Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Frakcje - mapa

Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:41 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze Pustkowiacze,

Od jakiegoś czasu starałem się zrobić mapę frakcji, aby jakoś łatwiej umiejscawiać nasze rejony działania. Talerz już widział pierwsze efekty. Ponieważ projekt się rozwijał, to od razu przedstawiam trzy wersje: jak było pod koniec kwietnia, jak było 3 czerwca i jak jest dzisiaj. Kolejne zmiany będę się starął w miarę możliwości nanosić i aktualizować.

Mapy będą dostępne zawsze pod adresem http://pub.wandystan.eu/PTR/winktown/mapy/.
0 0

Odpowiedzi (79)

Na dół Strona 1 z 6
Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:48 major Radziecki odpowiedział :
0 0
Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:50 major Radziecki odpowiedział :
0 0
Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:51 major Radziecki odpowiedział :
0 0
Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 21:18 Herr Juarez odpowiedział :
Cud, miód i zgnilizna! :')
Gdybyś nie był heretyckim pomiotem z Wandragoratu to powiedziałbym Ci "Dobra robota Radziecki". Mam jednak pytanie... Czy Muda nie miała się czasem odrodzić gdzieś na wschodzie Pustkowi?
0 0
Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 22:59 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Mam jednak pytanie... Czy Muda nie miała się czasem odrodzić gdzieś na wschodzie Pustkowi?


Na razie potwierdzono jedynie wzmożoną migrację Mudziaków na wschód. Ponoć ma to związek z szukaniem nowych żerowisk, ale jeszcze do końca nie wiadomo gdzie tak naprawdę futrzaki zmierzają. Mapa którą widział Wielki Mistrz przedstawiała pewnego rodzaju prognozy.

I ja Ci ku*wa dam Winktown pod zarządem wandejskim! Nawet jak masz Boba, to nie możesz się tytułować nowym Władcą Winktown Radziecki!
0 0
Dnia 10 czerwca 53 roku Po Bombach o 10:13 major Radziecki odpowiedział :
Kurwa, pewien byłem że wrzucałem tu komentarz, ale go nie ma. Zaraz go odtworzę.
0 0
Dnia 10 czerwca 53 roku Po Bombach o 10:14 major Radziecki odpowiedział :
Co do Mudy - Talerz coś o tym terkotał, ale nic konkretnego. Ja przynajmniej nic nie słyszałem.

Natomiast krótkie wyjaśnienie - co to do kurwy nędzy jest Republika Yeti? Prawda jest taka, że to na tyle oddalona cześć pustkowi, że mało kto tam w te szwedlandzkie góry zagląda. Podobno jest tam republika, w miastach wykutych w szczytach gór, zamieszkana przez bobole, śledzie, Szwedlandczyków, śledzie, mutaki z białą skórą zwane yeti, śledzie, ogoleni mnisi, śledzie, inteligentne goryle o białym futrze zwane yeti, śledzie, inteligentne niedźwiedzie o białym futrze zwane yeti, śledzie, mieszanka wszystkiego co powyżej (z przewagą śledzi) i Inni.

Typowy Szwedlandczyk:

0 0
Dnia 10 czerwca 53 roku Po Bombach o 12:42 major Radziecki odpowiedział :
A co do zajęcia Winktown pod zarząd wandejski - no cóż, Front jest największą zbrojną grupą operującą w Perle Pustkowi, oczyścił miasto z robactwa (przy skromnej pomocy ekspedycji Techrzeszy) i obecnie je reorganizuje. Inkwi siedzi w bunkrze i nie wygląda stamtąd (może zjadły ich bobry które dokopały się tam z kanałów?), Techrzesza ma tu tylko ambasadę, a ty Talerzu może i wróciłeś, ale twoje siły są mocno sterane i rozproszone, część dołączyła do milicji, a reszta siedzi na wysuniętych posterunkach w Haust i Motown. Tak więc trudno, żebym nie wykorzystał takiej okazji.
0 0
Dnia 10 czerwca 53 roku Po Bombach o 17:36 Herr Juarez odpowiedział :
Ciebie się powinno na stos rzucić zaraz po urodzeniu wandejski szczawie! Przez te Twoje milicyjne prostytutki, w Winktown herezja rozprzestrzeniła się jak smród po gaciach Luntona!

Trzeba było spalić to miasto do gołej ziemi zaraz po kapitulacji cyborgów Blachrzeszy. Coś czuje, że czas na małą rekonkwistę...
0 0
Dnia 12 czerwca 53 roku Po Bombach o 20:43 Iwan odpowiedział :
A bijcie się, ja z chęcią pooglądam wasze zmagania i w odpowiednim momencie upomnę się o swoje.

Zacne mapy. Nic dodać, nic ująć.
0 0
Dnia 29 czerwca 53 roku Po Bombach o 19:18 major Radziecki odpowiedział :
Kolejna aktualizacja mapy już dostępna!

0 0
Dnia 29 czerwca 53 roku Po Bombach o 19:43 Iwan odpowiedział :
Piękna mapa, ale niestety wywiad Wandusów pokazał, że nie zasługuje na miano profesjonalnego. Nie dziwię się, w końcu to podistoty...

Techrzesza od jakiegoś czasu nie posiada wyłącznie wąskiego korytarza do Old Staunton. Teraz Old Staunton jest miastem granicznym z Hegemonią. Wszystko to, co jest za miastem, należy do Techrzeszy.
0 0
Dnia 29 czerwca 53 roku Po Bombach o 20:18 Pan Talerz odpowiedział :
Wandusi to się w ogóle strasznie rozpychają. Niedługo otworzę lodówkę i tam znajdę kaprala Bobera wyjadającego moje zapasy tuszonki.

Dalej nie ma potwierdzonych informacji co się stało z Mudziakami. Trzeba będzie wysłać ekspedycje na wschodnie terytoria.

A ten korytarz do Old Stauton... Tam mógłby być fajny autobahn lub linia kolejowa :)
0 0
Dnia 29 czerwca 53 roku Po Bombach o 22:03 major Radziecki odpowiedział :
user::40::link, date::1467222231

Piękna mapa, ale niestety wywiad Wandusów pokazał, że nie zasługuje na miano profesjonalnego. Nie dziwię się, w końcu to podistoty...

Techrzesza od jakiegoś czasu nie posiada wyłącznie wąskiego korytarza do Old Staunton. Teraz Old Staunton jest miastem granicznym z Hegemonią. Wszystko to, co jest za miastem, należy do Techrzeszy.

Ja nanoszę tylko to co było powiedziane głośno na forum. Reszta to bieżączka, która nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Nie dalej jak dzisiaj słyszałem ploty, że jeden z klanów Warboyz splądrował przedmieścia Bern, ale tego też nie naniosłem. Tak więc bez przytyków w kierunku naszego wywiadu, bo uruchomimy Sztaufenberga.
0 0
Dnia 30 czerwca 53 roku Po Bombach o 0:33 Iwan odpowiedział :
Radziecki, czytaj lepiej dokładnie te swoje raporty, co Ci na biurko codziennie przynoszą.

Cytuj
Niedawny konflikt z Hegemonią przyniósł Techrzeszy zwiększenie swego terytorium - do państwa przyłączono obszary rozciągające się do miasta Old Staunton.


Powiedziane głośno na forum, w tym wątku - http://winktown.cba.pl/forum.php?topic=185

Zatkao kakao?
0 0
Strona 1 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera