Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

2.Rajd Leocji 1921

Dnia 13 kwietnia 58 roku Po Bombach o 20:22 Herr Gruni rozpoczął dyskusję pisząc:
Szanowni Państwo!
Zaczynamy przygotowania końcowe do kolejnego rajdu. Tym razem zawitamy do pięknej Leocji. Wszystkich zainterseowanych startem, tradycyjnie zapraszam do potwierdzenia swojego udziału!

1 1

Odpowiedzi (23)

Na dół Strona 2 z 2
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 8:39 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja po OS6 na 8: 37
z uwzlględnieniem (na czerwono) wyników, kierowców, którz cały czas jadą i w danej chwili byliby na tej pozycji.

0 0
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 8:41 Herr Gruni odpowiedział :
Wielka Szycho, za OS4 odejmę w następnym rozliczeniu...
1 1
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 10:21 Herr Gruni odpowiedział :
OS 7 - klasyfikacja na 10:17


INFORMACJA: OFICJALNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA RAJDU LEOCJI NASTĄPI PO GODZINIE 16
1 1
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 14:21 Herr Gruni odpowiedział :
I stało się! Rajd Leocji 1921 dobiegł końca. Druga edycja była niezwykle interesująca!
Zobaczmy klasyfikację ostateczną rajdu (jeszcze nieoficjalną, ze względu na to, że czekamy na Antona Sokolova i dopingujemy by ukończył rajd)



Czołówka nie ulegnie zmianie, a więc zwycięzcą 2.Rajdu Leocji po raz drugi z rzędu zostaje Helwetyk Romański. Serdeczne gratulacje! Dokonał tego mistrzowska przejeżdżając trasę. Dzięki temu stał się jedynym rajdowym kierowcą, który trzykrotnie wygrał w rajdach organizaowanych przez RMAW. Prawdziwa legenda!
Tuż za nim przybył równie utytułowany Ludwik Tomović. Tym razem zabrakło trochę szczęścia.
Na trzecim miejscu uplasowała się moja skromna osoba...
1 1
Dnia 25 kwietnia 58 roku Po Bombach o 15:41 Pan Talerz odpowiedział :
Mi niestety real pokrzyżował plany, a potem jeszcze te nocne OS'y. Kto mnie zna ten wie, że nienawidzę prowadzić po zmroku. Po złych doświadczeniach wyniesionych z Pustkowi boję się, że mi jakiś mutorogacz wyskoczy przed maskę.
1 1
Dnia 27 kwietnia 58 roku Po Bombach o 13:11 Herr Gruni odpowiedział :
Obawiam się, że te "nocne" odcinki to już będzie taki nieodłączny już element rajdów...choć jak mi Wielka Szycho zagwarantujesz udział w moim rodzimym Alpenfahrt, to zrobię wyjątek i wszystkie będą przed całkowitym zmrokiem. :)

Piłeczka rzucona, czekam na odbicie. ;)
0 0
Dnia 27 kwietnia 58 roku Po Bombach o 20:44 Gofer odpowiedział :
Prędzej Wam cesarz abdykuje, niż Talerz postawi stopę na ziemiach naddunajskich krain!
2 2
Dnia 30 kwietnia 58 roku Po Bombach o 13:50 Herr Gruni odpowiedział :
Wyobraź sobie Szanowny Boberku, że Ty byłbyś wtedy przez pewien czas "Królem Winków". Wielka Szycha wyjedzie, a ty szalejesz na całego! Wszystkie bobrzyce będę twoje. ;)
-1 1
Strona 2 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera