Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 11 z 12
Dnia 14 stycznia 57 roku Po Bombach o 20:40 Numer 24 odpowiedział :
Kto to wie...
0 0
Dnia 27 stycznia 57 roku Po Bombach o 11:20 Mariusz odpowiedział :
Szanowni,
Przybyłem tu również nie tylko aby Was przywitać i pozdrowić, ale także, by wyjaśnić tę kwestię. Ja to ja. Tarsycjusz Operar. Jak wcześniej wspomniano do mikronacji dołączyłem około dwa lata temu i nie zmieniałem swojej tożsamości, ani też nie wpadałem na takie genialne pomysły, w których uśmiercając postać wracało się z innym imieniem i nazwiskiem, czy inne zmartwychwstania.
0 0
Dnia 27 stycznia 57 roku Po Bombach o 18:35 Pan Talerz odpowiedział :
Widać, Magifikat orbitował do tej pory gdzieś poza granicami poznanego Pollinu, bo ja całkiem niedawno się o nim dowiedziałem i zaskoczył mnie wysoki (jak na dzisiejsze standardy) jego poziom rozwoju.
0 0
Dnia 23 lutego 57 roku Po Bombach o 20:13 Pan Talerz odpowiedział :

Jak już nas nawet Wandystan w rankingu wyprzedził, to panowie... Nie jest dobrze.
0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 18:05 Numer 24 odpowiedział :
Nas jest 3, plus Jurodiwy który mi napisał źe nie ma weny i Multiverse który jedynie na yaperze się udziela. Taka aktywność jest stanem naturalnym przy takiej ludności, a były czasy gorsze, pamiętajmy o ostatnim lutym.
0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 21:23 Pan Talerz odpowiedział :
No ale, że nawet Wandystan nas wyprzedził? Jestem ZASMUTKOWANY.
0 0
Dnia 13 marca 57 roku Po Bombach o 0:37 Helwetyk odpowiedział :
W ramach pozbawionej subtelności gry na ambicji — Mandragorat Wandystanu przygotował pod kątem leockiego Instytutu Statystyk Międzynarodowych skrypty integracyjne listy dyskusyjnej: https://wandystan.eu/statistics/doc/.
0 0
Dnia 13 marca 57 roku Po Bombach o 5:44 Pan Talerz odpowiedział :
Aktualnie Lunton czeka kiedy jego miejsce pracy obejmą kwarantanną domową, bo w planach ma wielkie kodzenie. Mamy nadzieję, że dzień ten nadejdzie szybko.
0 0
Dnia 27 marca 57 roku Po Bombach o 21:37 Herr Juarez odpowiedział :
Co nie jest dobrze. Pamiętam jak parę lat temu byłeś Ty Porcelanko i ja. Lunton przez większą część czasu zapijał się na śmierć i pukał stare desperatki w przerwach uprawiając kodowanie. Jest chuyowo, ale stabilnie.
0 0
Dnia 28 marca 57 roku Po Bombach o 6:12 Pan Talerz odpowiedział :
I raz na ruski rok przypałęta się taka zakała jak Ty. Od sierpnia zeszłego roku marzec jest jest naszym najlepszym miesiącem.
0 0
Dnia 31 marca 57 roku Po Bombach o 10:16 Anton odpowiedział :
Cytuj
Lunton przez większą część czasu zapijał się na śmierć i pukał stare desperatki w przerwach uprawiając kodowanie.

Te, inkwizytorku. Żebym czasem i Ciebie nie puknął tak z rozpędu.
0 0
Dnia 31 marca 57 roku Po Bombach o 21:47 Numer 24 odpowiedział :
Coś Ci się popiepszyło z polskimi znakami.
0 0
Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 12:22 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Po prostu Talerz wprowadził mu ,,Zapytaniowirus".
0 0
Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 13:10 Helwetyk odpowiedział :
W razie czego, w ambasadzie podrzucam statystyki za marzec.
0 0
Dnia 01 kwietnia 57 roku Po Bombach o 17:45 Pan Talerz odpowiedział :
Dziękuję za zamieszczenie rankingu. 79 postów nawet lepiej u nas z aktywnością niż w kilku ostatnich miesiącach. Rezultat pandemii, każdy ma więcej czasu w domu. Natomiast w dalszym ciągu nasze wewnętrzne systemy statystyczne Winko.NET'u pokazują coś źle, bo wskazują 109 wiadomości. Mam nadzieję, że profesor popatrzy i pogrzebie w kodzie.
0 0
Strona 11 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera