Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Winko.NET czyli strona Pustkowi

Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 20:32 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
W związku z przymusowym urlaubem profesora Luntona Sokołowa, ten postanowił pogrzebać tyci, tyci w bebechach Winko.NET'u aby nie wypaść z wprawy w kodowaniu. W związku z tym uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszystkich zaangażowanych w życie Pustkowi:

- błędów;
- uwag co do funkcjonalności;
- propozycji modernizacji i dodatków do website'u.

Będziemy wdzięczni każdemu za odzew!
0 0

Odpowiedzi (113)

Na dół Strona 7 z 8
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 13:52 Herr Gruni odpowiedział :
Czepianie się Starego Pierdoły. ;)
P.S. Zgłaszałem K.U.T.A.S'om... ;)
1 1
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 15:11 Zbyszko Gustolúpulo odpowiedział :
No to wylogowywanie to boli bardzo!

Watki na forum sie otwieraja na ostatniej wypowiedzi, ale zazwyczaj czytamy od gory do dolu jakby? :D

I certyfikat, zeby mi nie krzyczalo, ze niebezpiecznie!
1 1
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 15:22 Helwetyk odpowiedział :
I żeby emoji były, o! ????????
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 16:03 Numer 24 odpowiedział :
Wczoraj namawiałem Sokołowa żeby zrobił na discordzie Ale nie wiem czy to wyjdzie
2 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 16:50 Pan Talerz odpowiedział :
Przecież na Discordzie są emotki.
2 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 18:20 Anton odpowiedział :
Cytuj
Mnie się wszystko bardzo podoba. Służbom tylko daję znać, że nie zawsze wypowiedzi się wyświetlają we właściwej kolejności; na paru odcinkach widać (po kodzie HTML), że post o niższym numerze wyświetla się za postem o wyższym numerze. Na przykład — odcinek startowy, gdzie przez moment widziałem siebie jako pierwszego (post: 8173), po chwili wrzuciło wyżej JKW Andrzeja Fryderyka (post: 8174).

Nie wiem co jest powodem. Moim podejrzeniem jest to, że posty segregowane są podług czasu a nie id, a czas posta jest pobierany z funkcji time() zaraz po kliknięciu w odpowiedz, a id automatycznie w bazie danych, więc może stąd mogą wyskoczyć różnice - ktoś szybciej kliknie odpowiedz, ale zapis w bazie zajmie mu dłużej czasu niż komuś kto kliknie w odpowiedz później. Ale jak już mówiłem - nie znam się na tyle xd
6 6
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 9:00 Gofer odpowiedział :
2 2
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 18:39 Olivka odpowiedział :
Jako, że aktualnie mamy wielu gości z Zagranicza, to chętnie posłuchamy ich uwag i propozycji co do naszego serwisu. Zapraszamy do wypowiedzi!


Mnie w zasadzie denerwuje tylko to, że chcąc kogoś zacytować (w takiej formie jak powyżej), muszę za każdym razem ręcznie uzupełniać dane nadawcy posta/przedpiszcy. Reszta jest miodzio. ;)
3 3
Dnia 22 lutego 58 roku Po Bombach o 7:22 Pan Talerz odpowiedział :
Ja to też zauważyłem, że trzeba poprawić te posty z automatyczną premierą, tj. żeby były widoczne również po ich wstępnej publikacji (widocznej wyłącznie dla twórcy).

Herr Ignacy, wspominałem profesorowi swojego czasu, że ładnie Wy te cytaty robicie, bo my tak nie umiemy. Ale warto jest dopracować i to.
3 3
Dnia 22 lutego 58 roku Po Bombach o 22:04 Olivka odpowiedział :
Herr Ignacy, wspominałem profesorowi swojego czasu, że ładnie Wy te cytaty robicie, bo my tak nie umiemy. Ale warto jest dopracować i to.


Ja to robię zupełnie chałupniczo, czyli tak (ofc nawiasy powinny być kwadratowe):

(quote=(url=http://gov.pustkowia.org/mieszkaniec/Octan-var-Teller-18/) Pan Talerz (/url))Herr Ignacy, wspominałem profesorowi swojego czasu, że ładnie Wy te cytaty robicie, bo my tak nie umiemy. Ale warto jest dopracować i to.(/quote)
1 1
Dnia 23 lutego 58 roku Po Bombach o 10:23 Herr Gruni odpowiedział :
Herr Ignacy, wspominałem profesorowi swojego czasu, że ładnie Wy te cytaty robicie, bo my tak nie umiemy. Ale warto jest dopracować i to.


Mnie by chyba "kur..ica" brała jakbym miał za każdym razem samemu to generować... ;)
Ale dzięki! Czegoś się człek nauczył. Myślałem, że to po prostu u Winków nie działa.
1 1
Dnia 23 lutego 58 roku Po Bombach o 17:25 Olivka odpowiedział :
Mnie by chyba "kur..ica" brała jakbym miał za każdym razem samemu to generować... ;)

Przypominam, że jestem Leotą xDD
2 2
Dnia 24 lutego 58 roku Po Bombach o 1:42 Anton odpowiedział :
Tak, wiem. Jest jeszcze wiele niedociągnięć. Kiedyś to naprawię. Kiedyś... :D
2 2
Dnia 24 lutego 58 roku Po Bombach o 12:20 Herr Gruni odpowiedział :
Herr Olivka, tym bardziej podziwiam. ;)
1 1
Dnia 25 lutego 58 roku Po Bombach o 15:37 Pan Talerz odpowiedział :
Mógłbyś już zacząć, byś skończył na Wielkanoc...















































... przyszłego roku.
1 1
Strona 7 z 8 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera