Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Nota dyplomatyczna ws. Karty Orientyki

Dnia 26 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:48 Daniel von Witt rozpoczął dyskusję pisząc:
NOTA DYPLOMATYCZNA
Królestwo Elderlandu


W imieniu Królestwa Elderlandu oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami Karty Państw Orientyki z 15.06.2015 wraz z późniejszymi zmianami, notyfikuję wypowiedzenie Karty Państw Orientyki przez Królestwo Elderlandu.

(-) kmdr ppor. Daniel von Witt
Lord Strażnik Koronny Elderlandu
0 0

Odpowiedzi (10)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 26 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:45 Pan Talerz odpowiedział :
A z jakiego to powodu?
0 0
Dnia 27 czerwca 55 roku Po Bombach o 10:31 Daniel von Witt odpowiedział :
Królestwo Elderlandu nie widzi korzyści z uczestnictwa w Kongresie. Przykłady ostatnich dały nam do zrozumienia, że formuła tego rodzaju nie daje żadnych trwałych rezultatów i nie jest szansą na owocną i faktyczną współpracę państw. Inwestowanie w Kongres Orientyki jest bezcelowe. Postawimy na współpracę dwu- i wielostronną.
0 0
Dnia 27 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:22 Pan Talerz odpowiedział :
Pustkowia nie rozumieją jednego: Co ma wspólnego bycie sygnatariuszem Karty Państw Orientyki z brakiem chęci brania udziału w cyklicznych obradach Kongresu? Jakkolwiek spotkania nie przynosiły wymiernych skutków, tak wypowiadanie umowy skłania do przemyśleń, czy aby Elderland nie planował podjęcia jakichś wrogich działań wobec pozostałych państw kontynentu?
0 0
Dnia 29 czerwca 55 roku Po Bombach o 11:11 Daniel von Witt odpowiedział :
Królestwo chce poważnie angażować się w projekty, do udziału w których zgłasza akces. Tak było z Kongresem Orientyki - Królestwo dawało w nim tyle, ile mogło, zawsze starając się być aktywnym państwem kontynentu. Po uznaniu, że taka aktywność (debaty, debaty, debaty, a i to w ograniczonym składzie) nic nie daje, rezygnujemy z Kongresu.

Natomiast domysły o plany podjęcia wrogich działań wobec państw kontynentu są wręcz absurdalne i nietaktowne. Takich planów Królestwo Elderlandu nie ma.
0 0
Dnia 29 czerwca 55 roku Po Bombach o 16:55 Pan Talerz odpowiedział :
Powtórzę pytanie: Co ma wspólnego bycie sygnatariuszem Karty Państw Orientyki z brakiem chęci brania udziału w cyklicznych obradach Kongresu?

Karta nie zobowiązywała do brania udziału w Kongresie, same Pustkowia nie raz i nie dwa opuszczały jego obrady w akcie sprzeciwu. Karta określała pewne zasady współżycia państw Istokii. Wypowiedzenie jej dość jednoznacznie wzbudza moją podejrzliwość co do przyszłego zachowania Królestwa Elderlandu.
0 0
Dnia 30 czerwca 55 roku Po Bombach o 11:50 Daniel von Witt odpowiedział :
Już odpowiedziałem - Elderland nie będzie członkiem Kongresu dla samej przynależności. Przynależenie do tej organizacji dla samego przynależenia nie stanowi dla nas wartości, a ona innej wartości z siebie nie wydusza. Stąd decyzja.
0 0
Dnia 05 lipca 55 roku Po Bombach o 19:28 Pan Talerz odpowiedział :
Poluźnianie i tak już luźnych więzi państw Orientyki nie wpłynie pozytywnie na kondycję całego kontynentu. Królestwo Elderlandu podobnie jak inne państwa Istokii, boryka się z tymi samymi problemami co reszta. Oby droga którą wybrało Królestwo, przyniosło mu same pozytywne rezultaty. My z Pustkowi będziemy się bacznie przyglądać temu, co się w Elderlandzie dzieje.
0 0
Dnia 14 lipca 55 roku Po Bombach o 18:12 Pan Talerz odpowiedział :
Oglądamy to co się w Dreamlandzie i Elderlandzie dzieje. Jak dobrze, że zawsze mamy piwo i chrupki serowe pod ręką, bo niezły kabaret się tam u Was odstawia. Czekamy z niecierpliwością na to co będzie dalej. Wcześniej myśleliśmy, że takie akcje co najwyżej na Nordacie, a jednak wychodzi, że wcale nie trzeba jechać do Unii Trzech Państw czy Brodrii aby to zobaczyć.
0 0
Dnia 14 lipca 55 roku Po Bombach o 19:05 Daniel von Witt odpowiedział :
Znany prorok Chamberlain przewiduje, że pójdę na emeryturę. Jeśli i tym razem wróżba się spełni, to wtedy w WKE będzie już gładko i spokojnie :)
0 0
Dnia 14 lipca 55 roku Po Bombach o 20:53 Pan Talerz odpowiedział :
Jeżeli WE odejdzie na emeryturę, to aktywność w Dreamlandzie spadnie o połowę, a w Elderlandzie o 95%. Wspólnota Korony Ebruzów tylko na tym straci, tak jak straciła po odpływie Wandejczyków do Mandragoratu. Przy braku Ekscelencji rankingów forumowej aktywności, być może uda się jeszcze jakiś czas podtrzymać iluzję silnego, aktywnego państwa, ale na dłuższą metę, Dreamland się stoczy.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2023; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera