Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Rajdowe Mistrzostwa A-W

Dnia 30 sierpnia 57 roku Po Bombach o 11:03 Borys rozpoczął dyskusję pisząc:
Witajcie Przyjaciele
jak wyżej w temacie, zapraszam do wzięcia udziały w wyścigach samochodowych na terenie Monarchii Austro-Węgierskiej.
Dla nas mieszkańców Monarchii to szczyt techniki, dla Was to oldschoolowa zabawa :)
Zapraszam
Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
2 4

Odpowiedzi (151)

Na dół Strona 5 z 11
Dnia 17 października 57 roku Po Bombach o 15:37 Herr Gruni odpowiedział :
Oficjalna Klasyfikacja po dwóch dniach!



Krótkie podsumowanie:
Zmiana lidera! Na pierwszym miejscu plasuje się, po świetnej jeździe w drugim dniu, Heinz-Werner Grüner z rodzinnego zespołu Grüner Rennsport-Puch. Za nim, z jedną minutą straty automobil w kolorze czerownym-Grander i oczywiście graf von Groc, który chyba odczuwał skutki wczorajszej biesiady u Dumy Węgier. Na pozycję numer 3 wysunął się legendarny Franciszek Józef z rodziny panującej, który w barwach Magosixa czuje się znakomicie. Czwarty jest Piotr Jankowski(Norwer), który został ukarany karą czasową, przez co teraz traci 3 minuty do podium. Piątą pozycję okupuje baron Targersdorf. Nic chyba nie jest w stanie mu zagrozić, by utrzymał tą pozycje. Z dwugodzinną stratą do Grünera meldują się von Oranien-Nassau w Skodzie i Prokrustes z Gellonii. Nieco więcej straty ma kolejny w klasyfikacji rajdowiec, krakoz, który preferuje bezpieczną jazdę ponad wszystko, Ipanyenko-Ingawaar. Daleko za nim dwóch młodych kierowców, którzy mieli problemy techniczne. Pomijając szczegóły są to kolejno M.F. Lubomirski-Lisewicz i M.J.Potocki. Ambicja nie pozwala im jednak na zakończenie rywalizacji, tym bardziej, że pierwsza dziesiątka jest nagradzana punktami.
0 0
Dnia 18 października 57 roku Po Bombach o 20:53 Herr Gruni odpowiedział :
Klasyfikacja generalna pierwszego w historii Rajdu Dwóch Stolic, rajdu z Wiednia do Budapesztu i z powrotem.
16-18 października 1920 roku -
2 2
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 13:59 Herr Gruni odpowiedział :
Szanowni Państwo,
Jak już być może wiecie następny rajd w ramach RMAW odbędzie się w Leocji.
Wszelkie odnośniki do odcinków specjalnych nie są jeszcze aktywne, ale proszę być czujnym. Jakby ktoś miał chęć to może się zapoznać z przebiegiem trasy z poziomu MAW lub już docelowo w Leocji.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału, a w szczególności dotychczasowych kierowców o stawienie się na starcie!
Winków już tradycyjnie zapraszam do udziału. Tym razem będziemy poza MAW, dla tych co mają obiekcje...(Wielki Szycho? ;) )

1 1
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 14:44 Gofer odpowiedział :
Ile płacisz za przekonanie Porcelanowego do wzięcia udziału w wyścigu?
2 2
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 17:08 Miguel de Catalan odpowiedział :
Hmm... Ciekawe czy bobry umieją prowadzić auta? Pewnie nie. Ale jeśli tak to pewnie są słabymi kierowcami. Pewnie nie mają jaj o których ciągle gadają, że komuś obetną. Jeśli mają to zapewne wystawią swojego bobra do wyścigu aby udowodnił, że nie mam racji... :D ;D :P
1 1
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 18:35 Gofer odpowiedział :
Nie to, że nie potrafią, bo byłyby zapewne świetnymi kierowcami. Szkopuł tkwi w tym, że to faszyści-humaniści budują te automobile biorące udział w rajdach. Jak przeciętny bóbr mierzący ok. 80 centymetrów wzrostu ma jednocześnie operować pedałami i widzieć drogę siedząc na siedzeniu kierowcy?

Poza tym i tak byście się zmówili, żeby bobrzego uczestnika wyeliminować z wyścigu jak najszybciej.

Szuje wredne.
3 3
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 19:44 Miguel de Catalan odpowiedział :
Hmm... Chyba mam rozwiązanie.


Dwa do wyboru. Ewentualnie dość niski model... ze specjalnie wydłużonymi pedałami dla tych co mają krótkie nogi. Więc dla pana bobra będzie dobry..
0 2
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 19:48 Miguel de Catalan odpowiedział :
Cytuj
Poza tym i tak byście się zmówili, żeby bobrzego uczestnika wyeliminować z wyścigu jak najszybciej.

Szuje wredne.

ja bym poczekał do pierwszego zjazdu, na obiad. Bo czemu takiego bobra gdzieś tam w lesie, wykosić... Hmmm. W sumie wtedy nikt nie zauważy. I będzie można spokojnie go zjeść..
- Hej, Gofer gdzie ty uciekasz? Ja.. Ja tylko żartowałem z tym jedzeniem..
0 0
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 20:58 Herr Gruni odpowiedział :
Widzę, że całkiem miła rozmowa nawiązała się pomiędzy Winkami i Skarlandczykami. To po to był ten traktat by spokojnie polować na bobry WKM?
:D

Cytuj
Ile płacisz za przekonanie Porcelanowego do wzięcia udziału w wyścigu?

Tyle żeby Szanowny Bober był zadowolony. Nie rób nadziei Herr Bober tylko podejmij męską-bobrzą decyzję. ;)
W sumie to liczyłem na dwa zespoły Winków... Szanowny Bober jako jedynka z J23 oraz Herr Professor w jednej ekipie z Herr Große Szychen. :)
Wasze pojazdy zrobiłyby na pewno furorę...
-1 1
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 21:41 Miguel de Catalan odpowiedział :
Oby owe pojazdy się nie rozleciały. Bo tu dużo jest śmieci i złomowisk.
Zatem jakość tych pojazdów może nas zaskoczyć, zszokować...
- Herr Bober... wystartuj. Będzie fajnie. Dam Panu fory i będę jechał za panem. I co pan znowu tka na mnie patrzy? Proszę nie uciekać.. Panie Gofer...
-1 1
Dnia 19 listopada 57 roku Po Bombach o 21:44 Miguel de Catalan odpowiedział :
Pytanie offtopic. Panie Bober Gofer ... Ile kosztowałoby sprzątniecie kogoś?
Wygląda mi Pan na takiego co lubi dobrze zarobić. :) Szczegóły potem.
ale celem jest grubsza ryba.
1 1
Dnia 20 listopada 57 roku Po Bombach o 11:31 Herr Gruni odpowiedział :


Nie czekaj na ostatnią chwilę! Zgłoś się już dziś!
1 1
Dnia 21 listopada 57 roku Po Bombach o 5:33 Pan Talerz odpowiedział :
Rozważam udział ;)
2 2
Dnia 22 listopada 57 roku Po Bombach o 0:01 Herr Gruni odpowiedział :
Cytuj
Rozważam udział ;)

Akurat. ;)
-1 1
Dnia 22 listopada 57 roku Po Bombach o 7:17 Gofer odpowiedział :
Cytuj
Ile kosztowałoby sprzątniecie kogoś?

Nie jestem zabójcą! Wyślij wiadomość prywatną.
0 0
Strona 5 z 11 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera