Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Radyjko trzeszczy po przerwie

Dnia 18 sierpnia 57 roku Po Bombach o 0:50 Wujek Winek rozpoczął dyskusję pisząc:
Zapraszam do dyskusji na temat:

Radyjko trzeszczy po przerwie

0 0

Odpowiedzi (25)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 09 grudnia 57 roku Po Bombach o 20:05 Piotr Jankowski odpowiedział :
Bardzo przyjemne radyjko, szczególnie do włączenia w tle podczas przeglądania forum Winków ;)
2 2
Dnia 16 grudnia 57 roku Po Bombach o 8:52 Herr Gruni odpowiedział :
Ja też lubię takie klimaty posłuchać. :)
1 1
Dnia 29 grudnia 57 roku Po Bombach o 18:22 Pan Talerz odpowiedział :
Chciałem kiedyś, żeby profesor zrobił wtyczkę, że automatycznie się takie radyjko by włączało po wejściu na nasz portal, ale przerosło to jego umiejętności.
1 1
Dnia 31 grudnia 57 roku Po Bombach o 15:21 Herr Gruni odpowiedział :
No, ale z opcją włączenia jakiś player?
1 1
Dnia 31 grudnia 57 roku Po Bombach o 22:00 Anton odpowiedział :
Nic mnie nie przerosło. Po prostu strony z automatycznym dźwiękiem są wkurwiające.
2 4
Dnia 03 stycznia 58 roku Po Bombach o 22:58 Herr Gruni odpowiedział :
Tutaj akurat się zgodzę, ale z opcją włączenia już nie... :)
1 1
Dnia 26 lutego 58 roku Po Bombach o 11:53 Imu Letan odpowiedział :
Jaki to jest gatunek muzyczny?
0 0
Dnia 27 lutego 58 roku Po Bombach o 6:42 Pan Talerz odpowiedział :
Zabij, ale nie wiem. Zbiór hamerykańskich przebojów z lat 50 i 60...
0 0
Dnia 27 lutego 58 roku Po Bombach o 9:01 Anton odpowiedział :
Disco-rap
1 1
Dnia 01 kwietnia 58 roku Po Bombach o 11:59 Herr Gruni odpowiedział :
A propos radia i telewizji, to w tygodniu wzięło mnie na ponowne obejrzenie "Mad Max. Na drodze gniewu"... I to było tak inspirujące do działania w świecie Winków... Ach... Coś by trzeba sobie za lokum w końcu znaleźć.
1 1
Dnia 01 kwietnia 58 roku Po Bombach o 23:13 Numer 24 odpowiedział :
Ja miałem roleplayować coś w stylu Fallouta na discordzie Ale admin wymagał żeby rzeczy obliczać i się wycofałem... A szkoda bo już mam opisaną frakcje PRL-owskich potomków kierownictwa państwa które wychodzi z krypty po 200 latach i próbuje odbudować PRL
2 2
Dnia 02 kwietnia 58 roku Po Bombach o 13:37 Herr Gruni odpowiedział :
To zapodaj tutaj.
1 1
Dnia 02 kwietnia 58 roku Po Bombach o 16:03 Numer 24 odpowiedział :
Uniwersum takie że po śmierci Stalina władzę przejmuje Beria i liberalizuje blok wschodni. Bomby spadają w 2080 A akcja RP dzieje się w 2280.

Nazwa kraju: Polska Rzeczypospolita Ludowa (PRL)
Ustrój i Ideologia:
Jako organizacja sprzed apokalipsy rości sobie obszar dawnej Polski. Dawniej była to partia socjalliberalna, obecnie przyjęła doktrynę ,,Kierizmu" (czyli socjalizm w warunkach postapokaliptycznych połączona z nacjonalizmem). Główną rolę ma tu partia PZPR ze swoim Sekretarzem Generalnym który jest jednocześnie Prezydentem PRL oraz Marszałkiem Polski. Organizacja silnie zmilitaryzowana. Jeśli ktoś nie jest żołnierzem to jest robotnikiem lub wychowuje dzieci.

Imię: Jan
Nazwisko: Dębowicz
Wiek: 37
Historia i Charakter :
Rok 2077 był rokiem Apokalipsy na który polscy partyjniacy byli przygotowani.  Pewnego dnia nadszedł telefon z Moskwy z krótkim komunikatem - Rozpocząć operację ,,Nawaja Zemla" - Sekretarze Wojewódzcy, Partyjniacy z Warszawy Generałowie, inżynierowie a nawet specjalnie wyselekcjonowany batalion kobiecy, czyli w sumie ponad 1500 osób w ciągu kilku godzin ostatniej nocy zebrało się w schronie w Górach Świętokrzyskich gdzie mieli czekać na rozkaz wyjścia z Moskwy. Rozkaz nigdy nie nadszedł aż minęło 190 lat. W międzyczasie różne koncepcje polityczne i społeczne przewinęły się przez biurko Sekretarza Generalnego, każdy kolejny przywódca partii miał własną koncepcję komunizmu. Chyba największą pomyłką była ta z 2270 gdy do władzy dobrał się szaleniec. Uznał że ludzie jako zwierzęta dążą do przeniesienia swoich genów dalej i stale związki to przejaw kontrewolucji. O ile małżeństwa zniesiono w pierwszych latach w schronie, to on wziął sobie 10 kobiet, kazał tytulowac się bogiem (bonrozwiazal zagadke ludzkiej egzystencji) i kłaniać się przed nim. Minęło kilka miesięcy nim jak to w komunizmie przeprowadzono rewolucję i go obalono. Nowym Sekretarzem Generalnym/Prezydentem PRL/ Marszałkiem został Andrzej Kieracki który nakazał przygotować się do wyjścia że schronu w 2273. Tak też postąpiono. Po wyjściu okazało się że państwo którym mieli rządzić skończyło się tak jak znany świat. Zdeterminowany Kieracki dokonał kilku reform. Powołał on Polski Komitet Odrodzenia Narodowego który miał kierować odbudową kraju i opracowaniem ,,socjalizmu apokaliptyczengo". LWP rozpoczęło zajmowanie terytoriów, poszukiwanie dawnych baz wojskowych A nawet stawiania słupów granicznych na granicy z dawnym ZSRR. Andrzej Kieracki umiera w 2276 roku. 60 Zjazd PZPR wybrał Generała Broni LWP Jana Dębowicza na Sekretarza Generalnego. Początek jego władzy zaczął się jeszcze na Zjeździe, jego pierwszym zadaniem było odczytanie testamentu poprzednika. Wygłosił że w tej sytuacji należy zignorować ZSRR i odbudować kraj jako nowe, środkowoeuropejskie mocarstwo. Kilka osób na te słowa dostało zawału. Partia podzieliła się na 3 frakcje. Frakcja Dębowicza zwaną frakcją Logrobowców zamierza wypełnić testament Kierackiego i odbudować silne mocarstwo. Jej przeciwnikami są Moskale pod przewodnictwem Lubelskiego Sekretarza Partii Bugusława Keltusa. Są jeszcze Komunardzi, czyli ludzie z powierzchni którzy dołączyli do partii. Przewodzi nimi pułkownik Anton Stalowooki.

Jan Dębowicz cale życie spędził w schronie. Jego przodek z powierzchni był szeregowym partyjniiakiem, burżujem który stanął po ,,jedynej słusznej" stronie. Może się pochwalić kilkoma przodkami którzy w schronie pełnili funkcję kierownicze chyba wszędzie. Ukończył Szkołę partyjną i wojskową. Następnie piął się po liczącym 1000 ludzi wojsku aż uzyskał stopień generalski i członkostwo w Biurze Politycznym PZPR De Facto Rządu schronu. Następnie został zastępca Sekretarza Generalnego. Na 60-tym zjeździe PZPR wybrany na tą funkcję po śmierci Kierackiego. Zamierza za jego życia odbudować Polskę. Jest ostrożny i opanowany.
Ekwipunek:
Pistolet oficerski, szabla generalska,
Wygląd: Zdjęcie
Rodzina:
Z racji że w tej frakcji nie ma małżeństw. Pozostaje w romansie z sekretarką Anną Zwińską (lat 21)
1 1
Dnia 02 kwietnia 58 roku Po Bombach o 20:55 Herr Gruni odpowiedział :
No Ci powiem, że całkiem dobre!
A dopytam, co z tymi Komunardami? Jak przeżyli na powierzchni?
1 1
Dnia 02 kwietnia 58 roku Po Bombach o 21:35 Numer 24 odpowiedział :
To ludzie którzy wyszli ze schronów wcześniej, przed tą moją frakcją. To nie tak że żyli na powierzchni gdy pospadały atomówki.
1 1
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera