Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Akcja Kolonializacyjna

Dnia 26 stycznia 57 roku Po Bombach o 22:55 Numer 24 rozpoczął dyskusję pisząc:
Tuż po wydaniu zezwolenia na kolonializację Rainer pośpiesznym krokiem ruszył na dworzec. Zdążył na ostatni pociąg do Nuketown. Podczas jazdy przypominał sobie czasy gdy wraz ze swoją grupą przemierzał pustynię od czasu do czasu walcząc i grabiąc tych co się nawineli. Nawet nie zorientował się gdy pociąg znalazł się na stacji Nuketown. Tu już spokojniej w otoczeniu swojej ochrony ruszył do Baru ,,Forum Curvinum". Przybytek ten prowadzony przez garapeńską mafię był tym czym w Winktown ,,Pod Różowym Kundlem".
Gwałtownie otworzył drzwi baru. Garapeńczycy z Austriakami grali w ruletkę. Odkąd obie grupy rozpoczęły działalność bardzo się dogadały i często spędzali czas albo w Garapenskim barze albo lombardzie Austriaków.
Rainer podszedł do stołu gdzie Ostrich, Bernic i Jurodiwy grali w karty. Triumfalnie krzyknął:


- Panowie! Mamy to!

Wtem huk rewolweru obwieścił że w barze ubyło jednej żywej osoby. Ludzie z drugiego stolika krzyknęli i zaczęli dzielić się zakładami. Ludzie Rainera wiedzieli co oznaczają słowa Admirała i bez słowa wstali i wyszli z baru. Rainer przysiadł się do Jurodiwego.
0 0

Odpowiedzi (58)

Na dół Strona 2 z 4
Dnia 22 lutego 57 roku Po Bombach o 20:05 Numer 24 odpowiedział :
Obecnie Nie jesteśmy w stanie oszacować. W Garapenii nigdy chyba nie osacowaliśmy liczby ludności Ale myślę że i tak więcej ich jest niż ludności całych Pustkowii.
0 0
Dnia 22 lutego 57 roku Po Bombach o 21:10 Pan Talerz odpowiedział :
PUSTKOWI KURWA! PRZEZ JEDNO I NA KOŃCU!!!
0 0
Dnia 22 lutego 57 roku Po Bombach o 21:37 Anton odpowiedział :
Cytuj
Ale myślę że i tak więcej ich jest niż ludności całych Pustkowii.


A nie powinno być [...] ludności całych Pustkowiów?
0 0
Dnia 23 lutego 57 roku Po Bombach o 15:15 Numer 24 odpowiedział :
Cholera, ostatni raz piszę tu posty na telefonie. Albo się znowu rozkojarzyłem.

Wracając do tematu co chcecie z nimi zrobić?
0 0
Dnia 23 lutego 57 roku Po Bombach o 20:09 Pan Talerz odpowiedział :
Darmowa siła robocza zawsze się przyda na Pustkowiach. Harold Goldberg a.k.a Król Złomu na pewno będzie wdzięczny za nowych tragarzy klamotów. Ostatnio mudyjska dżungla się rozrosła, więc przydałoby się ją wykarczować trochę. Ba! Nawet można ich templariuszom wysłać, na pewno przydadzą się do budowania ich osad.

Weź z 2 tysiące schwytaj i podeślij do portu w Ragnarök, ale już znakowanych i z obrożami elektrycznymi.
0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 18:02 Numer 24 odpowiedział :
Jest to zadanie wykonalne acz czasochłonne chyba źe ruszę Little Kitty. Wtedy zajmie to kilka dni.
0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 20:22 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
I jak tam podbijanie martwej Garapenii?
0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 21:23 Pan Talerz odpowiedział :
Przypomina nekrofilię, ale się dzieje.

0 0
Dnia 24 lutego 57 roku Po Bombach o 22:46 Numer 24 odpowiedział :
Eustachy A Ty gdzie jesteś?
0 0
Dnia 26 lutego 57 roku Po Bombach o 1:07 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ja jestem w FN. Ale obserwuje jak tam Orientyke podbijacie.
0 0
Dnia 26 lutego 57 roku Po Bombach o 16:03 Pan Talerz odpowiedział :
I pewnie w lokalnych mediach obsmarowujecie nas za imperializm i pikselomanię?
0 0
Dnia 27 lutego 57 roku Po Bombach o 0:50 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Jedynie co, to na ten moment obserwuje i nie ma czasu na opisywanie tego w mediach społecznościowych. Natomiast mam nadzieje że jednak Rotrii nie zaatakujecie(Normalnie bym was nie powtrzymywał, ale że mam tam kolegę Taddea Picollomini to sami wiecie).
0 0
Dnia 27 lutego 57 roku Po Bombach o 19:46 Pan Talerz odpowiedział :
Rotria nigdy nie była celem działań Winków. Nie chcemy mieć z Rotrią niczego wspólnego.
0 0
Dnia 27 lutego 57 roku Po Bombach o 21:42 Numer 24 odpowiedział :
Ale skoro już podglądasz to przydaj się na coś, wszak byłeś tu swojego czasu stałym bywalcem. Czy mógłbyś powiedzieć czy inne mikronacje mają zakusy na Garapenię?

Z innej sprawy forum MAW nie działa 3 miesiąc, a Cesarz nie odpowiada na moje pingi. Czy powinniśmy wysłać zwiad na północ?
0 0
Dnia 28 lutego 57 roku Po Bombach o 11:53 Pan Talerz odpowiedział :
Oczywiście, że trzeba wysłać!
0 0
Strona 2 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera