Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Mapa Pustkowi ver. 2 [BETA]

Dnia 04 lutego 61 roku Po Bombach o 20:30 PROF. BUG rozpoczął dyskusję pisząc:
Zapraszam do udziału w przetestowaniu nowej wersji mapy.

Dostępna pod poniższym linkiem:
Mapa Pustkowi [BETA]

Mankamentem jest brak wersji mobilnej oraz niepewne połączenie z bazą danych (xd)
1 1

Odpowiedzi (18)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 05 kwietnia 63 roku Po Bombach o 7:33 Pan Talerz odpowiedział :
Nie mogę się z tym nie zgodzić :(
-1 1
Dnia 31 maja 63 roku Po Bombach o 22:16 Herr Gruni odpowiedział :
Tia.. I mnie orzygałeś, bo mamy to samo zdanie. :)
1 1
Dnia 06 czerwca 63 roku Po Bombach o 16:38 Pan Talerz odpowiedział :
Niech rzuci kamieniem ten, któremu po pijanemu nie zdarzyło się obrzygać kumpla...
0 0
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2026; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera