Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Frakcje - mapa

Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:41 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze Pustkowiacze,

Od jakiegoś czasu starałem się zrobić mapę frakcji, aby jakoś łatwiej umiejscawiać nasze rejony działania. Talerz już widział pierwsze efekty. Ponieważ projekt się rozwijał, to od razu przedstawiam trzy wersje: jak było pod koniec kwietnia, jak było 3 czerwca i jak jest dzisiaj. Kolejne zmiany będę się starął w miarę możliwości nanosić i aktualizować.

Mapy będą dostępne zawsze pod adresem http://pub.wandystan.eu/PTR/winktown/mapy/.
0 0

Odpowiedzi (79)

Na dół Strona 6 z 6
Dnia 10 sierpnia 55 roku Po Bombach o 21:14 Pan Talerz odpowiedział :
Powiedz od razu, że formujesz grupę anarchistów gotowych mordować każdego za kapsle, a nie dorabiasz sobie ideologię ratowania Pustkowi przed zombiakami, mutakami, a wkrótce pewnie jeszcze bobrami.
0 0
Dnia 10 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:12 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Nie. Do bobrów nic nie mam i nie wmawiaj mi że jakąś grupe anarchistów tworzę. I nie ratujemy pustkowii, tylko niewinne osoby co zostały zaatakowane przez zombie i mutaki. A
słuchy mnie dochodzą że strażnicy pustkowi nie byli przez nich atakowani. Więc jak zaatakują strażników pustkowi, to nie mamy w tym interesu robić, chyba że takie ataki by się powtarzały.
0 0
Dnia 12 sierpnia 55 roku Po Bombach o 12:43 Numer 24 odpowiedział :
Przydałoby się ogarnąć w miarę aktualną mapę frakcji.
0 0
Dnia 12 sierpnia 55 roku Po Bombach o 12:56 Pan Talerz odpowiedział :
Niestety, aktualnie nie posiadamy zdolnego grafika, który mógłby się tym zająć. Poza tym skupiamy się na innych aspektach rozwoju Pustkowi. Frakcje będą rozbudowane, jednak w dalszej przyszłości. Chcemy aby stały się bardziej dynamiczną częścią Pustkowi.
0 0
Strona 6 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera