Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Rajdowe Mistrzostwa A-W

Dnia 30 sierpnia 57 roku Po Bombach o 11:03 Borys rozpoczął dyskusję pisząc:
Witajcie Przyjaciele
jak wyżej w temacie, zapraszam do wzięcia udziały w wyścigach samochodowych na terenie Monarchii Austro-Węgierskiej.
Dla nas mieszkańców Monarchii to szczyt techniki, dla Was to oldschoolowa zabawa :)
Zapraszam
Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
2 4

Odpowiedzi (151)

Na dół Strona 2 z 11
Dnia 07 września 57 roku Po Bombach o 13:37 Herr Gruni odpowiedział :

Szanowni Państwo, już tylko cztery dni dzielą nas od rozpoczecia wielkiego rajdu dookoła Alp. Skorzstaj z okazji i dołącz do zabawy. Jest jeszcze na to czas...
2 2
Dnia 08 września 57 roku Po Bombach o 9:56 Herr Gruni odpowiedział :


Ostani dzwonek do zapisów na tegoroczny Alpenfahrt. Nie obawiajcie się, że nie macie czasu! Własnie na tym to polega. :)

Żaden Winek się nie zjawi? Ja wiem, ja wiem /tupie przy tym nogami/, konflikt, ale to tzw. "inicjatywa oddolna". :)
0 0
Dnia 08 września 57 roku Po Bombach o 11:27 Anton odpowiedział :
Ja najpewniej się zapiszę, tylko muszę na szybcika jakiś wehikuł w stodole skonstruować.
2 2
Dnia 08 września 57 roku Po Bombach o 15:02 Gofer odpowiedział :
Wpadł mi w łapy taki model. Niestety, nie dosięgam łapami pedału gazu, ale może profesorowi nada się na wyścig. Tanio oddam po starej znajomości!

Proszę nie zwracać uwagę na dziurę w szybie po stronie kierowcy. To jest nowoczesny wywietrznik powietrza, bo wiadomo, że u nas temperatury na Pustkowiach wysokie i klima się przydaje.
2 2
Dnia 09 września 57 roku Po Bombach o 9:27 Herr Gruni odpowiedział :


Wszyscy chętni do udziału w rajdzie proszeni są o stawienie się w biurze zgłoszeń możliwie jak najszybciej. Organizator nie gwarantuje wydania licencji na czas jeśli zgłoszenia dokona się "na ostatnią chwilę".
0 0
Dnia 10 września 57 roku Po Bombach o 10:01 Herr Gruni odpowiedział :
Wiedeń opanował chaos... Kibice z całych Austro-Węgier zjeżdżają się do pierwszej stolicy z powodu rozpoczynającego się jutro pierwszego Rajdu Alpejskiego, w ramach Rajdowych Mistrzostw A-W. Pozostal tylko jeden dzień do startu zawodów. Całe zastępy inżynierów i mechaników oraz najważniejsi w tym całym zamieszaniu, kierowcy już stawili się przy punkcie startowym. Ostatnie poprawki, analizy taktyczne, wyjaśnienia sędziów o regulaminowych zawiłościach trwają dzisiaj przez cały dzień.


Organizatorzy już przygotowują się do rozpoczęcia pomiarów czasowych... Wszystko jest w porządku. Jak na razie przyrządy pokazują same zera...


Jeszcze dziś każdy z zawodników otrzyma pamiątkowe numery startowe...

NUMERY STARTOWE BĘDĄ NADAWANE LOSOWO, Z PIERWSZEŃSTWEM ZESPOŁÓW POSIADAJĄCYCH DWÓCH KIEROWCÓW.
0 0
Dnia 10 września 57 roku Po Bombach o 14:19 Anton odpowiedział :
Przykro mi, ale niestety ja nie dołączę.
0 0
Dnia 10 września 57 roku Po Bombach o 15:53 Herr Gruni odpowiedział :
:( Szkoda. Czy można poznać powód? Proszę mi się tylko nie zastawiać brakiem czasu. ;)
0 0
Dnia 10 września 57 roku Po Bombach o 18:48 Anton odpowiedział :
Już wlewałem olej do mojego wehikułu, kiedy przypomniałem sobie o swoim alkoholizmie, który uniemożliwia mi prowadzenie pojazdów.
1 1
Dnia 11 września 57 roku Po Bombach o 8:09 Herr Gruni odpowiedział :
Naprawde szkoda. Zapraszam chociaż do śledzenia losu innych kierowców! :)

RAJD ROZPOCZĘTY!
0 0
Dnia 12 września 57 roku Po Bombach o 14:35 Herr Gruni odpowiedział :
KLASYFIKACJA PO ODCINKU SPECJALNYM NR 4 W TOBLACH...
0 0
Dnia 12 września 57 roku Po Bombach o 14:40 Numer 24 odpowiedział :
Przez chwilę myślałem że Roskohard wrócił do starego nazwiska i prowadzi od tyłu
0 0
Dnia 12 września 57 roku Po Bombach o 14:42 Anton odpowiedział :
Dlaczego kierowcy z najwyższym czasem zajmują pierwsze miejsca?
1 1
Dnia 12 września 57 roku Po Bombach o 16:55 Herr Gruni odpowiedział :
Cytuj
Dlaczego kierowcy z najwyższym czasem zajmują pierwsze miejsca?

To jest tylko forma zapisu. Jako, że tabela jest robiona w Excelu na bazie jednostek czasowych, to po uzyskaniu premii (czas jest wtedy odejmowany a nie dodawany jak przy karach czy stratach czasowych) niejako "cofa do dnia poprzedniego". Z tego właśnie względu zaznaczone jest na zielono, żeby wiedzieć, że kierowcy z czołówki uzyskali premię, która obliguje ich do uzyskiwania czasów ujemnych. Mógłbym to zapisać jako -0:03, ale jako, że to funkcja czasu to ułatwia mi to po prostu pracę bez ręcznych modyfikacji...
0 0
Strona 2 z 11 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera