Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai
major Radziecki - 27 września 53 roku Po Bombach o 15:35

War never changes odc. 2137

DEPESZE INFORMACYJNE PULSU PUSTKOWI 

Strażnicy wracają Uważani już niemal za wymarłych Strażnicy Pustkowi powrócili. Nadal wszyscy się z nich śmieją, ale znowu przejęli pilnowanie porządku w Winktown i kilku innych osiedlach na Pustkowiach. Ponadto krążą po terenach niezajętych przez inne frakcje. Czy "Orły Talerza" pokażą, że jeszcze potrafią latać, czy czeka ich twarde lądowanie? Śledźcie temat z Pulsem Winktown!
 
Bobry w czarnej dupie Przegonione z Winktown rzesze uciekinierów ze spalonej Mudy, w tym bobry, małpy, wombaty i inne zmutowane zwierzaki skierowały się na wschód, poza tradycyjne granice Pustkowi, na terytorium dawnej Tyrencji, a konkretnie jej regionu - Ligocji. Nie wiadomo jak do tej nagłej ekspansji odniosą się sąsiedzi - w tym Trizondal. Puls Winktown na pewno was powiadomi co z tego wszystkiego wyniknie! (jak sam się dowie)
 
Cisza u blaszaków Nie do końca wiadomo co dzieje się w mechanicznej Techrzeszy. Wszelki kontakt urwał się jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na przewrót czynników mechanicznych, które wyeliminowały resztki biologicznego życia w strukturach państwa. Ostatnie sukcesy w walkach z Hegemonią oznaczają, że Techreich może znowu być groźny dla Pustkowi. Będziemy państwa informować.
 
Płomień wojny przygasa? Tymczasem spadł znieco poziom bezpośredniego konfliktu między Wandusami a Inkwizycją. Po dwóch atakach Inkwizycji na Schmetterling oraz na Bob Oil i kontrataku na Dreikopfe obie strony ograniczają się do niewielkich granicznych potyczek. Cisza przed burzą, czy raczej wstęp do współdziałania? Czas da odpowiedź.
 
Nowe wyspy na horyzoncie Na południowo-wschodnich wybrzeżach Pustkowi nadal odczuwalne są wstrząsy powstałe wskutek ponownego wypiętrzenia się Wysp Zielonych. Sytuacja nadal jest niestabilna geologicznie, ale zapewne nie przeszkodzi to w osadnictwie. Kto sięgnie po archipelag? Puls wysyła tam reportera z flagą redakcji.
Udostępnij
Link
http://gov.pustkowia.org/prasa/Puls-Winktown-1/War-never-changes-odc-278/
BBCode URL
[url]http://gov.pustkowia.org/prasa/Puls-Winktown-1/War-never-changes-odc-278/[/url]
0 0
Copyrights © 2006 - 2021; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera