Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Szajka Mechaników

Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:33 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Tak też powstali oto oni-szajka mechaników. Nie polecam ich wkurwiać, bo to są typy, które naprawdę ostro bawią się w mechaników. Ale oczywiście nie tylko. Lubią pić Uranowe, grać w zabij mutanta na czas, robić wyścigi oraz sprzedawać pełno rupieci, znaczy bardzo dobrych rzeczy. Tak oczywiście z tymi rupieciami to żart.

Skład Szajki Mechaników:
-Zakapturzony Wesołek
-Damiano Rozpierdzielano
-Majster Czuchra
4 4

Odpowiedzi (39)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 26 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:36 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Tak potwierdzam Szajka Mechaników to nie żarty!
3 3
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 12:58 Pan Talerz odpowiedział :
Mam zepsuty toster, poradzicie coś na to?
3 3
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 18:24 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Możemy zrobić z niego prowizoryczny mały piekarnik bez drzwiczek.

Oczywiście zdaję sobie sprawę że nasza grupa powstała niedawno, ale myślałem że skoro sam łowca zombie, a nie wróć.... Zaraz będzie przecież zombiaki powróciły mordo. No skoro sami przywieźliście do nas mutaków do San Romero, to potem się nie dziwcie się, że one ożywiły w jakiś sposób zombie.
W każdym razie znany osobnik powrócił Przecież nie jesteś Radzieckim.
No cóż, może i Radzieckim nie jestem, ale coś tam skrobałem jednak przez długi czas. A i odpowiadam, nie, nie naprawimy ci już tego dosadnie zepsutego długopisu, który jest nie do odratowania.
2 2
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 18:57 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Oczywiście nasz warsztat, będzie w przedmieściach Mendirala. Pełno tam kolejarzy, to od czasu do czasu można im coś naprawić przy tych pociągach. Wkrótce na tym terenie powstanie pierwszy pojazd. Budową tego pojazdu Damiano Rozpierdzielano. Jest nowicjuszem, ale wierzę w jego umiejętności.
1 1
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 19:59 Herr Gruni odpowiedział :
Czy ze śrubokręta płaskiego da się zrobić scyzoryk na baterię, czy musi być krzyżak?
1 1
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:54 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
To jest dobre pytanie. Zapytałbym Majstra Czuchry, ale on gdzieś zaginął w Techrzeszy. Ponoć są legendy że dalej żyje, tylko chowa się przed częściowo zepsutymi maszynami.
2 2
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:59 Herr Gruni odpowiedział :
A to nie ten co teraz u mnie w zakładach Puch pracuje? Znaczy się nie było pytania... Tak zaginął! Oj, zaginął jak mało kto!
1 1
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 21:07 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Nie wiem jaki podrabianiec pracuje w zakładach Puch, ale no Majster Czuchra to legenda. Był moim zastępcą podczas polowań na zombie. Bardzo marudny, aczkolwiek pomysłowy i pomocny człowiek. Ale czy to żywa czy martwa legenda, to się okaże...
1 1
Dnia 27 stycznia 59 roku Po Bombach o 21:31 Herr Gruni odpowiedział :
Szukajcie a znajdziecie, powiadają mądre bobry na Pustkowiach. :)
1 1
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 12:42 Pan Talerz odpowiedział :
Dobra, mam robotę dla mechaników!
Potrzebny mi na szybko jakiś automobil na jutrzejszy Rajd Leocji. Dacie coś radę zmontować w 24 godziny? Stare auto przegrałem niestety w karty.
3 3
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 15:47 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Panie mówisz, masz!



Szybki jak błyskawica dosłownie nikt nie ma podobnego
3 3
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 17:54 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Także Talerz jak chcesz to go bierz, póki ciepły!
2 2
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 18:56 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ze względów, że wiemy mniej więcej gdzie jest Majster Czuchra, to będziemy budować ciężki pojazd, w którym oczywiście będzie prowiant. Dlatego budowanie ciężkiego pojazdu zlecę ponownie Damianowi Rozpierdzielanowi!
3 3
Dnia 28 stycznia 59 roku Po Bombach o 20:21 Damiano Rozpierdzielano odpowiedział :
Się robi szefie!



Pojazd gotowy i co najważniejsze sprawny haha!
3 3
Dnia 29 stycznia 59 roku Po Bombach o 9:50 Pan Talerz odpowiedział :
Autko cudo, tylko miałem problem z odpaleniem. No i na przyszłość, słabo uzbrojone to buggy.

Mam też propozycję lokalizacji Szajki Mekaników:



Co powiecie na to, aby przejąć Wielkie Złomowisko na południowym zachodzie Wolnego Miasta Winktown i tam montować sprzęt? Lepiej, żebyście byli na miejscu, a nie jakieś dymy kręcili z Kolejarzami.
2 2
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera