Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Placówki dyplomatyczne Pustkowi

Dnia 21 sierpnia 57 roku Po Bombach o 21:09 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Właśnie tak mnie tknęło, że Pustkowia nie mają w ogóle placówek dyplomatycznych poza jedną, prowadzoną przez Numera w Monarchii Austro-Węgierskiej. I być może to wpływa na małą rozpoznawalność Ödlandu na arenie międzynarodowej (chociaż z drugiej strony może w dzisiejszych czasach to zaleta, a nie wada?).

Mój pomysł na funkcjonowanie ambasad pokrywa się z tym, co Rainer zaprezentował w MAW: wątek na forum z podstawowymi informacjami o naszym kraju i ewentualnie kolportaż prasy, newsów. Co Wy na to?

Kierunki ekspansji dyplomatycznej ustawiłbym na Sarmację, Bialenię i ewentualnie Dreamland, no chyba, że zaczną znowu tam odpierdalać galerie penisów.
3 3

Odpowiedzi (31)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 07 lutego 60 roku Po Bombach o 9:12 Pan Talerz odpowiedział :
Jaki jest poziom radiacji w Bieberfelde? Jak wykazały badania, zbyt niski poziom promieniowania tła, nie sprzyja osadnictwu Winków gdziekolwiek.
1 1
Dnia 10 lutego 60 roku Po Bombach o 21:27 Olivka odpowiedział :
1 1
Dnia 10 lutego 60 roku Po Bombach o 22:44 Pan Talerz odpowiedział :
Daj znać, jakie będą wyniki oficjalnych pomiarów.
2 2
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 0:02 Herr Gruni odpowiedział :
My tam wizytą Wielkiego Porcelanowego też byśmy nie pogardzili...


Przy okazji chciałbym zgłosić małą poprawkę do Winkopedii...
Edelweiss nie jest państwem satelickim MAW. Jest dokładnie odwrotnie. ;)
1 1
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 8:35 Pan Talerz odpowiedział :
Grunio
My tam wizytą Wielkiego Porcelanowego też byśmy nie pogardzili...
Człowieku, Ty myślisz, że ja mam czas jeździć po Pollinie? Pomijam fakt, że podróż jest skrajnie niebezpieczna, bo wiedzie przez Austro-Węgry, to jak sobie wyobrażasz, że zostawię Kraj Winków w rękach profesora Sokolova?
Grunio
nie jest państwem satelickim MAW. Jest dokładnie odwrotnie. ;)
Cieszę się, że chociaż Ty nie masz kija od szczoty w tyłku i nie srasz ogniem na to, w jak powykręcany sposób Winkowie widzą mikroświat :)
1 1
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 10:04 Herr Gruni odpowiedział :
Kto jak kto, ale jak to się na mikronacyjach znam. :)

Czy jeździć, hmm... może zatem znajdziemy "innego jeżdżącego"? W kazdym razie ja, nie mówię, że dziś czy jutro, ale za jakiś czas chętnie zawiązałbym jakieś "wymiany barterowe". Wy macie dużo złomu, nam potrzeba budować. :)

Co do "widzenia" świata w wersji mikro, nie wiem czy ja czasem nie jestem jeszcze bardziej "wykręcony" niż Wasza Porcelanowa Wysokość. ;)
1 1
Dnia 14 lutego 60 roku Po Bombach o 11:31 Pan Talerz odpowiedział :
Czekaj, bo mam wiele pomysłów które staram się zebrać do kupy i w końcu gdzieś zanotować. Profesor Sokolov się dziwił, że chciałem sobie kupić realowy notatnik, ale kiedy nawet podczas powrotu z szabru lokalnego marketu, wpadają mi do głowy kolejne pomysły.

Słyszałeś o wojnach węglowych? Nie? A powinieneś!
1 1
Dnia 15 lutego 60 roku Po Bombach o 9:15 Herr Gruni odpowiedział :
Akurat węgiel to surowiec, który będziemy potrzebować w pierwszej kolejności, ale co ja tam wiem. Czy wojny są potrzebne, a owszem! :D
1 1
Dnia 15 lutego 60 roku Po Bombach o 21:30 Pan Talerz odpowiedział :
Jakbyście zainwestowali w energetykę atomową jak kiedyś Rzesza Słomagromska, a dzisiaj Kraj Winków, to może dzisiaj nie mielibyście takich problemów.
1 1
Dnia 16 lutego 60 roku Po Bombach o 13:08 Herr Gruni odpowiedział :
BYć może, ale u nas jest "czas wsteczny" i myślenie nieco przestarzałe. Może kiedyś. :)
1 1
Dnia 16 lutego 60 roku Po Bombach o 13:13 Pan Talerz odpowiedział :
Czyli potwierdzasz, że jesteście po prostu w Monarchii zacofani? Jakbyś mógł powtórzyć to do mojej kieszeni...
1 1
Dnia 21 lutego 60 roku Po Bombach o 9:41 Herr Gruni odpowiedział :
W Monarchii być może są, ja mieszkam w Edelweiss. ;)
1 1
Dnia 23 lutego 60 roku Po Bombach o 5:56 Pan Talerz odpowiedział :
Ale jesteś zatrudniony w Monarchii i do niej dojeżdżasz codziennie koleją z kolejną dostawą wungla dla Franciszka Leopolda.
1 1
Dnia 20 marca 60 roku Po Bombach o 10:22 Herr Gruni odpowiedział :
Niestety nie pracuje w MAW jako ktokolwiek poza rajdami.A węgiel to idzie w druga stronę.
-1 1
Dnia 21 marca 60 roku Po Bombach o 6:34 Pan Talerz odpowiedział :
W sensie: Edelweiss kupuje wungiel z Monarchii? :O
1 1
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera