Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Wieczorne przywitanie

Dnia 26 stycznia 57 roku Po Bombach o 22:25 Mariusz rozpoczął dyskusję pisząc:
- Dobry wieczór mieszkańcom Pustkowii!

Tymi słowami o godzinie 22:25 przywitał się Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar tuż po wejściu na terytorium Pustkowii. Odziany w zwykłe ubranie robocze, do tego szalik, rękawice i maseczka. W plecaku znajduje się 1,5 litrowa butelka wody, trzy bułki, sierp, młot i różaniec. Idzie przed siebie by bliżej poznać realia tej niezwykłej mikronacji.
0 0

Odpowiedzi (11)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 27 stycznia 57 roku Po Bombach o 18:05 Anton odpowiedział :
Dobry Towarzyszu!

Sierp, młot i różaniec? Pobożny socjalista, czyli PiSowiec?
0 0
Dnia 27 stycznia 57 roku Po Bombach o 18:33 Pan Talerz odpowiedział :
Pewnie w kraju z którego pochodzi, nie znają broni palnej i laserowej, dlatego uzbrojony jest w broń białą jak jakiś dzikus z wiosek na południe od Winktown. A różaniec może być oznaką przynależności do tej sekty rotriokatolikiej drogi profesorze.

Hile przybyszu!

0 0
Dnia 28 stycznia 57 roku Po Bombach o 16:44 Numer 24 odpowiedział :
Mogę z ciekawości zapytać gdzie była pańska v-ojczyzna tj. pierwsza mikronacja?
0 0
Dnia 29 stycznia 57 roku Po Bombach o 17:55 Mariusz odpowiedział :
Prof. Sokolov,
Ciekawe podejście masz. Jesteś blisko, choć podejmuję relacje nie tylko wobec jednej opcji politycznej.

Panie Talerzu,
Otóż nie. Mylisz się w sprawie braku posiadania broni palnej w Magnifikacie, ale posiadasz rację w tym, iż laserów nie mamy. Różaniec jest oczywiście oznaką wiary katolickiej, z którą mój kraj jest związany od początku. Nie wziąłem go w celu pokazania przynależności do Rotrii, wszak jego cel jest inny.
Owy ubiór oraz ekwipunek, który mam spowodowany jest niecodzienną charakterystyką tego terytorium. Oczywiście przedmioty te mają zarówno swoją praktyczną stronę jak i symboliczną. Liczyłem na to, że Pan jako Prezydent cieplej skomentuje moje przybycie.

Numerze 24,
Moją pierwszą mikronacją była Ludowa Republika Magnifikatu. Wkroczyłem w v-świat niezależnie (tj. zanim założyłem swój kraj nie miałem innego obywatelstwa mikronacyjnego).
0 0
Dnia 29 stycznia 57 roku Po Bombach o 20:47 Anton odpowiedział :
Ale skądś się musiał Towarzysz dowiedzieć o mikronacjach. Jaka zatem była pierwsza mikronacja, którą Towarzysz odwiedził i pomyślał, że fajnie byłoby stworzyć własne państwo.
0 0
Dnia 29 stycznia 57 roku Po Bombach o 21:26 Pan Talerz odpowiedział :
Proszę mi wybaczyć, ja jestem zwykłym chamem i prostakiem bez szkoły.
0 0
Dnia 30 stycznia 57 roku Po Bombach o 16:35 Anton odpowiedział :
Zgadzam się z Wielką Szują w tym przypadku w 100%.
0 0
Dnia 31 stycznia 57 roku Po Bombach o 23:09 Mariusz odpowiedział :
Prof. Sokolov,
Dowiedziałem się o mikronacjach z Internetu. Zgłębiałem wiedzę o polskich mikronacjach, przeszukiwałem Micropedię i odwiedzałem fora. Ciężko mi powiedzieć, jakie konkretnie forum odwiedziłem jako pierwsze. Starałem się odwiedzić wszystkie v-państwa (tutaj również byłem). Inne kraje nie były raczej głównym powodem do założenia Ludowej Republiki Magnifikatu, ale ludzie, socjalizm, chęć ocalenia kraju oraz zainteresowania z nieistniejącego reala.
0 0
Dnia 02 lutego 57 roku Po Bombach o 9:57 Pan Talerz odpowiedział :
Mariuszu, i co sobie pomyślałeś po odwiedzeniu Pustkowi?
0 0
Dnia 04 lutego 57 roku Po Bombach o 19:32 Mariusz odpowiedział :
Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to forum moim zdaniem jest przyzwoicie i ciekawie zorganizowane. Czuć było i wciąż czuję klimat anarchii.
0 0
Dnia 09 lutego 57 roku Po Bombach o 8:57 Pan Talerz odpowiedział :
To wina tego, że część funkcjonalności tutaj trzyma się na słowo honoru i lasotaśmę.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera