Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Rajdowe Mistrzostwa A-W

Dnia 30 sierpnia 57 roku Po Bombach o 11:03 Borys rozpoczął dyskusję pisząc:
Witajcie Przyjaciele
jak wyżej w temacie, zapraszam do wzięcia udziały w wyścigach samochodowych na terenie Monarchii Austro-Węgierskiej.
Dla nas mieszkańców Monarchii to szczyt techniki, dla Was to oldschoolowa zabawa :)
Zapraszam
Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
2 4

Odpowiedzi (151)

Na dół Strona 7 z 11
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 10:51 Pan Talerz odpowiedział :
Wyścig niby już wystartował, więc musiałbyś przylecieć do Leocji rakietą pasażerską. Czy rozważyłbyś jej przypadkowe rozbicie gdzieś na trasie, aby wyciąć naszą konkurencję?
0 0
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 12:38 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja aktualna na godzinę 12:30



Sprawa z Kiedynem została rozwiązana, jedzie zatem z nami!
Wszyscy kierowcy wystartowali! Nieliczni jeszcze nie dotarli na OS1. Czekamy!
1 1
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 12:46 Pan Talerz odpowiedział :
Skrócona nazwa Motoszczurów z Pustkowi to Motoszczury.
Rozumiem, że herr Groc to zwycięzca poprzedniego rajdu?
0 0
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 14:42 Herr Gruni odpowiedział :
Jasne, że Motoszczury! Na ostatnią chwilę dodawałem do zestawienia Szanownego Pana i coś za bardzo skróciłem. Od następnego pomiaru będzie już poprawnie.
Proszę o wybaczenie.
Czerwony Graf (Henryk von Groc) to aktualny lider klasyfikacji generalnej. Przypomnę, że Rajd Leocji, to trzecie zawody w ramach RMAW.

Jeszcze chyba nie było okazji, ale chciałbym serdecznie podziękować Szanownemu Panu za "zakopanie topora wojennego" na rzecz sporotwej rywalizacji. ;)
1 1
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 15:08 Pan Talerz odpowiedział :
I tak Wam kurka nie odkręcę...
0 0
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 16:07 Herr Gruni odpowiedział :
Dzięki! :D
0 0
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 16:45 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja po OS2 na godzinę 16:40



Na prowadzeniu Ludwik Tomović niesiony magią "rogu jednorożca", tuż za nim lokalny czempion prędkości Helwetyk Romański, a na trzecim dwóch kierowców "krążownik szos" z Winktown, Otto von Teller i "żelazna dama" Joanna Izabela. Rywalizacja trwa w najlepsze.
Prosze o doping dla Eulario i Franklina by ukończyli swoje etapy, a później starali się nadrobić zaległości.

Kara czasowa dla Kiedyna za zbyt wczesne pojawienie się na OS'ie
1 1
Dnia 28 listopada 57 roku Po Bombach o 21:09 Herr Gruni odpowiedział :
1 1
Dnia 29 listopada 57 roku Po Bombach o 10:54 Herr Gruni odpowiedział :
Tuż po OS 4 klasyfikacja przedstawia się następująco(na godz.10:40)!
Ci co na niego się spóźnili sporo stracili.


Pierwsza trójka ostro prze do przodu... :)
2 2
Dnia 29 listopada 57 roku Po Bombach o 18:15 Pan Talerz odpowiedział :
A więc tak: dzisiaj po południu zakończył się Rajd Leocki w którym wziąłem udział jako reprezentant Pustkowi z ekipą Motoszczurów. Udało mi się zająć miejsce tuż poza podium. Scrap Car Mark I rozpadł mi się tuż po przejechaniu linii mety. Swój wynik i tak uważam za świetny.

Co ciekawe, w klasyfikacji generalnej dzięki dobrej postawie wskoczyłem po jednym rajdzie na miejsce dziesiąte, wyprzedzając jedenastu innych kierowców.

O co chodzi z klasyfikacją generalną konstruktorów, to nie wiem.
1 1
Dnia 29 listopada 57 roku Po Bombach o 18:43 Herr Gruni odpowiedział :
Właśnie chciałem podać oficjalne wyniki, a mnie Szanowny Pan wyprzedził. Gratuluję serdecznie świetnej pozycji i dzięki za udział. Motoszczury sporo namieszały!
Co do zapytania o klasyfikację konstruktorów to, jak pewnie Szanowny Pan zauważył niektóre ekipy jadą z dwoma kierowcami(jak w F1) i jest to zwyczajnie suma indywidualnych dokonań obu rajdowców. Warto więc mieć i kompana w zespole...
1 1
Dnia 29 listopada 57 roku Po Bombach o 23:46 Herr Gruni odpowiedział :
Jeśli komu byłoby mało rajdów, to tutaj słabiutkie podsumowanie.
1 1
Dnia 01 grudnia 57 roku Po Bombach o 13:17 Gofer odpowiedział :
Mój wielki nos wyczuwa tutaj przekręt. Wystarczy zobaczyć, że dwie pierwsze osoby (Romański i Izabela Joanna), zdobyły aż cztery bonusy za czas. Nikomu innemu się to nie udało. Węszę tutaj użycie jakiegoś programu który automatycznie posta zamieszczał.
1 1
Dnia 03 grudnia 57 roku Po Bombach o 0:17 Herr Gruni odpowiedział :
Niektórzy, a raczej zdecydowana większość pojawiła się na forum w odpowiednim momencie, ale bez spinania się i wykonywania dodatkowych obliczeń. Czcigodny Romański informował nawet publicznie, że odmierza czas z dokładnością do pół sekundy...
-1 1
Dnia 03 grudnia 57 roku Po Bombach o 8:05 Gofer odpowiedział :
A co on, zegar atomowy posiada? Człowiek nie jest sam w stanie mieć takiego szybkiego czasu reakcji, wiem co mówię, bo jestem bobrem. Pomagały mu pewnie jakieś maszyny Techrzeszy. Dla mnie to jakiś przekręt jest.
0 0
Strona 7 z 11 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera