Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza # 2

Pogrzeb Sophie Suzanne von Hippogriff

Dnia 15 lutego 59 roku Po Bombach o 20:45 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Chciałbym poinformować że zostałem nowym władcą Mecenatu Xorphii, aczkolwiek to najmniej ważna informacja. Chciałbym poinformować że będzie zrobiony na cześć Sophie Suzanne von Hippogriff pogrzeb i wszyscy z Pustkowii Winków są zaproszeni, bez wyjątków. Także bardzo było by mi miło, jakbyście się pojawili na pogrzebie. I jest to dla mnie ważniejsze nawet niż moje wyścigi.

http://xorphia.ct8.pl/forum/viewtopic.php?t=41 -A tu informacja o śmierci.
2 2

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 16 lutego 59 roku Po Bombach o 5:04 Anton odpowiedział :
Nazwisko nieboszczki gdzieś słyszałem, ale o mikronacji z której pochodzi już nie.
1 1
Dnia 16 lutego 59 roku Po Bombach o 7:38 Pan Talerz odpowiedział :
Jak pokazuje przypadek truchła herr Profesora, w mikronacjach nawet trupa da się ożywić więc nie byłbym taki pewien czy stan śmierci długo potrwa.

Ciekawi mnie za to inna kwestia. Mamy tutaj herr Sokolova, który jest de facto martwy. Gdyby doszło do stosunku seksualnego pomiędzy Luntonem, a zwłokami Sophie Susanne von Hippogrif, to czy miałaby miejsce nekrofilia?
2 2
Dnia 16 lutego 59 roku Po Bombach o 20:08 Anton odpowiedział :
A jak pies rucha sukę to to jest zoofilia?
0 0
Dnia 17 lutego 59 roku Po Bombach o 9:26 Pan Talerz odpowiedział :
Zależy jakiego gatunku jest to suka. Mamy tutaj po prostu filozoficzne rozważania, które się fizjologom nie śniły.
0 0
Dnia 18 lutego 59 roku Po Bombach o 18:11 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
,,Ciekawi mnie za to inna kwestia. Mamy tutaj herr Sokolova, który jest de facto martwy. Gdyby doszło do stosunku seksualnego pomiędzy Luntonem, a zwłokami Sophie Susanne von Hippogrif, to czy miałaby miejsce nekrofilia?''

Cokolwiek by miało tu dojść, to pewnie Kaspar Waksman byłby na tym polu zazdrosny.
0 0
Dnia 11 marca 59 roku Po Bombach o 17:00 Gofer odpowiedział :
A co, lubi zimne babki hyhy?
0 0
Dnia 27 marca 59 roku Po Bombach o 14:13 Pan Talerz odpowiedział :
Śmierć już tak trochę nieaktualna. Zawsze powtarzałem, że jak kogoś realioza bierze, to nie należy od razu do grobu zwłok pakować, ale wszyscy wiedzą lepiej.
3 3
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera