Gruni odpowiedział :
Tradycyjnie już z rana witam was wszystkich i zachęcam do dalszej zabawy!
0 0
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera